Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ostrava

 
 
Ostrava: sdílení aut proniklo až do Poruby
21.březen 2021

Vracení sdílených aut flotily Autonapůl má být v Ostravě jednodušší. Městské Citigo a středně velkou Octavii Combi budou moct sdílníci odstavit kdekoli v Moravské Ostravě či Porubě, navíc se počet sdílecích zón v Ostravě rozšiřuje i o obvod Jih. Pro dvě Fabie Combi naopak zůstanou pevné jejich současné zóny: Moravská Ostrava a Poruba.

MOL ČR se dohodl s Baníkem Ostrava
1.březen 2021

MOL Česká republika se dohodl na sponzoringu s fotbalovým klubem Baník Ostrava, a stává se tak jeho novým partnerem. Logo sponzora MOL fanoušci Baníku mohli poprvé vidět na reklamních nosičích při utkání s Jabloncem v neděli 14. 2. 2021.

Pět nových nabíječek pro elektromobily v Ostravě
31.červenec 2020

Počet elektromobilů i veřejných dobíjecích stanic rychle roste nejen ve světě, ale také v rámci České republiky i Moravskoslezského kraje. Příkladem je pět nových rychlodobíjecích stanic, které instalovala Skupina ČEZ v Ostravě.

OMV otevírá čerpací stanici v Ostravě
30.prosinec 2019

OMV otevírá nové čerpadlo v Ostravě na Bohumínské ulici. V České republice nyní provozuje již 141 poboček. „Bohumínská“ je tak třetí čerpací stanicí v Ostravě. Provozovatelem nové stanice je české zastoupení společnosti OMV.

SEAT podpoří Kontinentální pohár v Ostravě
6.září 2018

SEAT, dlouhodobý partner Českého atletického svazu, zve fanoušky ke sledování Kontinentálního poháru IAAF v atletice, který se uskuteční během nadcházejícího víkendu, 8. až 9. září 2018, na Městském stadionu v Ostravě.