Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
Prague Car Festival ukáže nový Peugeot 308
26.říjen 2021

Nový Peugeot 308 bude brzy uveden na český trh. Koncesionáři značky Peugeot už od září přijímají objednávky a za nedlouho k nim začnou přijíždět první vozy. Kde bude novinka poprvé k vidění?

Beecam nabízí prověření ojetých Fordů
13.říjen 2021

Bývalý šéf českého FMC Jan Laube a jeho Beecam Solutions přichází s novou službou nazvanou Prověření vozidla před koupí, jejímž cílem je profesionálně realizovaná kontrola stavu celého vozidla včetně diagnostiky Ford s dodáním výsledků měření.

Řehák koupil jedno z velkých autocenter v Praze
10.říjen 2021

Direct auto díky koupi nového autocentra nabízí služby už na třech lokalitách a plánuje se dál rozšiřovat do celé České republiky. Investice komentuje zakladatel pojišťovny Pavel Řehák.

BESIP startuje kampaň na kontrolu zraku
30.září 2021

BESIP svolal 29. září novináře do pražské loděnice Slavia. Seznámil je s posledními daty z oblasti bezpečnosti provozu. Podle nich nemá v ČR správnou korekci zraku skoro polovina řidičů a pětina o své oční vadě ani neví. Celý říjen proto poběží společná kampaň BESIP a GrandOptical zaměřená hlavně na řidiče.

Předpremiéra nové Fabie v Auto Elso
27.září 2021

Autorizované dealerství AUTO ELSO představilo v září novou Fabii. Stalo se tak u příležitosti oslavy 25.výročí společnosti Globus v České republice, která se konala u nákupního centra tohoto významného řetězce v Praze Čakovicích.

CarTec otevřel showroom BMW Motorrad
13.září 2021

Pražské dealerství CarTec Praha letos rozšířilo své portfolio o nový showroom BMW Motorrad. K dispozici je kompletní řada motocyklů BMW Motorrad, BMW Motorrad Originální příslušenství a výbava pro motorkáře.

Předpremiéra nové Fabie v AUTO ELSO
13.září 2021

Autorizované dealerství AUTO ELSO představilo v neděli 12.9.2021 novou Škodu Fabia. Stalo se tak u příležitosti oslavy 25.výročí společnosti Globus v České republice, která se konala u nákupního centra tohoto významného řetězce v Praze Čakovicích.

Zářijový Importérský speciál Automakers
8.září 2021

Zářijové vydání Automakers přineslo přehled letních událostí v českém automotive segmentu. Importéři aut hodnotí letošní výsledky, komentují problémy s nedostatkem vozidel z výrobních linek. Odhalují také plány pro zbytek roku 2021. Časopis také přináší přehled letních automobilových premiér! 

Renault hledá správce novinářské flotily
7.září 2021

Flotilu novinářských vozů českého Renaultu obhospodařoval do loňského roku ďáblický Autoavant, v lednu se přesunula na Zličín. Importér hledá nového správce. Co od něj požaduje a co nabízí?

Škoda vyhrála velký tendr Ministerstva financí
3.září 2021

Ministerstvo financí dokončilo jednu z největších veřejných soutěží na nákup nových aut, v rámci níž poptávalo vozidla pro 61 subjektů státní správy a samosprávy. Mladoboleslavská automobilka zvítězila s kombíkem Fabia, který dodá v počtu až 498 kusů, a to včetně servisních služeb po dobu 5 let nebo 150 000 km.

Letňanské Autoshow ukázalo hlavně luxusní vozy
30.srpen 2021

Poslední prázdninový víkend patřil v Praze hned dvěma automobilovým výstavám. Vedle přehlídky Auta na náplavce se konalo také tradiční Autoshow. Na pražském výstavišti v Letňanech i na Náplavce se byl podívat náš redaktor Karel Beránek.

Začíná výstava Auta na náplavce
26.srpen 2021

Pražskou náplavku už počtvrté zaplní přehlídka automobilů – Auta na náplavce. Výstava startuje tento čtvrtek 26. srpn a a potrvá do neděle 29. srpna na obou vltavských pražských březích mezi Železničním a Palackého mostem. Akci přiblížil šéfredaktor Světa motorů Zbyšek Pechr.

Autoshow ukáže nové LPG přestavby
24.srpen 2021

V areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech se bude 27. až 29. srpna konat 24. ročník výstavy Autoshow Praha. Akce se tradičně účastní i Česká asociace LPG (ČALPG), která bude prezentovat nové modely vozů s tovární úpravou na LPG i vozy dodatečně přestavěné. Mezi nimi i zcela novou Octavii 4. generace 1,5 TSi.

Prague Harley Days spouští předprodej naruby
24.srpen 2021

Tradiční letní akce Prague Harley Days plná motocyklů, zábavy, koncertů, jídla a pití, která se navíc letos opět propojí s Burgerfestem, se odhodlala k odvážnému kroku. Spustila takzvaný předprodej naruby, v němž dala svým fanouškům možnost ji finančně podpořit koupí dražší vstupenky v předprodeji než následně na místě.

Systém Xmarton řídí flotilu Bohemia Energy
23.srpen 2021

Alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu Bohemia Energy začal využívat služeb Xmatronu pro správu 180 vozů firemní flotily. Systém umožňuje interní sdílení aut bez nutnosti předávání klíčů nebo nepřetržitý monitoring stavu vozidel a jejich polohy.

Scuderia Magazín přinesl novinky od Ferrari
17.srpen 2021

Nové vydání časopisu pro fanoušky značky Ferrari pod vedením Josefa Žídka, který stojí v čele redakce tohoto magazínu již třetím rokem, představuje letošní novinky značky, především Ferrari 812 Competizione a šestiválcové Ferrari 296 GTB. Zaměřil se také na srovnání modelů GT – Ferrari Roma a Portofino M.

Jakub Vágner osedlal nový Ford Ranger
13.srpen 2021

Sportovní rybář, moderátor, cestovatel a „profesionální dobrodruh“ Jakub Vágner vyměnil svůj Ford Ranger Wildtrak za nejnovější model, poháněný motorem 2.0 EcoBlue Bi-Turbo o výkonu 157 kW (213 koní).

UniCredit pokračuje ve financování flotily Anytime
13.srpen 2021

UniCredit Fleet Management financuje už tři roky operativním leasingem 350 oranžově šedých hybridních aut značky Toyota pro carsharingovou službu Anytime. O letošní spolupráci hovořil šéf UCFM Michal Jursa.