Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Plzeňský kraj

 
 
Nový ředitel plánování v plzeňském Daikinu
25.červenec 2019

Management plzeňského Daikinu obsadil funkci ředitele plánování. Do Plzně přichází nový manažer z Goodman Manufacturing, dceřinné společnosti Daikinu, kde působil poslední tři roky.

Šmucler otevřel digitální showroom Škody
25.duben 2019

První digitální showroom Škody v ČR vyrostl v Plzni, co do rozlohy prodejní plochy je největší tohoto typu v Evropě. Autocentrum Jan Šmucler ho slavnostně otevřelo pro veřejnost u příležitosti zahájení prodeje nové Scaly.

Fiat letos posílí českou prodejní síť
20.březen 2019

Divize Fiat osobní vozy + Abarth prodala v loňském roce na tuzemském trhu 2152 vozidel. Značce loni přibyl jeden dealer a jeden partner Fiat opustil. Obchody značek FCA (Fiat, Alfa Romeo, Jeep) má letos vylepšit rozšíření sítě.

Dajbych pořádal v Plzni 4X4 Profi dny
22.listopad 2018

Autosalon Dajbych pořádal 20. a 22 listopadu tradiční 4×4 Profi dny, postavené na testování řady zajímavých a výjimečných offroadových vozidel určených do náročných podmínek a pro práci u profesionálů.

MBtech Bohemia otevírá novou halu v Plzni
24.říjen 2018

Největší česká engineeringová společnost MBtech Bohemia, člen francouzské skupiny AKKA, zahájila 24. října slavnostně provoz v nové hale v Plzni. Výrobní a vývojové zařízení je investicí do průmyslového rozvoje regionu ve výši 51 milionů korun a rozkládá se na ploše 1800 m2.

Kia ukázala nový Ceed v plzeňském depu
24.srpen 2018

KIA MOTORS CZECH zahájila prodej třetí generace modelu Ceed, a to v karosářské verzi hatchback a Sportswagon (kombi). Národní novinářskou premiéru si vůz odbyl v plzeňském Depocaffé. Značka slibuje i třetí karosářskou verzi!

Barna chce letos prodat 10 tisíc vozů Kia
23.srpen 2018

Generální ředitel Kia Motors Czech Arnošt Barna zahájil 23. srpna v plzeňském depu národní novinářskou premiéru druhé karosářské varianty modelu Ceed. Na úvod tiskovky hovořil o letošních prodejních metách importu.

Prologis koupil druhý logistický park v Plzni
14.květen 2018

Fond Prologis European Logistics Fund (PELF) získal český logistický park Mountpark Pilsen. Park, jehož původním vlastníkem byla Mountpark Logistics EU, sestává z 43 700 metrů čtverečních neobsazených logistických prostor a tříhektarového pozemku určeného pro další výstavbu.

Česká pojišťovna ocenila Gentlemana silnic
14.březen 2018

Česká pojišťovna společně s Policií ČR udělila 139. titul Gentleman silnic Lukáši Boudovi za pohotový zásah u vážné dopravní nehody, která se stala v červenci loňského roku. Po nehodě zůstala devatenáctiletá řidička uvězněná v hořícím automobilu.

IAC začala vyrábět dveře pro auta v Přešticích
12.březen 2018

International Automotive Components (IAC), dodavatel v oblasti výroby lehkých a nových materiálů pro interiérové ​​řešení, oficiálně otevřel své nejmodernější zařízení v Přešticích v České republice.

Bonett otevřel plničku CNG na D5
18.leden 2018

Bonett završil rok 2017 zprovozněním 32. CNG stanice. Nově otevřel poslední českou CNG plničku před hranicemi na cestě do Německa, a to na dálnici D5 na 128. km u čerpací stanice Esotank. V současné době má rozestavěné i další vlastní stanice, staví však i velkou stanici pro Dopravní podnik města Děčína.

Panattoni předala KIONu druhou halu
4.prosinec 2017

Developer Panattoni Europe dokončil ve Stříbře druhou budovu pro KION Group, světového výrobce manipulační techniky. Nová hala o velikosti 23 000 m2 bude vyrábět dopravníkové systémy Dematic.

Plzeň bude hostit Inovační festival
29.listopad 2017

Festival Česká inovace se bude konat ve čtvrtek 30.11. v prostorách DEPO2015. V autobusové hale čekají ukázky technologií a inovací, ve VIP zoně pak diskusní panely a workshopy. V plánu je i panel k elektromobilitě.

Accolade chystá polygon pro auta bez řidiče
27.říjen 2017

Český polygon pro testování a certifikaci vozidel s autonomním řízením by měl do roku 2022 stát u západočeského Stříbra. Připravuje ho česká investiční skupina Accolade. Předpokládané náklady na vybudování polygonu dosáhnou několika miliard korun. Do České republiky přitáhne špičku automobilových vývojářů nejen z Evropy.

MBtech ukáže autonomní auto v Plzni a Praze
17.říjen 2017

Autonomní vozidlo LINK & GO se poprvé předvede v akci i v Česku. V rámci dne otevřených dveří jej v Praze a v Plzni představí největší česká engineeringová firma MBtech.

MBtech chystá den otevřených dveří
2.říjen 2017

MBtech pořádá Engineering Day v Plzni 17. října 2017 a v Praze 18. října 2017. Česká firma chystá pro zájemce o techniku a potenciální budoucí zaměstnance aktivní ukázku autonomního vozu Link & Go, který byl vyvinut v rámci globální mateřské společnosti AKKA Technologies.

VWFS vyhrála tendr na fleet Megatechu
5.září 2017

Volkswagen Financial Services, specialista na financování a fleet management, uzavřel odběratelskou smlouvu s mezinárodní společností Megatech Boshoku Europe, která má sídlo v Plzni. V rámci ní profinancuje přes 20 vozidel značky ŠKODA prostřednictvím operativního leasingu.

Logistická GLS otevřela dvě nová depa
21.srpen 2017

Přepravní společnost GLS posiluje svoji síť v České republice. V červenci zprovoznila dvě nová regionální depa, v Klatovech a v Šumperku. V Česku tak nyní disponuje v odvětví expresní balíkové přepravy nejhustší sítí 19 dep.