Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Středočeský kraj

 
 
Valeo postaví v Žebráku další halu
9.listopad 2018

Valeo vybuduje ve výrobním závodu v Žebráku novou halu na výrobu chlazení baterií pro elektromobily. Bude mít rozlohu 4 000 m². Očekává se, že výroba v nové hale bude zahájena na konci roku 2019.

Štiřín viděl zákaznickou konferenci Linde MH
31.říjen 2018

V pořadí 7. ročník zákaznické konference české Linde Material Handling proběhl na zámku Štiřín. Sešli se tam profesor Vladimír Mařík, specialista na Průmysl 4.0, ekonom Tomáš Sedláček, průkopník chytrého bydlení Jan Průcha či marketér Josef Havelka.

Provozní zisk Škody letos klesl o desetinu
30.říjen 2018

Provozní zisk automobilky Škoda Auto v prvních třech čtvrtletích letošního roku meziročně klesl o 10,2 procenta na 1,1 miliardy eur (28,5 miliardy Kč). Oznámila to mateřská společnost Volkswagen.

AutoSAP pozval poslance do Mladé Boleslavi
12.říjen 2018

Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny chce změny legislativy, které by umožnily vývoj a testování nových technologií v autoprůmyslu, řekli zástupci výboru ČTK po výjezdním zasedání v Mladé Boleslavi. Hlavními tématy je podle výboru čistá mobilita a autonomní řízení.

Škoda předala půlmiliontou octavii
27.září 2018

Škoda dodala českým zákazníkům půl milionu octavií. Jubilejní zákazník si nový vůz Ambition 1,6 TDI/85 kW převzal v Zákaznickém centru automobilky v Mladé Boleslavi, kde současně obdržel VIP zážitkový zákaznický balíček.

Video
Alcar nabídl nová autokola značky Dezent
25.září 2018

Šéf Alcaru Bohemia Libor Rajdl představil na zářijové tiskovce podzimní novinky v nabídce autokol. Značka Dezent obohatila svou nabídku před podzimní sezónou novinkou označenou TZ a to hned ve třech barevných variantách.

Nová elektromobilní stanice v Mladé Boleslavi
24.září 2018

Město Mladá Boleslav se s podporou české automobilky a energetické společnosti ŠKO ENERGO připravuje na nadcházející éru elektromobility. Spolupracující partneři uvedli do provozu padesátikilowattovou rychlonabíjecí stanici pro elektromobily.

Schwarzmüller slavil 25. let v Česku
24.září 2018

Koncern SCHWARZMÜLLER, který má jeden ze svých výrobních závodů v Žebráku ve Středočeském kraji, oslavil 25. výročí vzniku české  firmy. Pobočka je členem Sdružení automobilového průmyslu AutoSAP, kde reprezentuje největšího výrobce přívěsů a návěsů k nákladním automobilům v České republice.

Opel Combo měl premiéru na Karlštejně
19.září 2018

Šéf českého Opelu Pavel Šilha předvedl novinářům pátou generaci dodávky Combo v Romantickém hotelu Mlýn na Karlštejně. Po testovacích jízdách pokračovalo představení vozu v pražské Hergetově cihelně.

Škoda otevřela obří podnikové datacentrum
19.září 2018

ŠKODA AUTO rozšířila datové centrum ve svém hlavním sídle v Mladé Boleslavi na největší podnikové výpočetní a datové centrum v České republice. Investici představil 19. září v Mladé Boleslavi manažer firmy Klaus Dieter Schürmann.

Video
Audi zasponzoruje Soundtrack Poděbrady
24.srpen 2018

Audi je potřetí v řadě partnerem mezinárodního festivalu SOUNDTRACK Poděbrady, který se v letošním roce uskuteční 30. srpna až 2. září 2018. Organizátoři očekávají 60 000 návštěvníků, kteří se mohou těšit na čtyřdenní program.

V TPCA začíná odstávka výroby
3.srpen 2018

Od pondělí 6. srpna má výrobce malých městských vozů z Kolína plánovanou odstávku výroby a drtivá většina pracovníků největšího zaměstnavatele regionu si vybírá dovolenou.

Škoda letos utržila přes 9 miliard eur
2.srpen 2018

ŠKODA AUTO zvýšila v prvním pololetí 2018 tržby o 5,1 % a poprvé tak za prvních šest měsíců roku překonala devět miliard eur. Provozní výsledek dosáhl 821 milionů eur.

Audi chystá v Česku prodejní ofenzivu
2.srpen 2018

Od dubnového odchodu Tomáše Velka vede divizi Audi jednatel Porsche ČR Franz Pommer. Šéf importu představil personální řešení situace a nové plány značky na tiskovce v golfovém resortu Albatros u Berouna.

Ve Škodě skončila celozávodní dovolená
30.červenec 2018

Ve Škodě Auto skončila firemní třítýdenní dovolená. Ani během pracovního volna většiny zaměstnanců se však nezastavily práce týkající se vylepšení výroby a infrastruktury.