Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
V simulátoru autodromu se otáčí Fabia
15.březen 2019

Do nové Fabie se mohou těšit návštěvníci mosteckého autodromu, kteří si chtějí vyzkoušet pocity posádky při převrácení vozidla při nehodě. Otočný simulátor autodrom pořídil díky příspěvkové organizaci AUTOMOTOKLUB MOST.

V Mostě začala pokládka nového asfaltu
11.březen 2019

Stavební firma obnovila práce na výměně asfaltového povrchu velkého závodního okruhu mosteckého autodromu s homologací mezinárodní automobilové federace FIA a evropské motocyklové federace FIM Europe.

Most: Winter Trial se přesouvá na 24. březen
6.březen 2019

Mototuristická jízda Winter Trial se uskuteční v neděli 24. března. Původně měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu na konci ledna, pozdější termín vyplynul z přání přihlášených posádek.

Most: kurzy bezpečné jízdy pro seniory v dubnu
28.únor 2019

Celorepublikový projekt Jedu s dobou, určený pro řidiče a řidičky starší 65 let, pokračuje i v letošním roce. Mostecký autodrom patřil k nejvyhledávanějším z osmi center bezpečné jízdy mezi účastníky loňského premiérového ročníku projektu.

Evropskou sérii NASCAR posílí tým Bleekemolen
26.únor 2019

Jedna z nejúspěšnějších závodních stájí v Evropě, nizozemský tým Bleekemolen, obohatí startovní pole letošního ročníku NASCAR Whelen Euro Series. Objeví se tak i na autodromu v Mostě, který tuto sérii hostí v české premiéře o posledním červnovém víkendu.

Autodrom Most mění nájemce restaurace
25.únor 2019

Návštěvníci závodních víkendů a dalších akcí v areálu mosteckého autodromu se v nové sezoně mohou těšit na rozšířenou nabídku teplých a studených jídel a nápojů v místní restauraci v paddocku u velkého závodního okruhu.

AGC Automotive loni vyrobil 32,5 milionů autoskel
13.únor 2019

AGC Automotive Czech překonal i loni rekordní hranici vyrobených autosklel. Firma ze severu Čech, která patří mezi největší výrobce autoskel v Evropě, loni vyrobila téměř 32,5 milionů autoskel. Zhruba 80 procent produkce směřovala do zahraničí.

Autodrom: oblastní charita si vyzkoušela nový vůz
4.únor 2019

Osm zaměstnanců Oblastní charity Ústí nad Labem dorazilo ve čtvrtek 24. ledna na mostecký autodrom. Dva muži a šest žen si na výcvikových plochách polygonu vyzkoušeli jízdu se zcela novým mikrobusem Toyota Proace Verso.

AGC Automotive vyrábí skla pro ruské limuzíny
4.únor 2019

Pouze 156 ročně – tolik se vyrobí nových vládních vozů Aurus. Speciálně upravenými vozy jezdí ruští poslanci a prezidentská kolona. V AGC Automotive Czech v Chudeřicích se vyrábějí laminovaná boční skla pro přední a zadní dveře. Zbylá skla zajišťuje závod AGC v ruském Boru.

ČEZ zprovoznil nabíječku u McDonald´s v Mostě
1.únor 2019

McDonald´dal 1. února k dispozici novou rychlodobíjecí stanici v Mostě. Díky spolupráci s ČEZ funguje momentálně na parkovištích v síti McDonald´s už celkem 10 rychlodobíjecích stanic ve čtyřech krajích České republiky.

Most: Winter Trial se posouvá do března
23.leden 2019

Mototuristická jízda Winter Trial, která měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu v neděli 27. ledna, se pojede až v březnu. Přesun na pozdější termín vyplynul z ankety mezi posádkami.

Autodrom nabízí potrestaným řidičům možnost odepsání bodů
8.leden 2019

Hned zkraje nového roku si mohou vylepšit nepříznivou bilanci řidiči, kteří nasbírali větší počet trestných bodů za přestupky. Mostecký autodrom nabízí první letošní termín školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů už v lednu, a to v neděli 20. ledna.

Most: seriál NASCAR letos atraktivnější
7.leden 2019

NASCAR Whelen Euro Series bude mít v roce 2019 ještě vyšší úroveň. Počet závodů se rozšíří o podnik v Mostě, kde se pojede o posledním červnovém víkendu.

Autodrom: onkologičtí pacienti využili dar k ozdravnému pobytu
28.prosinec 2018

K financování ozdravného pobytu v Poděbradech a na vstupné při výletech do Štěpánova u Skutče využila nezisková organizace AMA – SOP, z. s. (společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel) dar, který jí věnovala společnost AUTODROM MOST.

Litoměřice mají první rychlodobíjecí stanici
19.prosinec 2018

Litoměřice, strategicky položené poblíž dálnice D8, nabízí možnost rychlého dobití elektromobilů. Nově spuštěná rychlodobíjecí stanice je součástí veřejné sítě Elektromobility Skupiny ČEZ, provozovatele nejrozsáhlejší tuzemské infrastruktury pro elektromobily.

Autodrom spolupracuje s portálem Slevomat
11.prosinec 2018

Mostecký autodrom zahájil spolupráci s tuzemským portálem Slevomat.cz. Jeho prostřednictvím nabízí zajímavý zážitek za výhodnou cenu. Je jím prohlídka areálu autodromu včetně velkého závodního okruhu a jeho zázemí, na konkrétním termínu je možné se dohodnout.

Most chystá rekordní počet závodních sérií
10.prosinec 2018

Mostecký autodrom potěší v příštím roce fanoušky motoristického sportu počtem závodních sérií. Při třech stěžejních podnicích sezony 2019 se jich pojede hned 18, což je rekordní číslo v novodobé historii závodního okruhu.

Autodrom nabídl dárkové zážitkové poukazy
6.prosinec 2018

Každoroční předvánoční dilema, jakým dárkem potěšit tentokrát své nejbližší, má řešení. Je jím nabídka společnosti AUTODROM MOST, která ve stejnojmenném areálu provozuje mnoho různých aktivit.