Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Jihočeský kraj

 
 
CB Auto staví elektromobilní hub u Plané
6.červen 2023

Jihočeský dealer Škody CB Auto začal 5. června stavět v Plané u Českých Budějovic nabíjecí hub, který má elektromobilistům zajistit cestu po dálnici D3 za Prahy do Lince. Hub nabídne 14 nabíječek a jeho součástí bude také bageterie pro občerstvení cestujících.

GoDrive a Autonapůl lákají Budějičáky na carsharing
29.červen 2022

Od letošního června získají Českobudějovičtí zvýhodnění na jízdy více než 80 sdílenými auty ve většině krajských měst v Česku, lidé ze zbytku republiky mohou slevu využít na 20 sdílených aut v jihočeské metropoli.

Bosch slaví 30 let v Českých Budějovicích
17.červen 2022

Robert Bosch České Budějovice slaví 30. výročí založení a pořádá v sobotu 18. června odpolední open air festival na náměstí Přemysla Otakara II. K oslavě patří i den otevřených dveří a přípitek pozvaných hostů v salonku Mozart grandhotelu Zvon. Vývoj jihočeské firmy v posledních třech dekádách popsal ředitel závodu Milan Šlachta.

Značka MG jede Czech New Energies Rallye
20.květen 2022

Značka MG se v rámci svého vstupu na trhy Česka a Slovenska v závěru května poprvé ukáže na dvou motoristických akcích. Plugin hybrid EHS se ukáže v závodní premiéře na Czech New Energies Rallye v Českém Krumlově, která se koná od 19. do 21. května. Specifikace vozu nám popsal Marek Vodička, Marketing a PR manažer MG.

Gentleman silnic zasahoval u Protivína
11.březen 2022

V říjnu minulého roku havaroval u obce Protivín osobní automobil a skončil v příkopu. Kolem nehody projelo několik řidičů, nikdo ale nezastavil, aby pomohl. Naštěstí jel okolo Miroslav Filipin. Zastavil u nabouraného vozidla, aby zjistil, co se stalo. Uvnitř nalezl řidiče, který nejevil známky života.

Volvo partnerem Slavonice Festu
6.srpen 2021

Volvo Car Czech Republic letos opět zve na kulturu do jižních Čech coby partner a oficiální dopravce letního filmového a hudebního festivalu Slavonice Fest 2021.

Kia bodovala v Czech New Energies Rallye
24.květen 2021

Z letošní Czech New Energies Rallye, konané v termínu 21. a 22. května 2021 v Českém Krumlově, si tým Kia Czech odváží celkem 5 cenných trofejí. Posádka Michal Žďárský a Jakub Nábělek s modelem Kia e-Niro získali dvě zlaté trofeje v prestižních soutěžích FIA e-Rally Regularity Cup a ÚAMK Česká trofej v ECO rallye pravidelnosti.

Kia odstartovala do sezóny rallye pro alternativní pohony
21.květen 2021

Letošní mezinárodní ročník rallye určený pro vozy s alternativním pohonem (E-Rally Regularity Cup), jenž je pořádaný pod záštitou Mezinárodní automobilové federace FIA, pokračoval po dubnovém startu ve Španělsku jedinou českou zastávkou v rámci 9. Czech New Energies Rallye v Českém Krumlově.

Tři elektromobily VW e-up! pro univerzitu
7.květen 2021

Tři elektromobily Volkswagen e-up! se staly součástí vozového parku Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ekologické vozy budou zajišťovat služební cesty mezi jednotlivými fakultami univerzity a městy jihočeského regionu. Který dealer zajistil zakázku?

VGP startuje výstavbu technologického parku
28.březen 2021

Developer a vlastník logistických a semi-industriálních nemovitostí VGP zahájil výstavbu nového technologického parku u jihočeské metropole. VGP Park České Budějovice vznikne přímo na okraji města v komerční zóně Světlík s dopravním spojením do centra a přímým nájezdem na dálnici D3 propojující Prahu a rakouský Linz.

Kia bodovala v ECO energy Rally Bohemia
14.červenec 2020

Tým KIA MOTORS CZECH  bodoval v pohárech pořadatele ČeskoSlovenské trofeje elektromobility v rámci letošního ročníku ECO energy Rally Bohemia 2020 – Rally pravidelnosti, Rally spotřeby a Rally výrobců elektromobilů*, který proběhl 9. – 12. července.

Táborští strážníci kupují elektromobily
3.červenec 2020

Městská policie Tábor ve středu 1. července převzala od dealera Kia AUTO FUTURE první elektromobil KIA e-Niro se speciální policejní výbavou. Oficiálního předání se zúčastnil i první místostarosta města Tábor Václav Klecanda.

Audi hlavním partnerem festivalu MHF Český Krumlov
24.červen 2020

Porsche ČR má víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Šéf divize Audi Marcel Archleb se letos dohodl s ředitelem festivalu Jaromírem Boháčem na zvětšení flotily vozidel pro management akce i převážení hostů.

Auto ESA má pobočku v Českých Budějovicích
22.červen 2020

Zájemci o koupi ojetého auta z jihu Čech mohou využít služeb nové pobočky Auto ESA v Českých Budějovicích. Provoz nejnovější ze 13 poboček autobazaru bude zahájen 24. června. 2020.

E.ON převzal elektromobil Kia Niro
18.červen 2020

AUTO FUTURE, dealer značky Kia v Českých Budějovicích, předal v pátek 12. června společnosti E.ON Energie první elektromobil KIA e-Niro. Jde o dosud nejvyspělejší elektromobil, který E.ON Energie využívá.

Šebesta dal VW Caddy nadějné běžkařce
2.prosinec 2019

Volkswagen Caddy 1.4 TSI Trendline usnadní sportovní přípravu devatenáctileté lyžařce Báře Havlíčkové z Vimperku, která se již od juniorského věku prosazuje mezi světovou lyžařskou elitou i v seniorských kategoriích.

Audi vozilo hvězdy MHF Český Krumlov
26.srpen 2019

Divize Audi Porsche ČR byla spolu s prodejcem Porsche České Budějovice partnerem 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který se uskutečnil v průběhu léta 2019.

ESSOX přispěl studentce na studia v Cambridge
25.červen 2019

Společnost ESSOX letos podpořila akci Běh jihočeských nadějí, na jehož organizaci věnovala 100 000 Kč. Z této částky navíc podpořila přímo 30 000 Kč talentovanou studentku Elišku Andršovou. Voucher jí slavnostně předal zástupce společnosti, provozní a finanční ředitel Igor Krejčí.