Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Středočeský kraj

 
 
Kupka kontroloval stavbu dálnice D4 Via Salis
16.březen 2023

Krátce po zahájení letošní stavební sezóny se s průběhem dostavby dálnice D4 Via Salis, která je prvním českým PPP projektem v oblasti dopravní infrastruktury, přijel přímo do terénu seznámit ministr dopravy Martin Kupka.

Autoopravář Junior se ukázal ve Zlatníkách
1.březen 2023

Porsche Česká republika hostila ve své nově vybudované Tréninkové akademii regionální kolo celostátní soutěže Autoopravář Junior 2023. Do nejmodernějšího centra v obci Zlatníky-Hodkovice se v polovině února 2023 sjeli nejlepší studenti šesti pražských škol s touhou postoupit do finálového kola.

Venturini chce letos prodat 8500 peugeotů
9.únor 2023

Voděrádky v Říčanech hostily 8. února prezentaci nového modelu Peugeot 408, při které generální ředitel importu Marco Venturini zhodnotil i výsledky za loňský rok a hovořil o plány značky na letošek. Letos chce v Česku prodat 8500 peugeotů.

Renault Austral měl premiéru v Popovičkách
24.leden 2023

Park Hotel Popovičky hostil 24. ledna novinářskou premiéru Renaultu Austral. Vůz představil médiím produktový manažer značky pro segment C Mirek Dvořák. Tiskovku bude následovat školení prodejců. Jaká je tovární kvóta pro ČR a plán importu pro uvedení novinky na trh?

IBS Scherer má logistické centrum u Kladna
12.prosinec 2022

Německá společnost IBS Scherer, výrobce průmyslových zařízení na čištění dílů, čisticích a údržbových přípravků pro průmyslové čištění povrchů, oficiálně na začátku listopadu otevřela ve Velkém Přítoč u Kladna nové logistické centrum.

Continental vytíží Brandýs novou zakázkou
14.listopad 2022

Koncern Continental získal obří zakázky od automobilek na dodávky displejů přes celou palubní desku a OLED displejů, jejichž hodnota převyšuje 2 miliardy eur.  Významnou roli ve vývoji a produkci této technologie zastává tuzemský závod v Brandýse nad Labem.

Continental přitlačil na efektivitu v Brandýse
9.listopad 2022

Continental Automotive Czech Republic, dodavatel elektroniky do aut, ve svém výrobním závodě v Brandýse nad Labem implementovala systém Siemens Condition Monitoring. Díky tomuto softwarovému nástroji firma zvýšila efektivitu výroby, snížila náklady a pokračuje tak ve své transformaci v digitální výrobní závod.

Zumtobel nasvítil tréninkové centrum Porsche
18.říjen 2022

Skupina Zumtobel dodala osvětlení pro novou budovu Tréninkové akademie, kterou nedávno slavnostně otevřela společnost Porsche Česká republika.  Highlightem interiérů jsou designová svítidla Caela, průmyslové osvětlení Aquaforce Pro od značky Thorn se uplatňuje v modulárních učebnách.

Alcar předvedl nové designy kol AEZ a DEZENT
7.říjen 2022

Šéf ALCAR Bohemia Libor Rajdl si pro letošní zimu přichystal nabídku 11 nových designů litých kol, která představil novinářům na tiskovce v sídle společnosti v Nupakách.

Novináři jeli orientační závod s Fordem
20.září 2022

Ford uspořádal v září českou novinářskou premiéru modelu Tourneo Connect na Hrazanech. Akci doplnil orientační závod jednotlivých redakčních posádek typu “Cíl neznámý”. Dramatickou rally doplněnou o plnění řady úkolů vyhrál Ondřej Běhal z Autosalonu Prima.

Škoda partnerem Roku nových technologií
15.září 2022

Eva Svobodová, členka představenstva a ředitelka AMSP ČR, přebrala  elektrický ENYAQ iV určený pro Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Ford Tourneo Connect měl novinářskou premiéru
13.září 2022

Ford začal v polské Poznani vyrábět novou verzi vozu Tourneo Connect. Jde o víceúčelovou malou osobní dodávku, která může mít až 7 míst a cílí na rodiny. Českou novinářskou premiéru měla v září ve středočeském hotelu Hrazany, vůz představila brand manažerka modelu Zuzana Zajícová.

Studie VISION 7S ve Škoda Muzeu
4.září 2022

Návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi mají příležitost prohlédnout si hliněný model studie elektromobilu VISION 7S. Ve skutečné velikosti spatří první konkrétní ukázku nového designového jazyka MODERN SOLID, výsledek práce týmu šéfdesignera ŠKODA AUTO Olivera Stefaniho.

Závod Zbraslav – Jíloviště již tuto sobotu
1.září 2022

V sobotu 3. září 2022 se koná 55. ročník mezinárodní jízdy historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště, letos věnována československým legendám. Soutěž opět součástí šampionátu GRAND PRIX historických automobilů o pohár prezidenta Autoklubu České republiky.

Yello partnerem Soundtrack festivalu 2022
23.srpen 2022

Tento čtvrtek vypukne v Poděbradech našlapaný Soundtrack festival 2022. Pořádnou porci energie mu jako nový hlavní partner dodá značka Yello. Mezi hlavní taháky letošního ročníku patří James Bond: Skyfall in Concert, Tros Discotequos nebo pohádka Lotrando a Zubejda.

Porsche ČR otevře tréninkové centrum
23.srpen 2022

Porsche Česká republika loni v dubnu zahájila výstavbu nového vzdělávacího centra v obci Zlatníky-Hodkovice. Jde o historicky největší investici společnosti. Na středu 24. srpna se chystá slavnostní otevření této Tréninkové akademie.

BMW vozem turnaje D+D REAL Czech Masters
19.srpen 2022

BMW Česká republika se pro letošní rok stala společně s Renocarem oficiálním vozem turnaje D+D REAL Czech Masters, v jeho rámci přepravuje hráče a zástupce DP WORLD Tour po celou dobu turnaje ve třiceti vozech BMW.

Novináři testovali Opel Astra v Dlouhé Lhotě
14.červenec 2022

Šéf českého Opelu Josef Šopík předvedl v zimě dealerům značky a novinářům ve statické premiéře novou Astru, nejdůležitější letošní produkt značky. Na začátku léta přišel čas i na dynamické jízdy. Testovací trasa vedla z pražských Arkád do barokního areálu Panství Dlouhá Lhota, kde se technické prezentace ujali Martin Hejral a Tomáš Zahel.

Škoda Powerpass přidal další partnery
12.červenec 2022

Před rokem uvedla Škodovka na tuzemský trh možnost dobíjení elektrifikovaných vozů prostřednictvím celoevropské služby Powerpass. Později se k ní přidala i podporovaná platforma pro flotilové zákazníky Chargee.