Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Čína

 
 
Čína chce podpořit autoprůmysl pomocí daní
30.říjen 2018

Čínská vláda chce v rámci podpory automobilového trhu snížit daň z nákupu aut z dosavadních 10 na 5 procent. V pondělí to napsal server Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.

Tatra má smlouvu na licenční výrobu v Číně
28.srpen 2018

Zástupci kopřivnické TATRA TRUCKS podepsali smlouvu o licenční výrobě těžkých nákladních vozidel v Číně s partnerskou společností Che-pej Čchang-čeng Automotive Manufacturing (Hebei Changzheng Automotive Manufacturing Co., Ltd.).

SEAT má smlouvu s VW Group China a JAC
10.červenec 2018

Volkswagen Group China a Anhui Jianghuai Automobile Group (JAC) a SEAT podepsaly prohlášení o dohodě, na jejímž základě španělská společnost vstoupí do společného podniku a stane se vedoucí značkou koncernu Volkswagen v tomto projektu.

BMW Brilliance rozšiřuje továrnu v Číně
29.květen 2018

Sedm měsíců po otevření čínské továrny na baterie zahajuje společný podnik BMW Brilliance Automotive (BBA) další etapu rozšíření své továrny. Druhá fáze centra pro výrobu vysokonapěťových baterií bude produkovat pátou generaci baterií systému eDrive od BMW.

Škoda ukázala v Pekingu nový Kamiq
30.duben 2018

Pekingský autosalon letos patří vozům SUV a novým technologiím. Velké slovo má elektromobilita. Nové SUV Kamiq představila v čínské metropoli česká Škoda Auto. Podrobnosti  o modelu přinesl Autotablet.

Video
VW investuje miliardy do elektromobilů v Číně
21.listopad 2017

Volkswagen hodlá během příštích sedmi let společně s čínskými partnery investovat deset miliard eur do vývoje a výroby automobilů s elektrickým pohonem. Uvedl to šéf čínských aktivit Volkswagenu Jochem Heizmann. Upozornil zároveň, že trh s elektromobily v Číně se rozvíjí rychleji než v jiných částech světa.