Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Polsko

 
 
MOL získá více než 400 čerpadel v Polsku
13.leden 2022

Společnost MOL podepsala soubor dohod se společnostmi Grupa LOTOS S.A. a PKN Orlen o prodeji a koupi několika částí jejich portfolia. MOL získá v Polsku 417 čerpacích stanic, což jí umožní dosáhnout 3. místa na lokálním trhu maloobchodního prodeje motorových paliv.

FCA chce vyrábět elektromobily v Polsku
4.leden 2021

Polská továrna koncernu FCA ve městě Tychy se stane producentem připravovaných elektromobilů značek Fiat, Jeep i Alfa Romeo. Informaci zveřejnil italsko-americký koncern v oznámení o investici do tohoto výrobního závodu.

Autobazar AAA AUTO letos prodá 73 000 aut
7.říjen 2020

Skupina AURES Holdings letos prodá v síti AAA AUTO zhruba 73 000 vozů, což bude pátý nejlepší výsledek v osmadvacetileté historii firmy, a to i přes dopady pandemie koronaviru. Skupina chce pokračovat v expanzi, a to zejména v Polsku, kde během následujícího roku plánuje otevřít až deset výkupních a prodejních poboček.

Volkswagen Užitkové: 200 000 aut z Vřesna
9.prosinec 2019

Výrobní závod značky Volkswagen Užitkové vozy v polském městě Vřesno (Września) vyrobil 200 000 vozidel za 39 měsíců. Od zahájení výroby v září 2016 vzniklo  v továrně celkem 200 000 vozidel Crafter a MAN TGE.

AAA AUTO zdvojnásobí počet poboček v Polsku
10.říjen 2019

Síť autocenter AAA AUTO chce do konce příštího roku téměř zdvojnásobit svou přítomnost v Polsku a dosáhnout ročního prodeje 25 000 vozů oproti plánovaným zhruba 15 000 v letošním roce.

Katowická ProfiAuto Show s rekordní účastí
17.červen 2019

Šestnáctý ročník ProfiAuto Show 2019, který proběhl 8. – 9. června v polských Katowicích, ohlásil účast 46 000 lidí, což je o 6000 vyšší návštěvnost než loni. Velkou skupinu návštěvníků opět tvořili především automechanici.

AAA AUTO otevřelo call centrum v Katovicích
25.březen 2019

Aures Holdings, majitel AAA AUTO, otevřela své čtvrté call centrum. Operátoři oddělení péče o zákazníky mají sídlo 15 minut pěší chůzí od hlavního náměstí v centrální části polských Katovic.

AAA AUTO otevírá dvě pobočky v Polsku
3.leden 2019

AURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO, otvírá nové pobočky v Gliwicích a Krakově. Společnost tak plní svou expanzní strategii, jejímž cílem pro letošní rok je zejména zahušťování pobočkové sítě v Polsku.

Automotive summit V4 v Katowicích o emisích CO2
25.říjen 2018

V polských Katowicích se konal 23. října již 3. automotive summit zemí V4. Vystoupil tam za AutoSAP výkonný ředitel Zdeněk Petzl, který informoval o neměnném postoji českého autoprůmyslu k výzvám spojených s nastupujícími trendy i k projednávaným regulacím v EU.

Call centrum AAA AUTO expanduje do Polska
24.říjen 2018

AURES Holdings zřídí pobočku call centra sítě AAA Auto i v Polsku, kde počítá až se stovkou operátorů. V hledáčku je také call centrum na Slovensku se současným posilováním poboček v Ostravě a Budapešti. Celkově by tak do roku 2020 mohlo Call centrum  zaměstnávat přes tři sta lidí.

Tachometry se nejčastěji stáčí v Polsku
16.srpen 2018

Falšování počtu najetých kilometrů trápí nejen Česko, ale i sousední Polsko. Tam se každý rok doveze milion ojetých aut a podle sociálnědemokratického poslance Janusze Zemkeho jich má 800 tisíc stočený tachometr. V Polsku se tedy s ojetinami podvádí ve velkém.

Třetí závod Octavia Cupu se jel v Poznani
18.červen 2018

Dějištěm třetího podniku pohárového Octavia Cupu sezóny 2018 se v polovině června stal Tór Poznaň, ležící ve východní části stejnojmenného polského města. Ve čtvrtek v podvečer se v tamním paddocku sjelo celkem 14 jezdců, kteří o víkendu svedli dvě bitvy o pohárové body.

Avia chce vyvíjet elektromobily s polským partnerem
2.listopad 2017

Na veletrhu MSPO v polských Kielcích podepsali zástupci polské H. CEGIELSKI-POZNAŃ (HCP) a holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) memorandum o spolupráci na projektu nové generace užitkových elektromobilů. Jde o další z několika česko-polských projektů, na kterých HCP spolupracuje se společnostmi holdingu CSG.

AAA AUTO otevřelo pobočku v Čenstochové
17.říjen 2017

Nové autocentrum v polské Čenstochové je šestou pobočkou AAA AUTO v Polsku. Svou činnost zahájí jako výkupní pobočka, která bude zdrojem vozů pro ostatní prodejní místa. Čtvrtmilionová Čenstochová je dvanáctým největším polským městem.