Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Královéhradecký kraj

 
 
Linde MH otevřela pobočku v Hradci Králové
10.červenec 2019

Linde Material Handling Česká republika otevřela svou novou pobočku v Hradci Králové. Pobočka nabízí širokou řadu služeb, kromě pronájmu vozíků a vysokozdvižných plošin například také prodej repasované manipulační techniky.

Bühler Motor si pronajal sklady v LINK parku
24.červen 2019

Developer Linkcity a společnost Cromwell Property Group, která se zabývá investicemi a správou nemovitostí, podepsali smlouvu s novým nájemcem v logistickém parku LiNK Hradec Králové. Ten je nyní kompletně obsazen.

Video
Audi posiluje pozice ve Špindlerově Mlýně
28.listopad 2018

Značka Audi prodloužila své dlouholeté partnerství se Skiareálem Špindlerův Mlýn na další roky a zároveň se stala oficiálním partnerem luxusního Hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně, v jehož barvách nyní jezdí nové Audi Q8.

Škodováci pomáhali lesům v Krkonoších
8.říjen 2018

Dobrovolníci z řad zaměstnanců Škody Auto se v sobotu 6. října vydali pomáhat do Krkonoš. Zaměstnanci závodů z nedalekého Vrchlabí, ale i z Mladé Boleslavi a Kvasin, vyrazili do horských porostů, aby zajistili úklid lesa po turistické sezoně v rámci akce „Čisté Krkonoše“.

Benzina otevřela čerpadlo v Sadové
10.srpen 2018

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, uvádí do provozu novou čerpací stanici na kraji obce Sadová, na silnici první třídy E442 (35) ve směru z Jičína na Hradec Králové.

Škoda předala Karoq zástupcům Vrchlabí
16.duben 2018

ŠKODA AUTO předala nový Karoq Pečovatelské službě Vrchlabí, která se stará o seniory žijící v i v hůře dostupných horských oblastech. Automobil předal zástupcům města Vrchlabí Ivan Slimák, vedoucí převodovek DQ.

Lyžování dětem vstupuje do třetího ročníku
6.únor 2018

Volkswagen Užitkové vozy je již třetím rokem generálním partnerem projektu Lyžování dětem, který organizuje letní i zimní závody a soutěže pro děti a mládež v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Lyžování dětem plánuje pro rok 2018 celkem 25 soutěží, jichž se podle očekávání organizátorů zúčastní 10 000 startujících.

Škoda: 2 miliony převodovek z Vrchlabí
1.únor 2018

Škodovka vyrobila ve Vrchlabí od zahájení výroby v září roku 2012 dvoumiliontou dvojspojkovou převodovku DQ 200 (DSG). Převodovka DQ 200 se používá v mnoha modelech značky ŠKODA i v dalších vozech koncernu Volkswagen.

Ondřej Bank prosvištěl Audi Race Track
30.leden 2018

Ondřej Bank zaznamenal na Audi Race Track ve Špindlu čas 21,77 sekundy. Tvář českého „Home of quattro“ nyní čeká, zda jej některý z návštěvníků Skiareálu překoná. První zájemci si mohli vyzkoušet své dovednosti na lyžích ještě v závěru prosince. Nejrychlejším lyžařům předá Audi na konci sezony hodnotné ceny.

Škoda nabídla praxi školákům ve Vrchlabí
22.leden 2018

V rámci pilotního projektu nastoupili vybraní studenti svou povinnou odbornou praxi ve výrobním závodě ŠKODA AUTO ve Vrchlabí do provozu výroby automatické dvouspojkové převodovky DQ200.

Audi láká lyžaře do Špindlerova Mlýna
29.listopad 2017

Ve Špindlerově Mlýně se 29. listopadu rozjely lanovky a lyžaře tam opět bude atakovat reklamou Audi. Značka je dlouholetým partnerem areálu zvaného „Home of quattro“, jehož novou tváří je Ondřej Bank.

Nissan honí elektromobily ve Dvoře Králové
23.srpen 2017

V ZOO Dvůr Králové proběhne o víkendu 26. a 27. srpna další akce v rámci projektu E-safari na podporu e-mobility s názvem S Nissanem do Afriky. Návštěvníci budou mít příležitost vyrazit zdarma do safari zapůjčeným elektromobilem Nissan Leaf nebo e-NV200 a vyzkoušet si tak na vlastní kůži jízdu elektrickými vozidly.

Bonett: nové plničky CNG v Náchodě a Pardubicích
21.srpen 2017

Bonett, největší prodejce stlačeného zemního plynu pro dopravu v České republice, pokračuje v rozšiřování své sítě plnicích stanic ve východních Čechách. Firma otevřela další nové plnicí stanice CNG v Náchodě a v Pardubicích. V současné době provozuje již 29 vlastních stanic.