Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Kraj Vysočina

 
 
Novináři vyzkoušeli Ford Raptor v Pístově
27.červen 2018

Šéf českého Fordu Jan Laube pozval 26. června novináře ke kulatému stolu, který byl věnován spolupráci značky se soutěžním jezdcem Martinem Prokopem a jeho úspěchům v letošní Dakar Rally i v podnicích Světového poháru FIA v offroadových soutěžích.

Šiklův Mlýn hostil akci Dacia Piknik
19.červen 2018

V Šiklově mlýně se v sobotu 16. června 2018 uskutečnil již čtvrtý ročník neformálního setkání majitelů vozů značky Dacia zvaný Dacia Piknik.

Video
Panský Dvůr v Telči ožil elektromobilitou
23.květen 2018

AutoSAP a jeho členové i nečlenové se sešli 17. května na Panském dvoře v Telči a věnovali se zejména tomu, jak nástup e-mobility ovlivňuje finální výrobce i dodavatele dílů automobilového průmyslu. Podívejte se na video z akce!

Wojnar: nástup elektromobility je nezvratný
17.květen 2018

Dodavatelé pro automobilový průmysl čekají s rozvojem elektromobility změny v produkci, protože v elektromobilech proti vozům se spalovacími motory řadu systémů nahrazuje jednodušší pohonná jednotka. Vyplývá to ze závěrů konference, která se uskutečnila 17. května v Telči.

AutoSAP má elektromobilní konferenci v Telči
7.květen 2018

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) uspořádá 17. května v Telči konferenci o nastupující elektromobilitě a jejím dopadům do firem autoprůmyslu, které dodávají komponenty automobilkám.

Růžička chce letos prodat 70 Isuzu D-MAX
26.říjen 2017

Westernové městečko Šikland u Nového Města na Moravě bylo svědkem národní premiéry nové generace pick-upu Isuzu D-Max. Prodejní plány a ceny přiblížil importér Ivan Růžička.