Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
VW ID.3 partnerem festivalu Praha Září
15.září 2020

Volkswagen je oficiálním partnerem festivalu Praha Září, který se koná 8. až 28. září 2020 na Výstavišti Praha coby jakási náhrada nejvýznamnějších pražských festivalů zrušených letos kvůli pandemii koronaviru.

Svět motorů rozjel Jízdy v Letňanech
11.září 2020

Časopis Svět motorů z mediálního domu Czech News Center zahájil velké testovací jízdy v Praze, Brně a Plzni. Jízdy Světa motorů začaly již tento víkend 12. a 13. září v Praze u OC Letňany, budou pokračovat v dalších městech.

Prodej Mladé fronty v aukci se ruší
11.září 2020

Vrchní soud v Praze zrušil prohlášení konkurzu na vydavatelství Mladá fronta, a tedy i následný prodej v aukci. Důvodem je možná podjatost soudce Zdeňka Strnada vůči Mladé frontě, případně i dalším účastníkům řízení. Vyplývá to z rozhodnutí soudu v Insolvenčním rejstříku.

Český Rolls-Royce odhalil nový Ghost
10.září 2020

Druhá generace “menšího” rollsu se v Evropské premiéře ukázala novinářům a dalším hostům 10.září 2020 v Galerii Hauch v Praze. Z Mnichova přijel také Frank Tiemann, ředitel korporátní komunikace pro střední a východní Evropu.

Volkswagen předvedl ID.3 v Holešovicích
10.září 2020

Elektromobil VW ID.3 měl 10. září českou novinářskou premiéru na pražském výstavišti v Holešovicích. Značka, která je partnerem festivalu Praha Září, tam má velkou expozici pro prezentaci svých modelů.

Video
Mercedes-Benz partnerem Prague Fashion Weeku
8.září 2020

Praha hostí módní akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Jejím hlavním partnerem je Mercedes-Benz, který zastřešuje rodinu prestižních týdnů módy ve více než 40 zemích po světě. Českou premiéru si na akci odbyl modernizovaný kabriolet Třídy E.

AutoTechnologi nominována na Český Goodwill
4.září 2020

Autorizovaný servis pro osobní a dodávková vozidla Mercedes-Benz v Praze AutoTechnologi  se dostala do finální nominace 8. ročníku ocenění Český Goodwill pro firmy, kterých si lidé váží.

Video
Škoda Enyaq měla světovou premiéru v Praze
2.září 2020

Nový šéf Škody Auto Thomas Schäfer ukázal v Praze model ENYAQ. Světovou premiéru ve vysočanské Universum aréně shlédl premiér Andrej Babiš a několik stovek českých i zahraničních novinářů. Představení novinky předcházela působivá výprava do historie automobilky.

Auto Palace měla na Autoshow 4 premiéry
28.srpen 2020

Auto Palace představila v rámci 23. ročníku Autoshow Praha nejnovější modely pěti zastupovaných značek na trhu v ČR – ŠKODA, Hyundai, Ford, Mazda a Opel.

Autoshow Praha ukáže novinky z oblasti LPG
27.srpen 2020

Areál výstaviště PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech bude 28. až 30. 8. hostit 23. ročník automobilové výstavy Autoshow Praha. Akce se tradičně účastní i Česká asociace LPG (ČALPG), která se letos slibuje velkou expozici.

Nový vývojář logistické platformy DoDo
25.srpen 2020

Šéfem produktu v logistickém startupu DoDo se stal Ondřej Seer (31), který se v oblasti vývoje softwaru posledních 5 let pohybuje v roli QA Engineer a zodpovídá tak za kvalitu dodávaného softwaru.

Šafarčík prodal stovku Ssangyongů
11.srpen 2020

Do automobilového byznysu se loni vrátil po tříleté odmlce Marek Šafarčík. Na Praze 9 otevřel autorizované prodejní a servisní místo jihokorejské značky SsangYong a doplnil tak dealerskou síť této značky, která aktuálně čítá v ČR 6 dealerství. Jak se Markovi Šafarčíkovi se SsangYongy v regionu Praha a střední Čechy daří?

DHL Express pořídila flotilu e-Crafterů
11.srpen 2020

Volkswagen Užitkové vozy dodal české pobočce DHL Express flotilu elektricky poháněných vozidel e-Crafter. Logistická společnost považuje ekologický model za řešení pro doručování zásilek ve velkých městech. Kurýři společnosti DHL Express jezdí s prvními vozy e-Crafter v ulicích Prahy a Brna.

Z letňanské Avie bude developerský projekt
7.srpen 2020

Z průmyslového areálu Avie v pražských Letňanech, kde se dříve vyráběly nákladní vozy, má být nová městská čtvrť za desítky miliard korun. Postavit ho chce společnost Odien.

AutoforDrive testoval Rolls Royce Phantom
5.srpen 2020

Nové číslo časopisu nabízí příznivcům motorismu testy automobilů všech kategorií, a to převážně horkých modelů, které měly teprve nedávno své premiéry. Navíc se redakci podařilo získat do testu mimořádný vůz – Rolls-Royce Phantom.

Saitz předal Konu manželům Heřmánkovým
3.srpen 2020

Herec Karel Heřmánek s manželkou Hanou převzali z rukou generálního ředitele Hyundai Motor Czech Martina Saitze klíčky od vozu Kona Electric. České zastoupení automobilky se nově stává ekologickým partnerem Divadla Bez zábradlí.

Racing Expo a Classic Expo mění termín
30.červenec 2020

Výstavy Eibach Racing Expo a Glasurit Classic Expo, zaměřené na oblast motorsportu a automobilové historie, se proti původním předpokladům uskuteční o týden později.

KIA zve na projekt „Vezmi babi do kina!“
29.červenec 2020

KIA MOTORS CZECH spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí připravila promítání projektu „Vezmi babi do kina!“ v rámci letního autokina na pražském Strahově. Promítání „Vezmi babi do kina!“ se uskuteční ve čtvrtek 13. srpna 2020 od 17 a 21 hod.