Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Praha

 
 
Máj hostí premiéru Supermercedesu EQS
27.červenec 2021

Český Mercedes si zvolil čtvrté patro pražského obchodního domu Máj ke statické premiéře luxusního elektromobilu EQS. Dva předprodukční kusy nového sedanu se dva dny ukazují novinářům a dva dny jsou věnovány zákazníkům.

Mercedes-Benz má u sídla v Praze včelí úly
26.červenec 2021

Český Mercedes-Benz umístil v areálu svého sídla v Praze na Chodově šest včelích úlů. Výběr vhodné lokality a uspořádání úlů zajistil odborný včelař, který se na městské instalace zaměřuje.

Chevrolet Corvette C8 Stingray se ukázal v Praze
20.červenec 2021

Dva roky se spekuluje o dovozu amerického supersportu Chevrolet Corvette C8 Stingray do Česka. Vůz se v červenci nečekaně objevil ve vršovickém showroomu United Cars & Services. Zaváděcí verzi Launch Edition si objednalo už několik desítek českých zájemců.

Hyundai IONIQ 5 měl premiéru v Botanice
19.červenec 2021

Korejský Hyundai v únoru ukázal model Ioniq 5 v rámci digitální světové premiéry, novinka nyní dorazila do Prahy. Šéf Hyundai Motor Czech Martin Saitz předvedl elektromobil 19. června v nových prostorách pražské Botanické zahrady.

Nejzacpanější města: Praha na 137. místě
14.červenec 2021

Příměstské vlaky a dobrá dopravní infrastruktura s propojením na městskou hromadnou dopravu, jsou základem moderního města. Praha, která se dopravními problémy ve špičkách potýká, jako každé jiné velkoměsto, je na tom však ve srovnání relativně dobře.

Prague Harley Days se spojují s Burgerfestem
14.červenec 2021

Tradiční motocyklová událost Prague Harley Days zná svůj letošní finální termín! Tím se nakonec stane září, a to od pátku 3. do neděle 5. Prague Harley Days se navíc i letos propojí s oblíbeným Burgefestem a vhodně se doplní.

Renault ukázal nové LUV modely v Diplomatu
2.červenec 2021

Pražský hotel Vienna House Diplomat Prague hostil na konci června novinářskou premiéru nových verzí lehkých užitkových renaultů. Tři modelové řady – Express, Kangoo a Trafic se dočkaly modernizací. Kdo novinky prezentoval a jaké jsou jejich ceny?

Peugeoty se objeví ve filmu Pánský klub
28.červen 2021

Pánský klub je název komedie, která měla 4. dubna 2019 premiéru v pražském Divadle Na Jezerce. V roce 2022 ji čeká další premiéra, a to na stříbrném plátně. Právě v těchto dnech totiž probíhá natáčení celovečerního filmu. A Peugeot jakožto dlouhodobý partner Divadla Na Jezerce je u toho. Ve filmu Pánský klub si zahrají Peugeot 208 a Peugeot 3008.

Výstava Veteran Mania až do září
21.červen 2021

V polovině června se dočkali příznivci motocyklů, legendárních historických exponátů a zajímavostí zejména z motocyklového předválečného období! Na střechách Křižíkových pavilonů holešovického Výstaviště totiž odstartovala unikátní výstava Veteran Mania a bude trvat až do září.

AUTOMAKERS – ELEKTROMOBILNÍ SPECIÁL, LÉTO 2021
21.červen 2021

Červnové vydání magazínu Automakers přineslo přehled posledních novinek v elektromobilitě na českém trhu. Dále nabízí řadu interview a přehled jarních událostí v českém autoprůmyslu.

AAA Auto prodala v květnu nejvíce aut v historii
16.červen 2021

Autobazary AAA Auto a Mototechna ohlásily za květen absolutní prodejní rekord. Celkem se v rámci značky AAA prodalo za měsíc v ČR a na Slovensku 8538 vozů, a z toho 5033 v ČR. Aures Holdings, jehož součástí jsou zmíněné prodejny zánovních a ojetých vozů, aktuálně třeba hledá 270 nových zaměstnanců, ale současně také hlásí další nové aktivity.

TEST: Dacia Duster TCe 100 LPG 4×2
13.červen 2021

SUV Dacia Duster, které se se vyrábí na linkách v rumunské Pitesti, se na evropském trhu prodává od roku 2010. Jaká je letošní verze?

Volkswagen Financial Services podpořil péči o seniory
8.červen 2021

Volkswagen Financial Services dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která se věnuje péči o seniory. Poskytuje jim poradenství, osobní asistenci, pobytovou péči a paliativní péči. Letos na jaře uspořádal Sue Ryder sbírku na financování svých aktivit neotřelou formou prodeje virtuálních zájezdů.

Výstava motorek Veteran Mania od 11. června
31.květen 2021

Příznivci motocyklů, legendárních historických exponátů a zajímavostí zejména z motocyklového předválečného období se mohou těšit na unikátní výstavu s názvem Veteran Mania. Ta odstartuje 11. června na střechách Křižíkových pavilonů holešovického Výstaviště a vyvrcholí 5. září.

SOS vesničky převzaly vozy od Porsche ČR
21.květen 2021

Jednatelé Porsche Česká republika Franz Pommer a Jan Hurt předali tento týden zástupcům nezisková organizace SOS dětské vesničky pět nových vozů značky Volkswagen. Sociálním pracovníkům poslouží k cestám za dětmi z ohrožených rodin.

HoppyGo začala půjčovat Škodu ENYAQ iV
18.květen 2021

Platforma pro sdílení aut HoppyGo nabídla SUV elektromobil ŠKODA ENYAQ iV – jedná se o variantu 80 s 82kWh baterií a výkonem 150 kW. Pronájem vyjde na 2 099 Kč na den včetně pojištění a čipu pro dobíjení elektřiny zdarma.

Webinář: Digitální transformace v automobilovém průmyslu
13.květen 2021

Zaregistrujte se zdarma a inspirujte se u světových lídrů, jak reaguje výrobní automobilový průmysl v rámci regionu EMEA na hrozby a maximalizuje nové příležitosti, jimž odvětví čelí. Světové nejistoty, cenové války a narušení dodavatelského řetězce v pandemii covid-19 vede k provozním a technologickým výzvám pro automobilový sektor.

Subaru MY21 Outback v prodeji
10.květen 2021

U prodejců Subaru se objevil první Outback postavený na globální platformě Subaru (SGP). Nabízí systém EyeSight nové generace s 11 bezpečnostními funkcemi, mezi něž patří udržování v jízdním pruhu a vyhýbací funkce. Novinkou je též motor boxer další generace. Cena startuje na 1 085 000 Kč včetně DPH.

Nová Fabia startuje na 330 000 korunách
5.květen 2021

Čtvrtá generace Škody Fabia, která se představila ve světové premiéře v Praze, má přepracovanou karoserii a je delší a širší než dosavadní verze. Všechny motory nové Fabie jsou čistě benzinové s pohonem předních kol, v nabídce už není nafta, CNG, ani hybridní verze. Jaké jsou ceny?