Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
Most: Projekt Jedu s dobou přilákal seniory
2.prosinec 2019

Na plochách polygonu mosteckého autodromu se uzavřel druhý ročník projektu Jedu s dobou. Jeho součástí byly bezplatné kurzy bezpečné jízdy pro řidiče a řidičky starší 65 let, letošní poslední se konal v neděli 1. prosince.

Autodrom: poslední termíny kurzu Jedu s dobou
8.listopad 2019

Druhý ročník celorepublikového projektu Jedu s dobou, určeného pro řidiče a řidičky starší 65 let, je v samém závěru. Jeho součástí jsou bezplatné šestihodinové kurzy bezpečné jízdy.

Autodrom má nový povrch, vyzkoušejte ho v neděli
1.listopad 2019

Na konci října pokračovaly práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu. Pracovníci stavební firmy vyměnili v úseku dlouhém 500 metrů původní asfaltový koberec za kvalitnější, zpevnili také krajnice.

Soutěž The Most Challenge vyvrcholí při autoshow
17.říjen 2019

Soutěž amatérských jezdců na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu The Most Challenge jde do finále. Poslední šanci promluvit do pořadí mají účastníci soutěže v sobotu 26. října při závěrečných jízdách letošního pátého ročníku.

Jezdci Carbonia Cupu vyzkoušeli speciál OCR
13.říjen 2019

Dvanáct mužů, většina z nich jezdců seriálu mezinárodních automobilových klubových závodů Carbonia Cup, si při jeho nedělním vyvrcholení sezony na mosteckém autodromu vyzkoušelo speciál OCR.

Ústecký kraj podpořil Czech Truck Prix
25.září 2019

Krajští zastupitelé v Ústí schválili i v letošním roce poskytnutí dotace na neprestižnější podnik každoročního kalendáře autodromu, jímž je evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix.

Autodrom rozdal prvňákům reflexní batůžky
5.září 2019

Žáci prvních tříd v Ústeckém kraji dostali k zahájení školní docházky baťůžky s výukovými pomůckami, reflexními prvky, pexesem s dopravními značkami a pracovním sešitem k osvojení základů bezpečnosti silničního provozu.

Kia obnovila flotilu mosteckého Autodromu
2.září 2019

KIA a AUTODROM MOST vstoupily do pátého roku vzájemné spolupráce. Patří k ní také každoroční obnova flotily vozů KIA, jež slouží jako instruktážní a předváděcí vozidla v kurzech bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

Total partnerem šampionátu tahačů
23.srpen 2019

Český Total, součást obchodní divize koncernu TOTAL, se stal partnerem závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů (FIA ETRC) na mosteckém autodromu.

Most: Týmy Formula Student v rekordním počtu
19.srpen 2019

Popáté zavítaly na mostecký autodrom univerzitní týmy, aby předvedly vlastními silami sestavené minimonoposty. Mezinárodní závody The Most Formula Student hostil tentokrát areál polygonu 12. až 17. srpna.

Autodrom pracuje na zkvalitňování povrchu dráhy
16.srpen 2019

Výměnou povrchu za kvalitnější a zpevněním krajnic v úseku dlouhém 200 metrů za šikanou po cílové rovince pokračovaly v srpnu práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu

Víkend na mosteckém okruhu ozdobil traťový rekord
12.srpen 2019

Mezinárodní německý šampionát silničních motocyklů (IDM), který hostil o víkendu mostecký autodrom, přinesl vedle soubojů i nový rychlostní rekord okruhu. Na novém asfaltu si jej připsal v prvním závodě třídy Superbike 1000 ukrajinský jezdec Ilja Michalčik.

V Mostě testovali Karel Hanika a Ondřej Ježek
9.srpen 2019

Dva brněnští motocykloví jezdci, třiadvacetiletý Karel Hanika a o sedm let starší Ondřej Ježek, dorazili ve čtvrtek v doprovodu členů týmu FUNY GASTRO BMW MOTORRAD Mercury Racing na mostecký autodrom.