Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Jihočeský kraj

 
 
Audi vozilo hvězdy MHF Český Krumlov
26.srpen 2019

Divize Audi Porsche ČR byla spolu s prodejcem Porsche České Budějovice partnerem 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který se uskutečnil v průběhu léta 2019.

ESSOX přispěl studentce na studia v Cambridge
25.červen 2019

Společnost ESSOX letos podpořila akci Běh jihočeských nadějí, na jehož organizaci věnovala 100 000 Kč. Z této částky navíc podpořila přímo 30 000 Kč talentovanou studentku Elišku Andršovou. Voucher jí slavnostně předal zástupce společnosti, provozní a finanční ředitel Igor Krejčí.

Kia pořádala besedu o problematice autismu
4.duben 2019

KIA MOTORS CZECH, která se s Nadací Naše dítě věnuje podpoře rodin s autistickými dětmi, při příležitosti Světového dne porozumění autismu uspořádala besedu, jejímž cílem bylo upozornit na problémy rodin s autistickými dětmi.

České Budějovice s novou elektromobilní stanicí
14.prosinec 2018

E.ON otevřel 14. prosince první rychlodobíjecí stanici pro elektromobily v Českých Budějovicích, která stojí u obchodního domu Globus. Elektromobilisté si mohou zdarma dobít vozy na nabíječce ABB Terra 53 CJT, jež je celkově 20.veřejnou rychlodobíjecí stanici E.ON v ČR.

Yamaha ukázala novinky u Kabourka
11.květen 2018

Yamaha pozvala v pátek 12. května motocyklové novináře na přátelské svezení do píseckého dealerství Yamahy, do Motoshopu Kabourek.  U Kabourků slaví 25 let na trhu, 20 let s Yamahou a  také 10 let v nové prodejně.

Volkswagen fest se vrací na letiště Hosín
22.srpen 2017

Volkswagen fest se po prvním ročníku vrací na letiště Hosín u Českých Budějovic. Druhý mezinárodní sraz automobilů značky se uskuteční v sobotu 26. srpna 2017 a nabídne celodenní program pro celou rodinu. Hlavním partnerem akce organizované Volkswagen clubem je český dovozce automobilů značky.