Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Středočeský kraj

 
 
Kosmonosy hostily 2. kolokvium o autoprůmyslu v ČR
18.březen 2019

Servisní tréninkové centrum Škody v Kosmonosech hostilo 18. března kolokvium o budoucnosti autoprůmyslu v České republice. Pořadatelem v pořadí již druhého Kolokvia bylo Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP).

Škoda buduje 7000 dobíječek pro elektromobily
18.březen 2019

ŠKODA AUTO v roce 2018 investovala 3,4 milionu eur do výstavby interní dobíjecí infrastruktury v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi. Kolik investuje v příští pětiletce?

Kolokvium: Babiš vyzval ke snížení cel na americké vozy
18.březen 2019

Servisní tréninkové centrum Škody v Kosmonosech hostí 18. března 2. kolokvium o budoucnosti autoprůmyslu v České republice. Hlavní host akce, premiér Andrej Babiš, se hned na začátku věnoval problematice dovozních cel na auta.

Alcar slavil dobrý rok vepřovými hody
12.březen 2019

Generální ředitel Alcaru Bohemia Libor Rajdl pozval obchodní partnery na vepřového hody do Nupak. Pochlubil se nejen jitrnicemi, ale také nárůsty téměř ve všech produktových řadách autokol, které společnost dodává na český trh.

Škoda: historicky nejlepší únor s prodejem 6565 aut
6.březen 2019

Vůz mladoboleslavské automobilky si v únoru 2019 zakoupilo 6 565 českých zákazníků (+146 vozů více, než v únoru 2018). Oproti loňskému únoru značka rovněž přidala 3,1 procentního bodu tržního podílu a s hodnotou téměř 35 % nadále neochvějně vévodí českému trhu.

Kolokvium AutoSAP 18. března v Mladé Boleslavi
4.březen 2019

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) uspořádá 18. března v pořadí již druhé pracovní setkání předních zástupců automobilového průmyslu, akademické obce a členů vládního kabinetu v čele s premiérem ČR a dalších hostů. Program nám upřesnil prezident sdružení Bohdan Wojnar.

Alcar Bohemia předvedl novinky pro jaro 2019
19.únor 2019

Nové designy autokol značek AEZ a DOTZ pro jaro 2019 ukázal na tiskové konferenci 19. února generální ředitel Alcaru Bohemia Libor Rajdl. Představil také prodejní tým Alcaru a jeho výsledky.

Pyramida: Jiří Sudík předvedl sbírku veteránů
18.únor 2019

Majitel Pyramidy Průhonice Jiří Sudík nedávno otevřel nové prodejní místo značky Cupra a při té příležitosti novinářům předvedl svoji soukromou sbírku veteránů. Rozhovor přináší aktuální vydání Světa Motorů!

Bude servisní středisko Tesly pod Prahou?
29.leden 2019

Americký výrobce elektromobilů Tesla otevře v Praze nejpozději v březnu své první servisní středisko v České republice. Zatím shání pracovní síly. Kde bude opravna amerických elektromobilů stát?

Sudík otevřel prodejní místo značky Cupra
29.leden 2019

Majitel Pyramidy Jiří Sudík otevřel 25. ledna v salonu SEAT v Průhonicích u Prahy první showroom značky Cupra v ČR. Během letošního roku bude Cupra k dispozici také ve dvou dalších městech. Jaký je modelový výhled nové značky?

Modernizovaný Kadjar měl premiéru ve Statenicích
23.leden 2019

S upravenou vizáží a s novými pohonnými jednotkami vstupuje na český trh modernizovaný Renault Kadjar. Jeho cena začíná na 529 900 korunách. Manažeři značky předvedli novinku 23. ledna  ve Statenickém mlýně u Prahy. Co se dělo na tiskovce?

Užitkové Berlingo a Partner měly premiéru ve Statenicích
16.leden 2019

Manažeři značek Citroën a Peugeot uspořádali 16. ledna národní premiéru užitkových verzí Berlinga a Partneru ve Statenickém mlýně u Prahy. Vozy představil produktový manažer Emila Freye pro užitkové vozy Jaromír Heřmanský.

Škoda roste na domácím trhu pět let v řadě
10.leden 2019

V prosinci bylo na českém trhu zaregistrováno 4424 nových osobních automobilů značky Škoda, automobilka díky tomu úspěšně završila svůj prodejní výkon v roce 2018. Výkony komentoval  šéf českého importu Luboš Vlček.

Polovina zaměstnanců TPCA se vzdala vánočních dárků
2.leden 2019

Zaměstnanci TPCA se aktivně zapojili, aby mohli těsně před Vánoci osobně udělat radost rodinám nemocných dětí a kolínským záchranným složkám. Téměř polovina zaměstnanců se vzdala svého vánočního dárku od firmy a rozhodla se věnovat částku na charitativní účely.

HN: Škoda chce ročně ušetřit 13 miliard korun
21.prosinec 2018

Škoda Auto plánuje s ohledem na své budoucí investice ročně uspořit 500 milionů eur (12,9 miliardy Kč). Hospodářským novinám (HN) to řekl šéf automobilky Bernhard Maier. Šetřit se bude kvůli plánům na výrobu elektromobilů, snižování emisí u aut i vývoji na trhu. Propouštění v českých závodech se ale nechystá.

Škoda prodloužila sponzoring Zdravotnímu klaunovi
14.prosinec 2018

ŠKODA AUTO prodlužuje partnerství projektu Zdravotní klaun, v jehož rámci navštěvují speciálně vyškolení a certifikovaní klauni děti hospitalizované v nemocnicích po celé České republice a pomáhají jim úsměvem překonat nelehké období.

ČEZ otevřel v Řeži „vodíkovou“ dobíječku
11.prosinec 2018

Elektromobilisté mohou načerpat šťávu v unikátní dobíjecí stanici ve středočeské Řeži. Zdejší dobíječka je totiž prostřednictvím lokální sítě technicko-inženýrské společnosti ÚJV Řež, u jejíhož areálu se nachází, propojená s vodíkovým hospodářstvím.

Ve Škodě se objevil čínský velvyslanec
4.prosinec 2018

Předseda představenstva ŠKODA AUTO Bernhard Maier v sídle společnosti v Mladé Boleslavi přivítal nově jmenovaného čínského velvyslance v České republice Čang Ťien-mina.