Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
KIA MOTORS CZECH mění název firmy
16.duben 2021

České zastoupení automobilky Kia společnost KIA MOTORS CZECH mění v rámci celosvětové transformace značky svůj obchodní název. Po dlouhých 28 letech činnosti v České republice, se tuzemské zastoupení značky Kia přejmenovává na Kia Czech s.r.o., a to s účinností od 16. dubna.

Mercedes-Benz prodal za kvartál 2300 aut
8.duben 2021

Mercedes-Benz se vloni počtvrté v řadě umístil mezi TOP 10 importéry na českém trhu a obsadil devátou příčku. Během prvních tří měsíců roku 2021 svoji pozici ještě upevnil: poprvé v historii svými registracemi vyšplhal na 4. příčku absolutního pořadí a zaznamenal tak nejlepší první kvartál během svého působení na českém trhu.

Praha: sílí hlasy pro zachování směrových tabulí
1.duben 2021

Magistrát hl. m. Prahy v loňském roce oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog. Proti tomuto rozhodnutí sílí hlasy nejen ze strany majitelů provozoven, ale také zastupitelstev městských částí.

Škoda chce letos prodat v ČR 2000 enyaqů
1.duben 2021

Od zahájení sériové výroby elektromobilu Škoda Enyaq v listopadu 2020 se vůz zatím nedostal na trh. Automobilka počítá, že jej začne nabízet letos v květnu. O letošních plánech pro prodej elektromobilů hovořil na tiskovce mluvčí značky Pavel Jína.

Fotbalová legenda Koller ambasadorem Kia
31.březen 2021

Bývalý český fotbalový reprezentant a fenomenální útočník Jan Koller se stal novou tváří automobilové značky Kia. Vedle hokejové ikony Jaromíra Jágra se legendární fotbalista Jan Koller stává dalším významným ambasadorem korejské automobilky.

Škodovky ovládly anketu Firemní auto roku
26.březen 2021

Škodovky ovládly specializovanou anketu Firemní auto roku, když uspěly hned v několika kategoriích. Anketa Firemní auto roku, pořádaná magazínem FLEET firemní automobily, je založena ve své hlavní části na hodnocení manažerské poroty.

Fotbalisté převzali vozy od Louda Auto+
24.březen 2021

Šest nových vozů pro klubové účely od LFA převzali zástupci fotbalového klubu z pražské Letné. Stali se tak dalším z 18 klubů FORTUNA:LIGY, který využil nově uzavřené partnerství Ligové fotbalové asociace s autobazary Louda Auto+.

Jarov zavádí program pro ojeté vozy Audi
19.březen 2021

Das WeltAuto, program prověřených ojetých vozů, dostal další sesterský program prodeje Audi Approved :plus (AAP). Jako první v Česku s ním přichází AUTO JAROV, která ve svém největším showroomu Audi v pražských Kunraticích nabídne portfolio vozů k prakticky okamžitému odběru.

HoppyGo zahajuje spolupráci s Woltem
18.březen 2021

P2P carsharing HoppyGo startuje spolupráci se službou Wolt, která svým kurýrům umožňuje zápůjčku vozů z platformy HoppyGo. Kurýři Woltu díky tomu nepotřebují na rozvoz vlastní auto, navíc mohou čerpat i jednorázový bonus a slevu na každou další zápůjčku včetně standardních dlouhodobých zvýhodnění.

Vychází Importérský speciál Automakers
13.březen 2021

Importérský speciál Automakers 2021 přináší zhodnocení pandemického roku v rozhovorech i komentářích českých dovozců automobilů. Jaké jsou jejich plány pro letošek? Hovořili jsme se šéfy největších firem SDA. Magazín také přináší přehled posledních personálních změn v oboru.

Video
Carvago má na YouTube pořad o ojetinách
12.březen 2021

 YouTube kanál automotive startupu Carvago se začal věnovat recenzím ojetin. Pořadem provází moderátor Petr Šimek, známý z Auto Moto Revue České televize a vysílání Frekvence 1.

Anketa Auto roku 2021 zřejmě až za rok
8.březen 2021

Svaz dovozců automobilů začal v září chystat společně s novinářskými kluby anketu Auto roku v ČR pro rok 2021. Přípravu soutěže ale zkomplikoval nástup podzimní vlny pandemie. Pátrali jsme po vývoji u organizační agentury.

Volvo přivezlo České lvy do Rudolfina
5.březen 2021

Letošní 28. předávání Českých lvů, výročních cen České filmové a televizní akademie se odehrálo v sobotu 6. března v téměř prázdném Rudolfinu. Vítězové kategorií byli vyhlášeni v přímém přenosu České televize pouze za přítomnosti nominovaných umělců. Hlavním dopravcem netradičně pojatého večera bylo Volvo Car Czech Republic.

Alcar představil novinky od AEZ, DOTZ a DEZENT
26.únor 2021

ALCAR nabídl pro letošek 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Majitelé automobilů všech tříd se tak mohou těšit na možnost zkrášlit si svůj vůz zbrusu novými designy s homologací pro český trh.

Benzina ORLEN otevřela v Karlíně Stop Cafe
26.únor 2021

Benzina ORLEN expanduje se svým konceptem rychlého občerstvení Stop Cafe z čerpacích stanic do tradičních kamenných prodejen v centrech měst. Svůj první obchod otevřela v pražském Karlíně v Thámově ulici přímo u stanice metra Křižíkova.

AAA AUTO startuje antigenní testování zaměstnanců
25.únor 2021

Skupina AURES Holdings, provozovatel sítě autocenter AAA AUTO, spustil antigenní testování svých zaměstnanců přímo na pracovišti. První den se ho zúčastnilo 170 zaměstnanců. Testování bude probíhat dvakrát týdně.

Kia půjčila další auta Seniorovi s radostí
17.únor 2021

KIA MOTORS CZECH a její autorizovaný dealer Auto Jeremiášova prodloužily podporu neziskové organizace Seniorem s radostí. Spolupráce, která začala v době první vlny pandemie koronaviru, pokračuje zapůjčením tří vozů Stonic.

Lukáš Hejlík se stal tváří Volkswagenu
15.únor 2021

Značka Volkswagen letos posílila marketingový tým, ve stejnojmenné divizi Porsche ČR bude má nově na starosti dealerský marketing, eventy a partnerství Pavlína Musilová. Nová tvář se objevila také mezi mediálními ambasadory značky. Jaká bude letošní marketingová strategie VW v České republice?

Auto Palace: nové manažerky v marketingu
15.únor 2021

Skupina Auto Palace hledala po loňském odchodu Stanislava Perknera nové specialisty na marketing. Konečně se po půlročním výběru personální agentury v oddělení marketingu objevily nové manažerky.