Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Olomoucký kraj

 
 
Koyo Bearings: červen ve znamení bezpečnosti
26.červen 2019

Olomoucká Koyo Bearings zavedla vždy jeden z měsíců jako měsíc bezpečnosti. Celkově za uplynulý rok investovala až 24 milionů Kč do projektů zaměřených na zaměstnance a jejich bezpečnost a pohodlí při práci.

Koyo Bearings navštívilo téměř 400 lidí
3.červen 2019

Firma Koyo Bearings Česká republika uspořádala v sobotu 25.5. Den otevřených dveří. Pro zájemce byly připraveny komentované prohlídky ve výrobě, ukázky strojů a především finálních výrobků.

BMW se zúčastní Ecce Homo ve Šternberku
27.květen 2019

Značka BMW potvrdila účast na Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo ve Šternberku (31. 5.–2. 6. 2019) prostřednictvím olomouckého dealera Car Tec Olomouc.

Koyo: nižší emise oxidu uhličitého o 173 tun
30.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů mimo jiné zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí.

Koyo Bearings snížilo emise oxidu uhličitého
8.duben 2019

Olomoucká Koyo Bearings se při výrobě svých produktů zaměřila i na životní prostředí. Od třídění odpadu přes různá recyklační zařízení až po snižování emisí. Firma se pochlubila výsledky v uplynulém fiskálním roce.

Koyo Bearings mezi Dodavateli pro Auto roku ČR
9.leden 2019

Označení „Dodavatel pro Auto roku 2019 v České republice“ může být hrdá olomoucká firma Koyo Bearings, která jej získala již počtvrté. Pro výherní vůz Ford Focus dodává firma ložiskové kroužky, používané v převodovce.

Varroc: nová hala na světlomety v Rychvaldu
2.říjen 2018

Otevření v pořadí již páté výrobní haly o rozloze více než 7 000 m2 vybavené špičkovými technologiemi 3. tisíciletí umožní společnosti Varroc Lighting Systems nabídnout práci s vyšší přidanou hodnotou až 200 zaměstnancům jak se středoškolským, tak vysokoškolským vzděláním.

Firmy AutoSAP jednaly s Olomouckým krajem
1.říjen 2018

Sdružení automobilového průmyslu uspořádalo další jednání představitelů firem „automotive“ s představiteli krajů. Tentokrát se zástupci členských firem AutoSAP a dalších společností setkali s představiteli Olomouckého kraje.

Koyo nabídlo vánoční punč na náměstí
28.prosinec 2017

Koyo Bearings spojila předvánoční čas s charitou a ve stánku sdružení Dobré místo pro život na olomouckém Horním náměstí již potřetí vařili její zaměstnanci vánoční punč. Výtěžek téměř 48 000 Kč poputuje na konto Oblastní unie neslyšících v Olomouci.

Koyo Bearings v Českých 100 Nejlepších
28.listopad 2017

Ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo 22. každoroční slavnostní vyhlášení anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“ za účasti více jak 700 VIP hostů. Z dodavatelů automotive sektoru bodovala Koyo Bearings.

Logistická GLS otevřela dvě nová depa
21.srpen 2017

Přepravní společnost GLS posiluje svoji síť v České republice. V červenci zprovoznila dvě nová regionální depa, v Klatovech a v Šumperku. V Česku tak nyní disponuje v odvětví expresní balíkové přepravy nejhustší sítí 19 dep.