Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Královéhradecký kraj

 
 
Do Hořic se vrací 300 zatáček Gustava Havla
20.květen 2022

Osmitisícové podkrkonošské město Hořice přivítá v sobotu 21. května, opět po covidové pauze, účastníky jednoho z nejtěžších závodů silničních motocyklů pod širým nebem. Novináři měli možnost si před závodem projet trasu závodu a navštívit výstavu Czech Road Racing v zámku i další městské atrakce. Vedle toho Hořice připravily několik výstav.

Babiš otevírá dálnici z Hradce do Jaroměře
17.prosinec 2021

Předseda vlády Andrej Babiš a generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic ČR Radek Mátl zprovoznili v pátek 17. prosince nové úseky dálnice D11 Hradec Králové – Smiřice a Smiřice – Jaroměř.

Škoda předala Karoqy sociálním službám
15.červen 2021

ŠKODA AUTO  rozvíjí svoji pomoc v oblasti sociálních služeb, a proto opět poskytla automobily organizacím zaměřeným na sociální péči. Celkem 8 modelů ŠKODA KAROQ bylo slavnostně předáno 10. června v Opočně.

Tatra do škol podporuje technické vzdělání
4.červen 2021

I v letošním roce pokračuje projekt na kterém spolupracuje TATRA TRUCKS s různými kraji a středními školami. Vzdělávací akce Tatra do škol, který podporuje technické vzdělávání a praxi mládeže, běží již čtvrtým rokem. V květnu tohoto roku byl úspěšně zakončen na školách v Plzeňském a Královéhradeckém kraji.

Peugeot prodal v Česku první e-Traveller
21.prosinec 2020

První český klient si ve čtvrtek 17. prosince ve Špindlerově Mlýně převzal svůj Peugeot e-Traveller se 100% elektrickým pohonem. Vůz bude sloužit k ekologické přepravě lyžařů na sjezdovky.

Hořice lákají na výstavu historických motorek
22.červenec 2020

Městské muzeum Hořice zve na výstavu „Nesmrtelný dvoutakt na závodních okruzích“. Ta je k vidění v prostorách hořického Musea Czech Road Racing po celou letní sezónu až do 15. září . Výstava připomíná první motocyklový závod ve městě v roce 1926 a první předválečný ročník závodu 300 zatáček v roce 1936.

Shell a ČEZ se dohodly na 10 rychlonabíječkách
16.červen 2020

Skupina ČEZ postaví na čerpadlech Shell Czech Republic 10 rychlonabíjecích míst. Infrastruktura vzniká i díky evropskému grantu z programu Connecting Europe Facility (CEF). První nabíjecí místo na čerpací stanici Shell bylo zprovozněno na Gočárově okruhu v Hradci Králové.

Dodavatele na Náchodsku zachvátil požár
6.květen 2020

Hasiči už od noci likvidují velký požár továrny firmy Hauk v Polici nad Metují, která sídlí v ulici 17. listopadu. Rodinná firma Hauk vyrábí díly pro automobilový průmysl, především různé kovové části karoserií pro automobilku Škoda Auto.

Linde MH otevřela pobočku v Hradci Králové
10.červenec 2019

Linde Material Handling Česká republika otevřela svou novou pobočku v Hradci Králové. Pobočka nabízí širokou řadu služeb, kromě pronájmu vozíků a vysokozdvižných plošin například také prodej repasované manipulační techniky.

Bühler Motor si pronajal sklady v LINK parku
24.červen 2019

Developer Linkcity a společnost Cromwell Property Group, která se zabývá investicemi a správou nemovitostí, podepsali smlouvu s novým nájemcem v logistickém parku LiNK Hradec Králové. Ten je nyní kompletně obsazen.

Video
Audi posiluje pozice ve Špindlerově Mlýně
28.listopad 2018

Značka Audi prodloužila své dlouholeté partnerství se Skiareálem Špindlerův Mlýn na další roky a zároveň se stala oficiálním partnerem luxusního Hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně, v jehož barvách nyní jezdí nové Audi Q8.

Škodováci pomáhali lesům v Krkonoších
8.říjen 2018

Dobrovolníci z řad zaměstnanců Škody Auto se v sobotu 6. října vydali pomáhat do Krkonoš. Zaměstnanci závodů z nedalekého Vrchlabí, ale i z Mladé Boleslavi a Kvasin, vyrazili do horských porostů, aby zajistili úklid lesa po turistické sezoně v rámci akce „Čisté Krkonoše“.

Benzina otevřela čerpadlo v Sadové
10.srpen 2018

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, uvádí do provozu novou čerpací stanici na kraji obce Sadová, na silnici první třídy E442 (35) ve směru z Jičína na Hradec Králové.

Škoda předala Karoq zástupcům Vrchlabí
16.duben 2018

ŠKODA AUTO předala nový Karoq Pečovatelské službě Vrchlabí, která se stará o seniory žijící v i v hůře dostupných horských oblastech. Automobil předal zástupcům města Vrchlabí Ivan Slimák, vedoucí převodovek DQ.

Lyžování dětem vstupuje do třetího ročníku
6.únor 2018

Volkswagen Užitkové vozy je již třetím rokem generálním partnerem projektu Lyžování dětem, který organizuje letní i zimní závody a soutěže pro děti a mládež v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Lyžování dětem plánuje pro rok 2018 celkem 25 soutěží, jichž se podle očekávání organizátorů zúčastní 10 000 startujících.

Škoda: 2 miliony převodovek z Vrchlabí
1.únor 2018

Škodovka vyrobila ve Vrchlabí od zahájení výroby v září roku 2012 dvoumiliontou dvojspojkovou převodovku DQ 200 (DSG). Převodovka DQ 200 se používá v mnoha modelech značky ŠKODA i v dalších vozech koncernu Volkswagen.