Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Polsko

 
 
Automotive summit V4 v Katowicích o emisích CO2
25.říjen 2018

V polských Katowicích se konal 23. října již 3. automotive summit zemí V4. Vystoupil tam za AutoSAP výkonný ředitel Zdeněk Petzl, který informoval o neměnném postoji českého autoprůmyslu k výzvám spojených s nastupujícími trendy i k projednávaným regulacím v EU.

Call centrum AAA AUTO expanduje do Polska
24.říjen 2018

AURES Holdings zřídí pobočku call centra sítě AAA Auto i v Polsku, kde počítá až se stovkou operátorů. V hledáčku je také call centrum na Slovensku se současným posilováním poboček v Ostravě a Budapešti. Celkově by tak do roku 2020 mohlo Call centrum  zaměstnávat přes tři sta lidí.

Tachometry se nejčastěji stáčí v Polsku
16.srpen 2018

Falšování počtu najetých kilometrů trápí nejen Česko, ale i sousední Polsko. Tam se každý rok doveze milion ojetých aut a podle sociálnědemokratického poslance Janusze Zemkeho jich má 800 tisíc stočený tachometr. V Polsku se tedy s ojetinami podvádí ve velkém.

Třetí závod Octavia Cupu se jel v Poznani
18.červen 2018

Dějištěm třetího podniku pohárového Octavia Cupu sezóny 2018 se v polovině června stal Tór Poznaň, ležící ve východní části stejnojmenného polského města. Ve čtvrtek v podvečer se v tamním paddocku sjelo celkem 14 jezdců, kteří o víkendu svedli dvě bitvy o pohárové body.

Avia chce vyvíjet elektromobily s polským partnerem
2.listopad 2017

Na veletrhu MSPO v polských Kielcích podepsali zástupci polské H. CEGIELSKI-POZNAŃ (HCP) a holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) memorandum o spolupráci na projektu nové generace užitkových elektromobilů. Jde o další z několika česko-polských projektů, na kterých HCP spolupracuje se společnostmi holdingu CSG.

AAA AUTO otevřelo pobočku v Čenstochové
17.říjen 2017

Nové autocentrum v polské Čenstochové je šestou pobočkou AAA AUTO v Polsku. Svou činnost zahájí jako výkupní pobočka, která bude zdrojem vozů pro ostatní prodejní místa. Čtvrtmilionová Čenstochová je dvanáctým největším polským městem.