Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Pardubický kraj

 
 
Den Motorvize Fans Award letos v Pardubicích
3.prosinec 2019

Tým online magazínu MOTORVIZE.cz letos pořádal Den MOTORVIZE Fans Award s programem pro fanoušky motorismu i veřejnost. Tu zastoupili čtenáři partnerských magazínů, a to AUTOHLED.cz, #HORIZONTFULL a Expressauto.cz.

Motorvize zve na Fans Award do Pardubic
25.říjen 2019

Motorvize.cz chystá na 9. 11. do Pardubic výstavu autonovinek roku 2019, motoristický sraz a kurzy ovládání vozu. Akce zahájí anketu „čtenářské auto roku“ pro uživatele portálů MOTORVIZE.cz, Autohled.cz, #HORIZONTFULL a Expressauto.cz. 

Slavia pojišťovna sponzorem Velké Pardubické
13.srpen 2019

Slavia pojišťovna se stala novým titulárním partnerem Velké pardubické. Začala spolupracovat s Dostihovým spolkem, pořadatelem dostihů na Pardubickém závodišti. Partnerství je platné následující tři roky a Slavia pojišťovna se zavázala k ročnímu plnění v řádu milionů.

Kvasiny začaly vyrábět modernizovaný Superb
22.červenec 2019

V závodě Škody v Kvasinách sjel z linky první modernizovaný Superb. Tři a půl roku po uvedení třetí generace na trh prochází vlajková loď značky rozsáhlou modernizací, především v oblasti technologií a designu.

Superb OHV: zrenovovaný unikát v muzeu Škody
28.červen 2019

Škoda Superb reprezentovala již od poloviny 30. let vrchol nabídky mladoboleslavské značky. Vývojová řada šestiválců vyvrcholila v poválečném období 1946-1949, kdy vzniklo 158 vozů Superb v působivých provedeních.

Škoda předala sedm octavií v Dobrušce
25.duben 2019

Škoda zapůjčí sedm vozů OCTAVIA pro potřeby sociálních organizací. Automobilka je předala 24. dubna 2019 v Dobrušce poskytovatelům sociálních služeb působícím v okolí závodu v Kvasinách.

Volvo: Dekom zrekonstruoval salon v Pardubicích
27.březen 2019

Dekom System zrekonstruoval autosalon Volvo v Pardubicích. Slavnostního večera k zahájení provozu se zúčastnili hosté nejenom z řad majitelů vozů či obchodních partnerů, ale také z vedení Volvo Car Czech Republic. 

Škoda: 500 000 vozů Superb 3. generace
22.březen 2019

V Kvasinách sjel 22. března z linky 500tisící vůz Škoda Superb třetí generace. Vlajková loď od zahájení výroby v březnu 2015 vedla značku do nové éry – se Superbem zahájila česká automobilka největší modelovou ofenzívu ve své historii.

České Iveco vyrobilo loni 4286 autobusů
16.leden 2019

Vysokomýtský výrobce autobusů Iveco Czech Republic v roce 2018 vyrobil 4286 autobusů, tedy o několik desítek kusů více než v předchozím roce. Společnost v loňském roce rovněž získala ocenění pro druhého nejlepšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji.

Autocentrum BARTH rozšířilo nabídku o dvě značky
29.listopad 2018

Autocentrum BARTH nově zařadilo do své nabídky dvě značky a celkem má nyní ve svém portfoliu již osm automobilek. To staví pardubickou společnost do pozice jednoho z největších autorizovaných prodejců v České republice.

Avia končí výrobu nákladních aut v Přelouči
28.listopad 2018

Avia Motors ukončí v lednu v Přelouči výrobu nákladních vozů, zájem o ně nedosáhl očekávané úrovně, řekl Andrej Čírtek, mluvčí holdingu Czechoslovak Group (CSG), který podnik vlastní. V Přelouči firma začala vyrábět teprve loni na podzim.

Video
Volkswagen přesune Passat z Emdenu do Kvasin
22.listopad 2018

Volkswagen přesune do roku 2023 výrobu vozů rodiny Passat do závodu Škoda Auto v Kvasinách, kde se budou vyrábět spolu s modely Superb a Kodiaq. Oznámil to na tiskové konferenci šéf koncernu VW Herbert Diess. Tématu se věnovala ČT 24 i portál Autoweek.

Škoda vyrobila v Kvasinách 250 000. Kodiaqa
1.říjen 2018

Škodovka ve svém závodě v Kvasinách vyrobila 1. října 250 000. vůz řady KODIAQ. První velké SUV značky, které bylo poprvé představeno na podzim 2016, pro dosažení čtvrtmilionové hranice potřebovalo pouhé dva roky.

Kvasiny podpoří dopravní infrastrukturu
23.srpen 2018

Během uplynulého roku realizovala společnost ŠKODA AUTO v závodě Kvasiny celou řadu projektů na zlepšení pracovních a sociálních podmínek svých zaměstnanců.