Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Kraj Vysočina

 
 
Bosch jede dál, do firmy dorazilo 2000 roušek
23.březen 2020

Největší dodavatel pro český automobilový průmysl, jihlavský Bosch Diesel, pokračuje ve výrobě. Lokální tisk ale firmu pranýřuje, že zaměstnancům nedodala ochranné pomůcky.

Dukovany dobijí 12 elektroaut za vteřinu
27.prosinec 2019

Dukovanská elektrárna vyrobila v roce 2018 celkem 14 257 785 MWh elektřiny. Tento objem výroby by zároveň umožnil plné dobití baterií 396 milionů elektromobilů střední třídy o kapacitě akumulátoru 36 kWh.

Novináři vyzkoušeli Ford Raptor v Pístově
27.červen 2018

Šéf českého Fordu Jan Laube pozval 26. června novináře ke kulatému stolu, který byl věnován spolupráci značky se soutěžním jezdcem Martinem Prokopem a jeho úspěchům v letošní Dakar Rally i v podnicích Světového poháru FIA v offroadových soutěžích.

Šiklův Mlýn hostil akci Dacia Piknik
19.červen 2018

V Šiklově mlýně se v sobotu 16. června 2018 uskutečnil již čtvrtý ročník neformálního setkání majitelů vozů značky Dacia zvaný Dacia Piknik.

Video
Panský Dvůr v Telči ožil elektromobilitou
23.květen 2018

AutoSAP a jeho členové i nečlenové se sešli 17. května na Panském dvoře v Telči a věnovali se zejména tomu, jak nástup e-mobility ovlivňuje finální výrobce i dodavatele dílů automobilového průmyslu. Podívejte se na video z akce!

Wojnar: nástup elektromobility je nezvratný
17.květen 2018

Dodavatelé pro automobilový průmysl čekají s rozvojem elektromobility změny v produkci, protože v elektromobilech proti vozům se spalovacími motory řadu systémů nahrazuje jednodušší pohonná jednotka. Vyplývá to ze závěrů konference, která se uskutečnila 17. května v Telči.

AutoSAP má elektromobilní konferenci v Telči
7.květen 2018

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) uspořádá 17. května v Telči konferenci o nastupující elektromobilitě a jejím dopadům do firem autoprůmyslu, které dodávají komponenty automobilkám.

Růžička chce letos prodat 70 Isuzu D-MAX
26.říjen 2017

Westernové městečko Šikland u Nového Města na Moravě bylo svědkem národní premiéry nové generace pick-upu Isuzu D-Max. Prodejní plány a ceny přiblížil importér Ivan Růžička.