Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Liberecký kraj

 
 
Zikmund ukázal novinky Subaru v Sosnové
16.březen 2023

Šéf Subaru ČR Zdeněk Zikmund předvedl ve středu 15. března v areálu autodromu Sosnová novou generaci sportovního kupé BRZ a současně seznámil přítomné novináře s dosavadními výsledky, ale také s plány na letošní rok.

Flotila Fuso Canter pro rozvážku pošty
24.únor 2023

Šéf Mercedes-Benz Trucks ČR Josef Mařík předal první čtyři vozidla FUSO Canter 7C15 z celkové připravované flotily 22 vozidel zástupcům společnosti ASTRA TRANS. Firma bude s vozidly zajišťovat přepravu zásilek České Pošty v severních a východních Čechách.

Driving Camp Sosnová chystá závodní veterány
24.únor 2023

Po loňském úspěšném prvním ročníku akce Sosnová Classic se letos o víkendu 13. – 14. května opět uskuteční festival rychlosti na Driving Campu v Sosnové, Sosnová Classic 2023.

Volkswagen ID.Buzz elektrizoval Jizerskou 50
13.únor 2023

Sérii běhů na lyžích letos odstartovala značka Volkswagen Užitkové vozy závodem Volkswagen Bedřichovská 30. Kromě toho po celý víkend, který vyvrcholil v neděli legendárním závodem Jizerská 50, zajišťovala hladký průběh sportovních akcí flotilou aktuálních modelů v čele s elektromobilem ID. Buzz.

Sosnová letos proškolila přes 3500 řidičů
11.prosinec 2022

Listopadové Setkání Mistrů zakončilo oficiální sportovní program na okruhu. „Sportovní podniky, tedy kromě zmiňovaného Setkání mistrů, například i jarní závody Sosnová Classic nebo Rally Bohemia a Podzimní Sosnění, navštívilo přes 20 tisíc diváků,“ potvrzuje úspěšný rok i v oblasti sportu Pavel Dušánek, ředitel Driving Campu Sosnová.

Hasiči z Josefodolu převzali Ford Transit
26.duben 2022

Dobrovolní hasiči z obce Josefův Důl na Jablonecku si slavnostně převzali upravený Ford Transit od společnosti Auto Trutnov. Společnost se hasičskými přestavbami zabývá už od roku 2016 a právě tento kus se u Auto Trutnov pyšní pořadovým číslem 400.

SEAT a CUPRA posílily flotilu Ještědu
24.únor 2022

Šéf značek SEAT a CUPRA Aleš Novák se rozhodl i letos sponzorovat Skiareál Ještěd. Vozový park areálu rozšířil o nové vozy Ateca a CUPRA Formentor, které jsou připraveny na všechny výzvy celoročního provozu v drsných podmínkách ještědského hřbetu.

VW Užitkové vozy startoval Jizerskou 50
11.únor 2022

Značka VW Užitkové vozy startovala v pátek 11. února v Bedřichově v Jizerských horách závod Volkswagen Bedřichovská 30 a závodní víkend završila legendární Jizerská 50. Průběh akce zajistila flotila v čele s novým Multivanem, který byl vystaven na stadionu v Bedřichově a poskytne shuttle servis pro VIP účastníky.

SEAT a CUPRA posilují pozice v Liberci
27.leden 2022

Devatenáctým dealerem značky SEAT a devátým zastoupením značky CUPRA se stala liberecká společnost AUTO KOUTEK. Nový obchodní partner se také připojil k dlouhodobému partnerství SEATu se Skiareálem Ještěd.

SEAT dodal další auta Skiareálu Ještěd
10.červen 2021

SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ještěd. Smlouva o spolupráci mezi španělskou značkou a skiareálem byla uzavřena až do října 2023 a pro příští dva roky počítá s provozem flotily tří vozů SEAT. Nové modely Ateca a Tarraco jsou letos připraveny na celoroční provoz v horských podmínkách severočeských hor.

MOL novým partnerem FK Jablonec
10.březen 2021

Jedním z hlavních parterů FK Jablonec se nově stala společnost MOL Česká republika, která na tuzemském trhu provozuje druhou největší síť čerpacích stanic pod značkami MOL a Pap Oil. Fanoušci jabloneckých fotbalistů mohli logo MOL vidět poprvé na tribunách během zápasu s 1.FK Příbram.

Sáblíková s Pešánem rozvezli obědy do nemocnic
13.listopad 2020

Hokejová reprezentace České republiky a její partner ŠKODA AUTO Česká republika podpořily netradiční formou zdravotníky, kteří denně bojují s pandemií koronaviru v nemocničních zařízeních po celé České republice.

Picek předvedl novinky Subaru v Bělé
18.září 2020

České zastoupení Subaru uspořádalo 17. září jízdy s aktuální modelovou řadou v Adventurelandu v Bělé pod Bezdězem. Několik desítek novinářů si vyslechlo prezentaci výsledků ve světě a v ČR a pak byly k dispozici modely z aktuální modelové řady na několik zábavných disciplín. 

Syndikát novinářů představil barona Liebiega
12.srpen 2020

Když byla v roce 1898 dokončena výroba prvního automobilu u nás, a to zásluhou Theodora von Liebiega, nikdo netušil, kde za víc jak 120 let náš průmysl bude, kolik aut se ročně vyrobí a prodá. Liberečtí novináři připomínají automobilovou tradici prostřednictvím cyklu výstav.

SEAT novým partnerem Skiareálu Ještěd
8.únor 2019

SEAT uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Nového partnera představil novinářům na tiskovce v Hotelu Můstek 7. února šéf značky Aleš Novák. Pod sjezdovkou se ukázal také nový model Tarraco.