Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Olomoucký kraj

 
 
Renault Megane E-TECH se předvedl v Olomouci
9.květen 2022

Šéf českého Renaultu Zdeněk Grunt uspořádal národní novinářskou premiéru modelu Megane E-TECH. Zástupci tisku převzali elektromobily v restaurantu PUMPA v Průhonicích, poté absolvovali soutěž o nejnižší spotřebu energie na cestě k Přemkovi Forejtovi do olomoucké Entrée.

Značka Alpine otevře první showroom v ČR
5.květen 2022

Šéf Renaultu ČT Zdeněk Grunt ohlásil na novinářské akci v Olomouci otevření prvního prodejního místa značky Alpine v České republice. Své brány otevře na konci června 2022. Co si značka slibuje od investice a kde bude opening?

Výrobce světel ZKW investuje v Olomouci
21.únor 2021

Na začátku května skupina ZKW, specialista na inovativní prémiové osvětlovací systémy a elektroniku, přidá ke svým deseti stávajícím pobočkám novou pobočku v Olomouci, zaměřenou na vývoj, a pobočku v Šanghaji, zaměřenou na vývoj a prodej.

Zábřeh má rychlodobíječku elektromobilů
26.říjen 2020

Olomoucký kraj má další stojan ČEZ dodávající bezemisní energii pro rychlé doplnění baterií elektromobilů – vyrostla v Zábřehu před prodejnou Kaufland jako vůbec první veřejná dobíječka ve městě.

Kia otevřela v Česku tři nové showroomy
26.květen 2020

KIA MOTORS CZECH (KMCz) v uplynulých týdnech, za přísných hygienických opatření, slavnostně otevřela tři zrenovovaná dealerství postavená podle globálního designového konceptu automobilky „KIA Red Cube“.

CEE Automotive Supply Chain míří do Olomouce
5.listopad 2019

Třetí ročník akce CEE Automotive Supply Chain 2019, určené zástupcům automobilek, dodavatelů a subdodavatelů do automotive, se uskuteční 12.–13. listopadu v hotelu NH Collection Congress v Olomouci.

Koyo Bearings: červen ve znamení bezpečnosti
26.červen 2019

Olomoucká Koyo Bearings zavedla vždy jeden z měsíců jako měsíc bezpečnosti. Celkově za uplynulý rok investovala až 24 milionů Kč do projektů zaměřených na zaměstnance a jejich bezpečnost a pohodlí při práci.

Koyo Bearings navštívilo téměř 400 lidí
3.červen 2019

Firma Koyo Bearings Česká republika uspořádala v sobotu 25.5. Den otevřených dveří. Pro zájemce byly připraveny komentované prohlídky ve výrobě, ukázky strojů a především finálních výrobků.

BMW se zúčastní Ecce Homo ve Šternberku
27.květen 2019

Značka BMW potvrdila účast na Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo ve Šternberku (31. 5.–2. 6. 2019) prostřednictvím olomouckého dealera Car Tec Olomouc.

Koyo: nižší emise oxidu uhličitého o 173 tun
30.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů mimo jiné zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí.

Koyo Bearings snížilo emise oxidu uhličitého
8.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí. Firma se pochlubila výsledky v uplynulém fiskálním roce.

Koyo Bearings mezi Dodavateli pro Auto roku ČR
9.leden 2019

Označení „Dodavatel pro Auto roku 2019 v České republice“ může být hrdá olomoucká firma Koyo Bearings, která jej získala již počtvrté. Pro výherní vůz Ford Focus dodává firma ložiskové kroužky, používané v převodovce.

Varroc: nová hala na světlomety v Rychvaldu
2.říjen 2018

Otevření v pořadí již páté výrobní haly o rozloze více než 7 000 m2 vybavené špičkovými technologiemi 3. tisíciletí umožní společnosti Varroc Lighting Systems nabídnout práci s vyšší přidanou hodnotou až 200 zaměstnancům jak se středoškolským, tak vysokoškolským vzděláním.

Firmy AutoSAP jednaly s Olomouckým krajem
1.říjen 2018

Sdružení automobilového průmyslu uspořádalo další jednání představitelů firem „automotive“ s představiteli krajů. Tentokrát se zástupci členských firem AutoSAP a dalších společností setkali s představiteli Olomouckého kraje.

Koyo nabídlo vánoční punč na náměstí
28.prosinec 2017

Koyo Bearings spojila předvánoční čas s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí již potřetí vařili její zaměstnanci vánoční punč. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Koyo Bearings v Českých 100 Nejlepších
28.listopad 2017

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo 22. každoroční slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“ za účasti více jak 700 VIP hostů. Z dodavatelů automotive sektoru bodovala Koyo Bearings.

Logistická GLS otevřela dvě nová depa
21.srpen 2017

Přepravní společnost GLS posiluje svoji síť v České republice. V červenci zprovoznila dvě nová regionální depa, v Klatovech a v Šumperku. V Česku tak nyní disponuje v odvětví expresní balíkové přepravy nejhustší sítí 19 dep.