Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
Pražský e-SALON navštívily tváře TV Prima
16.listopad 2018

První ročník specializovaného veletrhu si nenechali ujít známé tváře TV Prima, dostaveníčko si daly v historické obytné dodávce Volkswagen T2, přestavěné na elektromobil Bull-E a známé jako symbol hnutí hippies.

Letňanský e-Salon začal tiskovými konferencemi
15.listopad 2018

TV Prima a ABF zahájily první ročník veletrhu e-SALON orientovaného na čistou mobilitu a infrastrukturu. Na výstavišti v pražských Letňanech se 15.–18. listopadu 2018 představí novinky ze světa inteligentní dopravy, carsharingu či koncept chytrého města Smart Prague.

Auto roku 2019 zná pětici finalistů
8.listopad 2018

Anketa AUTO ROKU 2019 má za sebou říjnové testovací jízdy všech 23 kandidátských automobilů. Devátého listopadu skončilo první kolo hlasování novinářů. Každý z porotců vepsal do hlasovacího lístku pět svých favoritů a nyní je známa pětice finalistů.

Volkswagen FS dodá auta do HoppyGo Business
8.listopad 2018

Peer-to-peer carsharing HoppyGo uvádí prémiovou službu HoppyGo Business. V nabídce vozů k pronájmu, která aktuálně čítá více jak tisíc položek, byla zařazena auta od Volkswagen Financial Services. S předáním vozů i servisem bude v Praze pomáhat asistenční služba DoDo.

Bývalý šéf LeasePlanu Hájek na nové pozici
8.listopad 2018

Dlouholetý šéf LeasePlanu ČR Jaromír Hájek se stal generálním ředitelem středoevropského zastoupení nadnárodní společnosti, která vyvíjí technologická řešení pro správu firemních automobilových flotil.

Letiště Praha uzavřelo tendr na elektromobily
6.listopad 2018

Vítězem výběrového řízení na pronájem elektromobilů pro Letiště Praha se stalo Flexiauto – společný projekt innogy a skupiny Auto Palace na pronájem a sdílení elektromobilů. Zaměstnanci letiště mají možnost jezdit se dvěma vozy Volkswagen eUP.

Intercontinental Praha převzal flotilu 9 BMW
5.listopad 2018

Zástupci hotelu Intercontinental Praha a majitel Kar Limousine Service Karel Řikovský převzali 2. listopadu od ředitele BMW Czech Republic Stephana Deppeho flotilu devíti luxusních vozů BMW, z nichž bude pro služby hotelu připraveno pět vozů.

Francouzská značka DS míří na český trh
3.listopad 2018

Obnovený název DS měl patřit vozům luxusní divize Citroënu, v roce 2014 se však z DS Automobiles stala samostatná značka koncernu PSA. Nyní vstupuje i do české kotliny.

Na Zlatý volant 2018 přijedou Schumacher a Barros
2.listopad 2018

Galavečer motoristické ankety Zlatý volant proběhne 20. února od 19 hodin v industriálním prostoru Pragovky v pražských Vysočanech pod taktovkou pořadatelské agentury Pozitif. Trofejemi budou oceněny nejlepší výkony a počiny v oblastech motorsportu a motorismu.

Dufek investoval do motoristických výstav v Letňanech
31.říjen 2018

Autoklub České republiky hostil 30. října tiskovou konferenci při příležitosti konání výstav Racing Expo a Glasurit Classic Expo. Obě akce, které zainvestoval podnikatel Petr Dufek, proběhnou od pátku 9. do neděle 11. listopadu 2018 v areálu PVA Expo v Praze-Letňanech.

Novinář Karel Beránek se dožil 80 let
30.říjen 2018

Nestor české motonovinařiny Karel Beránek se 30. října 2018 dožil osmdesáti let. Ve velmi dobré fyzické i duševní kondici je stále aktivní v médiích i osobním životě.

Tatrovky dominovaly přehlídce k výročí republiky
29.říjen 2018

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28. října na pražské Evropské třídě konala největší slavnostní přehlídka ozbrojených a záchranářských složek České republiky za poslední roky.

UNIQA pojistila dvě výstavy v Národním muzeu
29.říjen 2018

UNIQA pojišťovna pojistila dvě úvodní výstavy, jimiž byl v neděli u příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa slavnostně obnoven provoz historické budovy Národního muzea.

Renault partnerem Designbloku 2018
26.říjen 2018

Druhým rokem byla značka Renault hlavním partnerem oslav designu, Designbloku 2018, který proběhl 25.-29.10.2018  v Průmyslovém paláci, na pražském Výstavišti v Holešovicích. Tvorbu konceptů interiérů aut tam představil novinářům Nicolas Dortindeguey.