Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
Hamáček žaluje ÚOHS kvůli tendru na automobily
23.červenec 2019

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) svolal na úterý tiskovou konferenci, na které oznámil, jaké kroky resort podnikne poté, co antimonopolní úřad zrušil tendr na policejní auta, protože v něm podle něj byla zvýhodněna Škoda Auto. S tím Hamáček nesouhlasí.

ČEZ otevřel 100. stanici rychlého dobíjení
18.červenec 2019

Metu stovky instalovaných rychlodobíjecích stanic pokořila síť veřejných dobíjecích míst pro elektromobily provozovaná Skupinou ČEZ. Jubilejní stojan č. 100 je od 18. července řidičům elektromobilů k dispozici v Praze na Poděbradské ulici.

Škoda opět vítězem ankety CZECH TOP 100
10.červenec 2019

ŠKODA AUTO po dvaadvacáté zvítězila v hodnocení firem CZECH TOP 100. Kromě toho byla automobilka i letos zvolena také Nejobdivovanější firmou České republiky.

Ford mění organizaci českého importu
9.červenec 2019

Pro český Ford je letošek ve znamení personálních změn. V lednu se s firmou rozloučil její dlouholetý šéf Jan Laube, kterého nahradil Maďar Attila Szabo. Nyní ze společnosti odešel další vrcholový manažer, další se přesunul na Moravu, import mění organizační strukturu.

Video
Holešovice hostily Prague Harley Days 2019
8.červenec 2019

Pražské holešovické výstaviště začátkem července patřilo milovníkům amerických strojů značky Harley-Davidson. K programu patřila i ukázka jízdy policejních motohlídek.

Komunikaci VWFS zařídí agentura Ogilvy
4.červenec 2019

Kompletní zajištění služeb v oblasti PR a podporu v oblasti korporátní, produktové a interní komunikace pro společnost Volkswagen Financial Services bude zajišťovat agentura Ogilvy.

Harley-Davidson už má objednávky na LiveWire
4.červenec 2019

Český Harley-Davidson odhalil 4. července na tiskové konferenci v Praze premiérově první elektrický model značky. O prodejních plánech jsme hovořili se šéfem pro region střední a východní Evropy.

AutoSAP vyhlásil vítěze v soutěži Podnik roku
28.červen 2019

Sdružení automobilového průmyslu již pojedenadvacáté vyhlásilo vítěze soutěže Podnik roku v automobilovém průmyslu. Jako v předchozích letech byly vyhlášeny vždy tři nejúspěšnější firmy ve dvou kategoriích – nad a do 250 zaměstnanců.

ČEZ půjčil elektromobil ministerstvu dopravy
28.červen 2019

Ministerstvo dopravy na čtyři roky zařadilo do svého vozového parku elektromobil Volkswagen eGolf. Vůz zapůjčila Skupina ČEZ, poskytovatel komplexních služeb v oblasti elektromobility.

Rada vlády pro BESIP v novém složení
27.červen 2019

Ministerstvo dopravy hostilo 27. června celkově 22. zasedání Rady vlády ČR pro bezpečnost silničního provozu. Šlo o první jednání Rady v obměněném složení (snížení počtu členů z 25 na 15). SDA na jednání nabídl další spolupráci.

AutoSAP navrhl opatření na podporu autoprůmyslu
27.červen 2019

Představitelé Sdružení automobilového průmyslu shrnuli 27. června na výroční tiskové konferenci výsledky členských firem, hovořilo se také o budoucnosti českého autoprůmyslu. Sdružení zveřejnilo své návrhy pro další rozvoj odvětví.

Praha chystá kontroly funkčnosti filtrů DPF
26.červen 2019

Praha (HMP) připravuje memorandum nazvané „Měření emisí vozidel v silničním provozu“, které je výsledkem usnesení HMP ze dne 17. června 2019. Jeho záměrem je odstranit z pražského provozu automobily s nefunkčním filtrem DPF.

SEAT předal vozy zástupcům Národní ligy
25.červen 2019

Značka SEAT je od sezony 2019/2020 partnerem Ligové fotbalové asociace a fotbalové soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Automobilka poskytne prostřednictvím dealerů pro nadcházející sezonu klubům flotilu 35 vozů Tarraco.

Škoda má kompetenční centrum v Praze
24.červen 2019

Zástupci ŠKODA AUTO, Volkswagen a SAP slavnostně otevřeli kompetenční centrum SAP v Praze. „Blíže k talentům, partnerům a zákazníkům“ – tak zní motto kreativního pracoviště „VISIONARY“.

Porsche Engineering rozšíří vývojové týmy
21.červen 2019

Pražská Porsche Engineering Services chce expandovat jak rozvojem znalostí, tak velikostí týmu. Plány české pobočky pohání rostoucí význam aktivit v oblasti nových technologií pro vozidla budoucnosti.

Dieselgate: VW musí v ČR zaplatit 533 milionů
19.červen 2019

Obvodní soud Praha 8 rozhodl o odškodnění na základě společné žaloby, kterou podali čeští majitelé vozů Škoda a VW v rámci Dieselgate. Informaci přinesl Seznam.cz s tím, že Volkswagen „propásl“ soudní lhůtu a nebránil se žalobě.