Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Itálie

 
 
Maserati zmodernizuje továrnu v Modeně
19.únor 2019

Ředitel Maserati Harald Wester se v sídle společnosti na Viale Ciro Menotti sešel s Palmou Costiovou, radní pro výrobní činnosti v regionu Emilia-Romagna, se starostou Modeny Gianem Carlem Muzzarellim a také se zástupci odborů.

V italské P3 se ustájily Lamborghini a Ducati
8.srpen 2018

Společnost P3 předala ve svém italském parku P3 Sala Bolognese výrobcům automobilů Lamborghini a motocyklů Ducati novou halu. Stavba šitá na míru potřebám obou společností má rozlohu 30 000 m². K areálu o rozloze zhruba 11 hektarů patří také 5 000 m² určených pro další expanzi.

Zemřel šéf Fiat Chrysler Marchionne
25.červenec 2018

Bývalý generální ředitel Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Sergio Marchionne (66) zemřel. Oznámila to ve středu rodina Agnelliových, která vlastní kontrolní podíl v FCA.

Adepti Zlatého volantu soutěžili na Sicílii
26.červen 2018

Sedmá soutěž mistrovství světa v rallye Italská rallye se konala na šotolinových cestách ostrova Sardinie. Po delší době se zde setkali dva naši nejúspěšnější soutěžní jezdci posledních let – Jan Kopecký a Martin Prokop. Jejich hlavní cíle pro letošní sezonu jsou ale odlišné.

Maserati pozastavilo do ledna výrobu
27.prosinec 2017

Značka Maserati odstavila na konci prosince továrny Mirafiori a Grugliasco. Výroba ve všech třech závodech Maserati bude opět plně obnovena v druhé polovině ledna 2018. Jaké jsou důvody zastavení produkce?

Milán ukázal nové Aprilie, Piaggia a Vespy
10.listopad 2017

Faber Moto, výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, slibuje na další sezonu řadu nových modelů. Novinky nyní slaví světovou výstavní premiéru na motosalonu EICMA 2017 v Miláně. Mezi největší novinky patří studie Moto Guzzi Concept V85 nebo elektrický skútr Vespa Elettrica.

Škoda předvedla Karoq na Sicílii
13.říjen 2017

Škoda uspořádala evropské novnářské jízdy kolem sicilského Palrma. Vůz, který se předvedl v několka motorových variantách, půjde do prodeje v České republice 18. října 2017.