Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
Novináři testovali novou generaci Audi A3
25.červen 2020

Nejnovější verze jednoho z klíčových modelů značky Audi – kompaktní Á-trojky, přichází v těchto dnech na český trh. Motorističtí novináři vůz vyzkoušeli na testovacích trasách v okolí pražských Radlic.

Pražská dealerství Mitsubishi v novém hávu
9.červen 2020

Pražské showroomy Mitsubishi Auto Jeremiášova ve Stodůlkách a Autobond Group ve Vysočanech od června 2020 vstupují do rodiny „nových“ dealerů, kteří prošli designovou proměnou interiéru i exteriéru.

SEAT: novináři testovali čtvrtou generaci Leonu
9.červen 2020

Motorističtí novináři otestovali novou generaci SEATu Leon. Vozy si vyzvedli v automyčce Express OC v pražských Nových Butovicích a následně měli možnost novinku vyzkoušet na středočeských silnicích.

Auto Palace měla sbírku pro lidi v nouzi
9.červen 2020

Zástupci skupiny Auto Palace předali na konci května neziskové humanitární organizaci Charita Česká republika finanční výtěžek ve výši 80 000 Kč z dobrovolné sbírky, na které se stejným dílem podíleli zaměstnanci skupiny i jejich zaměstnavatel.

Volkswagen prodloužil slevy na filtry DPF
8.červen 2020

Porsche Česká republika prodlužuje nabídku cenově zvýhodněných filtrů pevných částic v rámci úsilí o ochranu životního prostředí. Akci pro majitele vozů Volkswagen, VW Užitkové a SEAT přiblížil vedoucí divize After Sales společnosti Jan Špinar.

Sledujte anketu PR manažer roku SDA na Linked In
31.květen 2020

Pro zájemce o sledování vývoje ankety PR manažer roku SDA zřídil portál Automakers.cz, novou stránku na síti Linked In. Budou se na ní od 12. května zobrazovat avíza na vývoj ankety, hodnocení poroty i průběžné výsledky jednotlivých kol a kategorií.

Kia otevřela v Česku tři nové showroomy
26.květen 2020

KIA MOTORS CZECH (KMCz) v uplynulých týdnech, za přísných hygienických opatření, slavnostně otevřela tři zrenovovaná dealerství postavená podle globálního designového konceptu automobilky „KIA Red Cube“.

Pagáčová dostala klíčky od Golfu
15.květen 2020

Volkswagen předal klíčky od nového modelu Golf e-TSI herečce Patricii Pagáčové. Tvář značky Volkswagen na českém trhu přesedá do osmé generace Golfu po několika tisících kilometrů za volantem kompaktního SUV T-Roc.

Volvo podpořilo projekt Paměť národa
14.květen 2020

Volvo Car Czech Republic na počátku nouzového stavu nabídlo svoje předváděcí vozy těm, kdo je využijí v pomoci druhým. Jednou z takových organizací je Post Bellum a její Centrum pomoci Paměti národa. Značka podpořila i další neziskové organizace.

Mercedes-Benz Trucks na nové adrese
13.květen 2020

Mercedes-Benz Trucks Česká republika se od 1. května 2020 přestěhoval do nové budovy v areálu v Praze 5 ve Stodůlkách v Bavorské ulici č.p.16. Finanční divize značky zůstává na Chodově.

Porsche ČR podpořila samostudium studentů
5.květen 2020

Porsche Česká republika připravila pro žáky automobilových oborů, kteří se zapojili do projektu QHERO, vzdělávací materiály pro distanční studium po dobu uzavření škol v důsledku koronavirové krize.

Porsche ČR pomáhá SOS dětským vesničkám
27.duben 2020

Porsche Česká republika poskytla vozidla sociálním pracovníkům neziskové organizace SOS dětské vesničky. Ti mohou díky největšímu importérovi nových automobilů do ČR i nadále poskytovat pomoc stovkám ohrožených dětí v obvyklém rozsahu.

Praha vypsala tendr na nákup elektrobusů
24.duben 2020

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) vypsal tendr na nákup 14 elektrobusů, jejichž předpokládaná celková hodnota činí 200 milionů Kč bez DPH. Jaké jsou podmínky a kde budou elektrobusy sloužit?

Holding EAG doplnil představenstvo
22.duben 2020

Český holding European Automotive Group (EAG), zahrnující například on-line prodejce ojetých vozů Carvago nebo softwarové platformy pro autobazary a dealerství TEAS či Autosoft, rozšiřuje své vedení.

Škoda posiluje online prodeje o skladové vozy
22.duben 2020

Škodovka rozšířila na domácím trhu online nabídku prodeje. Platformu www.skoda-online.cz rozšířilo české zastoupení mladoboleslavské automobilky nově o skladové vozy autorizovaných partnerů.

Dealeři Hyundaie lákají klienty na bonusy
21.duben 2020

Hyundai od pondělí 20. dubna znovu otevřel showroomy u všech autorizovaných dealerů. Klienty láká na bonusy a servisní akci. Operaci komentuje obchodní ředitel značky Pavel Tomášek.

Ford představil novou Kugu novinářům online
20.duben 2020

Čeští motonovináři měli po několika týdnech opět možnost účastnit se národní premiéry nového vozu. Šéf Fordu Attila Szabo předvedl novou verzi modelu Kuga v rámci online konference na systému Cisco Webex.