Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Středočeský kraj

 
 
Soutěž Autoopravář junior zná své vítěze
4.květen 2022

Porsche ČR, partner soutěže Autoopravář junior, poblahopřálo letošním vítězům. Z finálového kola v Kosmonosích si trofeje pro vítěze odvážejí automechanik Michal Pustějovský z Kopřivnice, karosář Marián Poc z Mladé Boleslavi, autolakýrník František Hájek a autotronik Michal Haase, oba z Brna.

Arval předvedl 360° EV mobilitu v Libčicích
4.květen 2022

Den zasvěcený elektromobilům uspořádala pro své klienty leasingová společnost Arval v Uhelném Mlýně v Libčicích nad Vltavou. Akce se zúčastnilo také několik málo vybraných novinářů, mezi nimiž byl i spolupracovník Automakers Josef Žídek.

Škoda obnovuje výrobu modelu ENYAQ iV
27.duben 2022

Škodovka obnovila po několikatýdenním přerušení výrobu modelu ENYAQ iV. Zpočátku bude z linek sjíždět zhruba 1 000 vozů týdně, kapacita se však bude postupně navyšovat. Důvodem pro přerušení výroby byly omezené dodávky kabelových svazků od dodavatelů z Ukrajiny.

Continental posílá z Brandýsa počítače do BMW
25.březen 2022

Continental AG jako první dodavatel autodílů zavedl do výroby výkonné počítače pro automobily. Řešení, které si lze představit jako mozek auta v podobě jediné krabičky, zajistí chod všech funkcí vozu. Závod v Brandýse nad Labem, specialista na produkci interiérové elektroniky, zahájil výrobu těchto výkonných počítačů pro BMW.

Shell opět otevřel stanici v Dobříši
3.březen 2022

Motoristé cestující ve směru z Prahy do Příbrami a zákazníci ze středočeské Dobříše mohou opět využívat služeb čerpací stanice Shell, která leží v bezprostřední blízkosti dálnice D4 za exitem číslo 27. Provozovna prošla v uplynulých měsících rozsáhlou rekonstrukcí.

Auto Palace partnerem areálu Monínec
14.únor 2022

Dealerská skupina AutoPalace se stala partnerem areálu Monínec. Spolupráce se vztahuje k reklamní prezentaci na několika místech tohoto sportovního centra ve středních Čechách a také na všech jeho komunikačních platformách.

Toyota dala dva vozy kolínským strážníkům
14.únor 2022

Vedení města Kolína společně se zástupci kolínské městské policie převzalo další dva vozy určené kolínským strážníkům. Novými zásahovými vozy jsou hybridní Toyota Yaris a Toyota Proace City Verso.

Louda staví největší krytý autobazar v Evropě
24.leden 2022

Požehnání kněze zahájilo v neděli 23. ledna stavbu nového autocentra a skladu ojetin Louda Auto+ nedaleko od Prahy. „V Česku i v Evropě je řada autobazarů, postavených venku na kdejaké zpevněné ploše, ale zastřešenou vytápěnou prodejní plochu 40 000 m2 a vnitřní kapacitu přes 2000 vozů nemá nikdo v Evropě,“ uvedl Pavel Louda na openingu.

Volkswagen má 400 objednávek na Taigo
18.leden 2022

Manažeři českého Volkswagenu svolali 18. ledna novináře do středočeského Obříství na premiéru nového SUV kupé Taigo. Konala se v konferenčním centru penzionu Na kmíně. Městský crossover už v Česku eviduje přes 400 objednávek a bude také soutěžit v anketě Auto roku 2022.

Suzuki ukázala nový S-CROSS v Senohrabech
22.prosinec 2021

Ve francouzské restauraci hotelu Sen v Senohrabech představil ve čtvrtek 9. prosince generální ředitel importu japonské značky Suzuki Tomáš Teufl zbrusu nové kompaktní SUV S-Cross vyráběné v Maďarsku.

Renault ukázal hybridní Arkanu v Benicích
20.prosinec 2021

Renault představil na konci dubna evropskou verze SUV kupé Arkana, 13. července následovala premiéra jeho hybridní verze. Odehrála se v hotelu Park Holidy v Benicích. Jaké jsou ceny a prodejní plány?

Kolín dostal nová auta od Toyoty
9.prosinec 2021

Toyota předala městu Kolín celkem šest automobilů. Dva získá městská policie, jeden městský úřad a jeden záchranná zdravotnická služba. Automobilka vozy městu bezplatně pronajme do roku 2025, uživatelé budou hradit pouze palivo.

Škoda přebírá vývoj platformy VW pro spalovací motory
1.prosinec 2021

ŠKODA AUTO převzala s okamžitou platností odpovědnost za vývoj již existující globální platformy MQB-A0 koncernu Volkswagen. Cíle tohoto manévru popsal novinářům na tiskovce v Mladé Boleslavi manažer značky Jiří Dytrych.

Toyota startuje výrobu Yarisu v Kolíně
9.listopad 2021

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) zahájila v Kolíně výrobu Yarisu. TMMCZ se tak stává druhým evropským závodem, společně s Toyota Motor Manufacturing France, který bude vyrábět Yaris, nejlépe prodávané auto značky v regionu.

Volvo XC40 Recharge mělo premiéru v Kácově
22.září 2021

České zastoupení značky Volvo představilo v Panorama Resortu v Kácově plně elektrické modely Volvo XC40 Recharge a Volvo C40 Recharge. Pozvaní hosté z řad veřejnosti i zástupců médií měli také možnost poprvé usednout za volant prvního čistě elektrického volva. Nové technologie ukázal šéf importu Alican Emiroğlu.

Škoda zastaví na týden výrobu kvůli čipům
16.září 2021

Škoda Auto od 27. září zcela zastaví na celý týden výrobu ve všech třech svých závodech v České republice. Důvodem je nedostatek čipů, které se používají v palubní elektronice. Uvedl to dnes týdeník Škodovácký odborář.

Škoda sponzoruje závod L`Etape by Tour de France
26.srpen 2021

Mladoboleslavská automobilka se stala generálním partnerem cyklistického závodu. L`Etape Czech Republic by Tour de France je příležitostí, jak si i běžný fanoušek cyklistiky může vyzkoušet pocity velkých mistrů řídítek. Pojede se v sobotu 28. srpna a startující si mohou vybrat jednu ze dvou tras podle svých dovedností.

Video
Dialog Media natáčel spot ve Škodovce
11.srpen 2021

Agentura Dialog Media se stala mediálním partnerem mezinárodní Ceny kreativních hrdinů. Soutěž organizuje Nizozemsko-česká obchodní komora a k jejím dalším partnerům patří ŠKODA AUTO, ING, Impact Hub či NN.

Vítěz Stanley Cupu Rutta partnerem CarNextu
28.červenec 2021

Hokejista Jan Rutta, který v červnu s klubem Tampa Bay Lightning obhájil vítězství v hokejovém Stanley Cupu, se na léto vrátil do Česka. V showroomu CarNext ve Vestci u Prahy si převzal klíčky od automobilu Mercedes-Benz třídy E, se kterým bude v rámci nově uzavřeného partnerství jezdit během svého pobytu v Evropě.

TUCAR ukázal americké novinky v Tuklatech
24.červen 2021

TUCAR Plus ukázal novinářům ve svém showroomu v Tuklatech jedno z nejdrsnějších aut současnosti, pick-up RAM 1500 TRX. K vidění byly i další letošní novinky z USA, Dodge Durango, nejnovější Cadillac Escalade a držitel ocenění Světové auto roku 2020, Kia Telluride. Vozidla předvedl žurnalistům Ivo Šebesta.