Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
TUkas začal dezinfikovat interiéry aut ozónem
1.duben 2020

Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů, funguje i v době koronavirové pandemie. V boji proti nebezpečnému viru představuje novinku – „DEZINFEKCI INTERIÉRU OZÓNEM“.

Laubeho Beecam nabízí bezplatnou pomoc autoservisům
31.březen 2020

Bývalý generální ředitel Fordu Jan Laube si dal roční odpočinek a letos rozjíždí technologický startup, který má servisům usnadnit odhalování problémů při opravách automobilů. Autoservisům nyní nabídl pomoc na 3 měsíce bezplatně!

AutoTechnologi nepřeruší opravy vozidel
30.březen 2020

AutoTechnologi – autorizovaný servis osobních a užitkových vozidel –  má otevřeno a je připraven pomoci. Komplexní sužby autoservisu, prodeje náhradních dílů a oprav vozidel po nehodě jsou nepřerušeny.

Autobazary žádají Babiše o otevření prodejen
30.březen 2020

Asociace autobazarů APPAA poslala 28. března otevřený dopis předsedovi vlády Andreji Babišovi otevřený dopis s žádostí o řešení situace v oboru, který zaměstnává 75 tisíc lidí a generuje roční obrat cca 150 miliard korun.

Legendy: o termínu výstavy se rozhodne v dubnu
23.březen 2020

Pořadatelé letošní automobilové výstavy LEGENDY, jejíž sedmý ročník je plánován na termín 29.-31.5. 2020 v areálu Výstaviště Praha v Holešovicích, vnímají vážnost situace spojené s omezením v důsledku opatření proti šíření koronaviru COVID-19.

Česká Toyota přechází na online prodej
20.březen 2020

Zaměstnanci dealerství Toyoty mohou docházet do práce a kromě servisu vykonávat i administrativní činnosti, mohou např. oslovovat zákazníky s nabídkami a dojednávat specifikace poptávaných automobilů po telefonu, e-mailu, stejným způsobem přijímat a potvrzovat objednávky.

Hyundai ix20 ovládl anketu „Senior Car 2019“
19.březen 2020

MPV Hyundai ix20, které se do loňského roku vyrábělo v Nošovicích, ovládlo anketu „Senior Car 2019″, když za sebou nechalo Škodu Fabii a třetí Škodu Karoq. Anketu pořádaly portály i60.cz a automakers.cz za podpory webu garaz.cz a pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu.

MINI: auto pro projekt sousedskapomoc.cz
18.březen 2020

MINI bleskově poskytlo automobil nově vzniklé službě sousedskapomoc.cz, která koordinuje doručování potravin a léků nejohroženější skupině obyvatel – starým a nemocným lidem.

BMW pokračuje ve sponzoringu soutěže EY
13.březen 2020

České BMW Group pokračuje v partnerství s českým kolem celosvětové soutěže EY Podnikatel roku 2019. V rámci této spolupráce poskytne BMW finalistům soutěže automobily na bezplatné používání po dobu tří měsíců.

Vychází Importérský speciál Automakers 2020
11.březen 2020

Březnové vydání časopisu Automakers přináší shrnutí zimních událostí v českém autoprůmyslu, rozhovory s největšími importéry automobilů v ČR, reportáže z tiskovek a speciál k novinkám ve financování automobilů.

„BeRider“ rozšíří flotilu elektrických skútrů
27.únor 2020

Zelené elektrické skútry „BeRider“ se 1. března vrátí zpět do centra Prahy. Po pilotním provozu na podzim loňského roku služba během nadcházejících měsíců postupně rozšíří svou flotilu ze současných 150 až na 700 elektrických skútrů.

GreenGo nasadila v Praze sto sdílených elektromobilů
21.únor 2020

Konkurence v pražském carsharingu přitvrdila. Do ostrého provozu pustila 20. února první stovku elektromobilů společnost GreenGo. Ještě letos chce flotilu elektrických miniaut zdvojnásobit. Kdo je bude servisovat?

Renault Zoe měl premiéru v kabelovně
13.únor 2020

Generální ředitel Renaultu ČR Zdeněk Grunt uvedl na trh třetí generaci elektromobilu Zoe. Národní novinářská premiéra proběhla 12. února v bývalé holešovické kabelovně.

Flotilovým autem roku 2020 je Škoda Scala
10.únor 2020

Hotel Artemis hostil galavečer uspořádaný redakcemi odborných magazínů Business Car a Flotila, spojený s vyhlášením nejlepších flotilových automobilů, produktů a služeb. Šestý ročník ankety FLEET DERBY – FLOTILA ROKU zná své vítěze.

Zlatý volant zná finalisty sportovních kategorií
31.leden 2020

Letošní 43. ročník motoristické ankety Zlatý volant zná své finalisty. V každé ze sedmi tradičních sportovních kategoriích zveřejňuje tři nejlepší závodníky, z nichž si pohár Zlatého volantu odnese pouze jeden. Pořadí zůstává v tuto chvíli tajné.

Volkswagen předal Caddy šéfovi Jizerské 50
30.leden 2020

Volkswagen Užitkové vozy, hlavní partner nadcházející Jizerské 50, předal Martinu Kouckému, organizátorovi běžeckého závodu, nový VW Caddy Trendline s pohonem všech kol 4Motion. 53. ročník lyžařského závodu se uskuteční ve dnech 7. až 9. února 2020.