Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Karlovarský kraj

 
 
Phantom Series II se ukázal ve Varech
8.červenec 2022

Rolls Royce Phantom Series II si odbyl oevropskou premiéru pro veřejnost na MFF Karlovy Vary během exkluzivní recepce pro média. Návštěvníci festivalu měli příležitost osobně spatřit vrcholný model značky Rollsu poté, co byl individuálně předveden prvním zákazníkům značky.

BMW ukázalo X1 a i7 v Karlových Varech
4.červenec 2022

Vedle filmových premiér se na 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary ukázaly také novinky BMW. Novináři poprvé viděli ve statické prezentaci model X1. Vystavené je i BMW i7 a to i v předprodukčním maskovaném provedení jako upoutávka na blížící se otevření Vývojového centra u Sokolova.

Kärcher čistí filmový festival Karlovy Vary
4.červenec 2022

Kärcher, dodavatel úklidových a čisticích strojů a technologií, ale také podporovatel kultury a kulturního dědictví v mnoha zemích po celém světě, je letos opět sponzorem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

BMW ukázalo ve Varech elektromobil iX
23.srpen 2021

Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary vozí od pátku 20. srpna flotila téměř osmdesáti vozů. Hrají v ní prim různé modely řady 7 včetně plug-in hybridního BMW 745Le xDrive nebo dvanáctiválcového BMW M760Li xDrive. Bavorská značka předvádí ve Varech také elektrické iX, které je k vidění před Grandhotelem Pupp.

Video
BMW se blýskne ve filmu Atlas ptáků
13.srpen 2021

Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který bude letos slavnostně zahájen 20. srpna, budou opět letos vozit bavoráky. Vozy BMW se ukáží nejen v lázeňských ulicích, ale také ve filmu Atlas ptáků.

BMW pokračuje ve sponzoringu filmového festivalu
17.květen 2021

Již po sedmé se mohou důležití hosté nejvýznamnějšího filmového svátku v České republice těšit na jízdu v BMW. Po loňské přestávce, způsobené opatřeními navrženými na ochranu proti šíření nemoci COVID-19, by se měl Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos konat mimořádně od 20. do 28. srpna.

ČEZ má nejvýše položenou rychlodobíječku v ČR
29.prosinec 2020

Na Božím daru otevřel ČEZ ve výšce 1020 metrů nejvýše položenou veřejnou rychlodobíjecí stanice pro elektromobily. Má dva stojany ABB, které umí doplnit baterie většiny e-aut v řádu desítek minut. Tím padl dosavadní primát rychlodobíjecího stojanu v šumavských Kašperských Horách, který se nachází už „jen“ 758 metrů nad mořem.

BMW pokračuje s podporou Sokolovska
25.listopad 2020

Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Kromě podpory různých projektů a akcí patří k nejvýznamnějším formám spolupráce s regionem kooperace se Západočeskou univerzitou v Plzni, zahájená v roce 2019.

Vozy BMW vozily hosty festivalu k Thermalu
1.červenec 2019

Značka BMW je již pošesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu k červenému koberci u hotelu Thermal.

BMW opět sponzorem MFF Karlovy Vary
23.duben 2019

BMW Czech Republic bude již po šesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Pro hosty a účastníky 54. ročníku této kulturní akce dodá automobilka flotilu vozidel.

Video
TOKOZ ePRO měl premiéru na karlovarském LockFestu
15.říjen 2018

Mechatronický systém ePRO od žďárského TOKOZu si odbyl svou českou obchodní premiéru. Na festivalu LockFest v Karlových Varech byl spuštěn jeho prodej v České a Slovenské republice a celý systém byl zároveň formou semináře představen zástupcům odborné veřejnosti.

BMW partnerem soutěže Carlsbad Classic
16.červenec 2018

BMW Czech Republic byla, stejně jako v minulém roce, partnerem setinové soutěže klasických automobilů Carlsbad Classic. Šestý ročník této „rally“ startoval v Karlových Varech od hotelu Thermal v pátek 13. července v poledne.

Vláda podpořila testovací centrum BMW
2.květen 2018

Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 30. dubna 2018 odsouhlasila podpis prohlášení o strategické spolupráci mezi vládou České republiky a firmou BMW AG, kterým podpoří plánovanou výstavbu testovacího centra firmy na Sokolovsku.

BMW partnerem 53. ročníku MFF Karlovy Vary
25.duben 2018

České BMW Group bude již popáté v řadě dodavatelem vozového parku pro potřeby největší kulturní akce v ČR – Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Mezinárodní filmový festival se bude i v letošním roce konat na přelomu června a července (29. 6.–7. 7. 2018) v lázeňských Karlových Varech.

Accolade hlavním partnerem MFF Karlovy Vary
23.duben 2018

Skupina Accolade je novým hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy vary. Smlouvu o spolupráci podepsala na konci minulého týdne. Mezi hlavními partnery festivalu je nováčkem; na minulých ročnících se nepodílela ani v menším rozsahu partnerství.

BMW má smlouvu o polygonu u Sokolova
29.leden 2018

V polovině prosince BMW Group společně se zástupci vlády České republiky a Karlovarského kraje oznámili záměr o vybudování nového zkušebního centra společnosti BMW Group v oblasti Velké podkrušnohorské výsypky severně od města Sokolov.