Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
Autodrom přizpůsobí kurzy jízdy podmínkám epidemie
25.březen 2020

AUTODROM MOST je sice v současnosti pro veřejnost zcela uzavřený, už se ale chystá na sezonu, která přijde po uvolnění nouzového stavu. Bez obav budou moci být účastníci populárních kurzů bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

Šampion supermota Fligr trénuje na mosteckém polygonu
22.březen 2020

Vedle Adama Lacka, Davida Vršeckého, Petra Fulína, Karla Haniky či Adama Kouta, kteří dosáhli ve svých motoristických disciplínách na titul evropského šampiona, hostí areál mosteckého autodromu čas od času i jednoho novopečeného mistra Evropy.

Most: adepti na traťové komisaře v zácviku
10.březen 2020

Na 40 mužů a žen, kteří se chtějí stát traťovými komisaři, si v sobotu dalo sraz v areálu mosteckého autodromu. V tiskovém středisku je čekalo celodenní školení, po němž bude následovat šest zácvikových směn.

Autodrom dal vůz Policejní historické společnosti
6.březen 2020

Policejní historická společnost obohatila svůj sbírkový fond o vůz Škoda Octavia RTP z roku 1998, který sloužil bezmála dvacet let jako záchranářský vůz na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu.

Autodrom nabízí pronájem protihlukové stěny
28.únor 2020

Obnovená protihluková stěna v areálu mosteckého autodromu by měla hýřit barvami. Provozovatel areálu totiž nabízí fanouškům a dalším zájemcům do konce letošního roku pronájem každého z padesáti dřevěných dílců stěny, a to za 5 000 korun za jeden.

The Most Challenge zahájí sezonu na autodromu
25.únor 2020

Tradiční akce The Most AUTOSHOW zahájí na samém prahu jara v sobotu 21. března novou sezonu mosteckého autodromu. Zájemci mohou vyzkoušet ve vlastním voze nedávno položený asfalt velkého závodního okruhu při populárních volných jízdách.

AGC Chudeřice vyrábí skla pro BMW Gran Coupé
23.únor 2020

Mercedesy, Porsche nebo BMW – na výrobě těchto prémiových značek vozů se již roky podílí AGC Automotive Czech v Chudeřicích u Bíliny. Posledním z prémiových modelů těchto značek je BMW Gran Coupé řady 2.

Autodrom obnovuje protihlukovou stěnu
18.únor 2020

Pracovníci technického úseku společnosti AUTODROM MOST zahájili komplexní rekonstrukci dřevěné protihlukové stěny podél dvou posledních zatáček před cílovou rovinkou velkého závodního okruhu.

Půlmaraton pod záštitou primátora Mostu
10.únor 2020

Mostecký primátor Jan Paparega udělil záštitu půlmaratonu, který se v sobotu 22. února poběží v areálu místního autodromu. Město je zároveň partnerem vytrvalostního závodu.

Autodrom spustil registrace na Truck Festival
28.leden 2020

AUTODROM MOST zveřejnil na webu informace o přehlídce The Most Truck Festival, která bude ve dnech 29. a 30. srpna už počtvrté součástí závodního víkendu šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix. Zájemci o účast na festivalu se tak už mohou registrovat.

Most: kurzy bezpečné jízdy pro seniory i letos
22.leden 2020

Třetím rokem pokračuje celorepublikový projekt Jedu s dobou pro řidiče a řidičky starší 65 let. Jeho součástí jsou bezplatné kurzy, které pro seniory pořádá osm tuzemských center bezpečné jízdy.

Zlatý volant: hlasy i pro OMV MaxxMotion NASCAR Show
30.prosinec 2019

Jednou ze sportovních motoristických událostí letošního roku, které do 15. ledna fanoušci mohou dát svůj hlas v anketě Zlatý volant, je závodní víkend OMV MaxxMotion NASCAR Show. Mostecký autodrom jej uspořádal v tuzemské i východoevropské premiéře ve dnech 28. až 30. června.

Most: odečet trestných bodů hned po Novém roce
23.prosinec 2019

Hned zkraje nového roku mohou ulevit svému kontu trestných bodů řidiči, kteří jich za přestupky nasbírali vyšší počet. Na výcvikových plochách polygonu mosteckého autodromu se školení s následným odpočtem bodů uskuteční v sobotu 11. ledna a poté v pátek 17. ledna, vždy od 08:00 do 15:00 hodin.

Autodrom zahájil prodej vstupenek na ADAC GT Masters
19.prosinec 2019

Vstupenky na mezinárodní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters, který v příštím roce v květnu přivítá už potřetí mostecký autodrom, už jsou v prodeji. Fanoušci motoristického sportu je mohou zakoupit na webových stránkách autodromu.

Most: poslední šance odečíst si letos trestné body
9.prosinec 2019

Řidiči, kteří nasbírali vyšší počet trestných bodů za přestupky, mají letos poslední šanci vylepšit si bilanci. Školení s následným odpočtem bodů se uskuteční na plochách polygonu mosteckého autodromu v sobotu 28. prosince od 08:00 do 15:00 hodin.