Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Evropa

 
 
Designér Kabaň zpátky v koncernu Volkswagen
6.prosinec 2019

Klaus Bischoff, šéf designu osobních volkswagenů, povýší od dubna 2020 na pozici šéfdesignéra celého koncernu, kde nahradí Michaela Mauera, který se vrátí na post šéfdesignéra Porsche. Bischoffovu pozici obsadí v červenci Slovák Jozef Kabaň.

Citroën: všechny dodávky na elektřinu do 2025
12.listopad 2019

Citroën se chystá zahájit elektrifikační ofenzívu s cílem nabízet do roku 2025 všechny své modely ve verzi s elektromotorem. Ofenzíva má být hlavním motorem růstu značky a bude se týkat užitkových i přidružených osobních vozů.

Kalendář Standox 2020 v barvách Evropy
11.listopad 2019

EURO 2020 se bude hrát po celé Evropě: od Irska, Skotska a Maďarska, po Itálii, Španělsko a Ázerbájdžán. Kalendář Standox 2020 tuto událost zachycuje a propojuje s fascinujícími vozy.

CEE Forum: Česko kulhá za Německem v infrastruktuře pro elektromobily
31.říjen 2019

V zemích střední a východní Evropy je typické, že autoprůmysl hraje klíčovou roli v hospodářství, ale přitom pokulhávají v expanzi elektromobilů na silnice. Podle Denise Schemoula z IHS Markit jsou častými příčinami nedostatečná infrastruktura a vysoká pořizovací cena elektrických vozů.

Renault mění vedení, nechce jednat s Fiatem
22.říjen 2019

Automobilka Renault mění nejvyšší management a už letos nevrátí k jednání o fúzi s Fiat Chrysler Automobiles (FCA), uvedl šéf představenstva francouzské automobilky Jean-Dominique Senard.

Porsche letos zvýšilo prodeje o 3 procenta
11.říjen 2019

Za první tři čtvrtletí 2019 dodala Porsche AG celosvětově 202 318 vozidel. Výrobce sportovních vozů tak oproti stejnému období předchozího roku dosáhl růstu na úrovni tří procent.

Video
Češi točili brand video pro Mercedes AMG
8.říjen 2019

Branded content video pro Mercedes AMG A35 z dílny české full-servisové kreativní produkce Creative Embassy Petra Oplatky a Václava Sládka sází na atraktivní lokace a sofistikované zapojení produktu do děje.

Opel rozjel v Zaragoze výrobu nové Corsy
8.říjen 2019

Z linky španělské továrny Opelu sjela 7. října první Corsa šesté generace! U slavnostního zahájení výroby asistovali španělský král Filip VI, šéf koncernu PSA Carlos Tavares a generální ředitel Opelu Michael Lohscheller.

Designér Kabaň končí u Rolls-Royce
3.říjen 2019

Slovenský designér Jozef Kabaň bude znovu měnit působiště. Po přestupu ze Škody k BMW přišlo překvapivě brzké stěhování k Rolls-Royce a nyní dává sbohem i jim.