Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Liberecký kraj

 
 
SEAT dodal další auta Skiareálu Ještěd
10.červen 2021

SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ještěd. Smlouva o spolupráci mezi španělskou značkou a skiareálem byla uzavřena až do října 2023 a pro příští dva roky počítá s provozem flotily tří vozů SEAT. Nové modely Ateca a Tarraco jsou letos připraveny na celoroční provoz v horských podmínkách severočeských hor.

MOL novým partnerem FK Jablonec
10.březen 2021

Jedním z hlavních parterů FK Jablonec se nově stala společnost MOL Česká republika, která na tuzemském trhu provozuje druhou největší síť čerpacích stanic pod značkami MOL a Pap Oil. Fanoušci jabloneckých fotbalistů mohli logo MOL vidět poprvé na tribunách během zápasu s 1.FK Příbram.

Sáblíková s Pešánem rozvezli obědy do nemocnic
13.listopad 2020

Hokejová reprezentace České republiky a její partner ŠKODA AUTO Česká republika podpořily netradiční formou zdravotníky, kteří denně bojují s pandemií koronaviru v nemocničních zařízeních po celé České republice.

Picek předvedl novinky Subaru v Bělé
18.září 2020

České zastoupení Subaru uspořádalo 17. září jízdy s aktuální modelovou řadou v Adventurelandu v Bělé pod Bezdězem. Několik desítek novinářů si vyslechlo prezentaci výsledků ve světě a v ČR a pak byly k dispozici modely z aktuální modelové řady na několik zábavných disciplín. 

Syndikát novinářů představil barona Liebiega
12.srpen 2020

Když byla v roce 1898 dokončena výroba prvního automobilu u nás, a to zásluhou Theodora von Liebiega, nikdo netušil, kde za víc jak 120 let náš průmysl bude, kolik aut se ročně vyrobí a prodá. Liberečtí novináři připomínají automobilovou tradici prostřednictvím cyklu výstav.

SEAT novým partnerem Skiareálu Ještěd
8.únor 2019

SEAT uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Nového partnera představil novinářům na tiskovce v Hotelu Můstek 7. února šéf značky Aleš Novák. Pod sjezdovkou se ukázal také nový model Tarraco.

Video
Na nový Kaipan se bude čekat půl roku
27.duben 2018

Světovou premiéru si na pražské výstavě Autoshow odbyl nový model automobilky Kaipan. Podrobnosti k novince přinesl Autotablet Vladimíra Rybeckého.

Lyžování dětem vstupuje do třetího ročníku
6.únor 2018

Volkswagen Užitkové vozy je již třetím rokem generálním partnerem projektu Lyžování dětem, který organizuje letní i zimní závody a soutěže pro děti a mládež v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Lyžování dětem plánuje pro rok 2018 celkem 25 soutěží, jichž se podle očekávání organizátorů zúčastní 10 000 startujících.

Značku LIAZ založili před 65 lety
1.leden 2018

Liberecké automobilové závody byly založeny 1. ledna 1953. Fakticky se ale v továrnách vyráběla nákladní auta už od podzimu roku 1951, kdy se sem přesunula výroba z původně leteckých závodů AVIA, zavzpomínal portál novinky.cz.