Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Středočeský kraj

 
 
Škoda zastaví na týden výrobu kvůli čipům
16.září 2021

Škoda Auto od 27. září zcela zastaví na celý týden výrobu ve všech třech svých závodech v České republice. Důvodem je nedostatek čipů, které se používají v palubní elektronice. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.

Škoda sponzoruje závod L`Etape by Tour de France
26.srpen 2021

Mladoboleslavská automobilka se stala generálním partnerem cyklistického závodu. L`Etape Czech Republic by Tour de France je příležitostí, jak si i běžný fanoušek cyklistiky může vyzkoušet pocity velkých mistrů řídítek. Pojede se v sobotu 28. srpna a startující si mohou vybrat jednu ze dvou tras podle svých dovedností.

Video
Dialog Media natáčel spot ve Škodovce
11.srpen 2021

Agentura Dialog Media se stala mediálním partnerem mezinárodní Ceny kreativních hrdinů. Soutěž organizuje Nizozemsko-česká obchodní komora a k jejím dalším partnerům patří ŠKODA AUTO, ING, Impact Hub či NN.

Vítěz Stanley Cupu Rutta partnerem CarNextu
28.červenec 2021

Hokejista Jan Rutta, který v červnu s klubem Tampa Bay Lightning obhájil vítězství v hokejovém Stanley Cupu, se na léto vrátil do Česka. V showroomu CarNext ve Vestci u Prahy si převzal klíčky od automobilu Mercedes-Benz třídy E, se kterým bude v rámci nově uzavřeného partnerství jezdit během svého pobytu v Evropě.

Renault ukázal hybridní Arkanu v Benicích
13.červenec 2021

Renault představil na konci dubna evropskou verze SUV kupé Arkana, 13. července následovala premiéra jeho hybridní verze. Odehrála se v hotelu Park Holidy v Benicích. Jaké jsou ceny a prodejní plány?

TUCAR ukázal americké novinky v Tuklatech
24.červen 2021

TUCAR Plus ukázal novinářům ve svém showroomu v Tuklatech jedno z nejdrsnějších aut současnosti, pick-up RAM 1500 TRX. K vidění byly i další letošní novinky z USA, Dodge Durango, nejnovější Cadillac Escalade a držitel ocenění Světové auto roku 2020, Kia Telluride. Vozidla předvedl žurnalistům Ivo Šebesta.

Enyaq Sportline iV měl premiéru ve Mcelech
9.červen 2021

Škodovka uspořádala mezinárodní premiéru sportovní verze elektrického SUV na středočeském zámku Mcely. Enyaq Sportline iV se vyrábí v Mladé Boleslavi, novou verzi charakterizují černě lakované prvky a velká kola. Snížený sportovní podvozek má umožnit dynamickou jízdu.

Škoda dala milion Zdravotnímu klaunovi
7.červen 2021

ŠKODA AUTO předala organizaci Zdravotní klaun finanční dar ve výši jednoho milionu korun, aby tak podpořila její činnost zaměřenou na rozdávání radosti a dobré nálady dětem a seniorům ve složité životní situaci.

Škoda pořádala kulatý stůl pro novináře
28.květen 2021

ŠKODA AUTO pořádala 28. května digitální kulatý stůl, kde představila svou dlouhodobou strategii boje proti koronaviru. Po delší době šlo o první akci s osobní účastí novinářů. Kdo vystoupil na konferenci?

Kolo pro život opět s podporou Škody
27.květen 2021

ŠKODA AUTO je potřinácté hlavním partnerem seriálu outdoorových závodů Kolo pro život. V letošním ročníku, který stále ještě bude poznamenán nestandardními opatřeními, je plánováno celkem 15 závodů na různých místech České republiky, z nichž 3 nesou jméno hlavního partnera.

Carsharing Škoda Uniqway už i v Boleslavi
20.květen 2021

Projekt Škody Auto s názvem  Uniqway, který se v Praze ukázal jako úspěšný, budou moci využívat také studenti v sídelním městě společnosti v Mladé Boleslavi. Uniqway se tak rozšířila do druhé lokality.

Škoda se zapojila do projektu Start Driving
11.květen 2021

Škoda Auto se zapojila do projektu vzdělávání mladých řidičů Start Driving, který organizuje Asociace autoškol v ČR ve spolupráci s Asociací center bezpečných jízd a který je financován z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Auto Palace dodá SEATy Autodromu Most
6.květen 2021

Auto Palace Západ je půl roku novým prodejním a servisním centrem skupiny pro značky SEAT a CUPRA. Nyní bude dodávat vozy a zajišťovat servis Autodromu Most.

Škoda odhalila interiér nové Fabie
29.duben 2021

Škodovka odhaluje další detaily o novém modelu FABIA a oficiální designovou skicou přináší první představu o interiéru čtvrté generace tohoto automobilu.

Škoda zveřejnila skici exteriéru nové Fabie
22.duben 2021

Škodovka zveřejnila prvních oficiální designové skici nadcházející čtvrté generace modelu FABIA. Malý vůz české automobilky bude podle výrobce větší, dynamičtější a emocionálnější než jeho úspěšní předchůdci.

Stellantis ukázala elektrické dodávky v Předboji
21.duben 2021

Skupina Stellantis začala v dubnu uvádět na český trh elektrické verze modelů Peugeot Traveller/Expert, Citroën SpaceTourer/Jumpy a Opel Zafira/Vivaro. Novinářskou premiéru si vozy odbyly v Yard Resortu Předboj.

Škoda startuje program Next Level Efficiency
24.březen 2021

Automobilku Škoda donutila krizová situace na trhu nových automobilů k tvrdým úsporám. Oznámili to manažeři firmy na virtuální výroční tiskové konferenci firmy konané 24. března v Mladé Boleslavi. Program úspor přiblížil ekonomický týdeník Euro.

Ze Škody vyjel 15miliontý automobil
5.březen 2021

ŠKODA AUTO oslavila ve svém domovském městě jubileum: 5. března sjel v jejím hlavním výrobním závodě z linky 15 miliontý automobil vyrobený v Mladé Boleslavi od roku 1905.