Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
Autodrom zve na mototuristický Winter Trial
9.listopad 2018

Mostecký autodrom vedle pořádání automobilových a motocyklových závodů organizuje stále více zážitkových akcí zaměřených na zdraví prospěšné či poznávací aktivity s důrazem na bezpečnost. Vedle běžeckých amatérských závodů je to nyní nově i Winter Trial.

AAA AUTO otevírá 6. Centrum SUV & terénních aut
2.listopad 2018

Bazar AAA AUTO před třemi lety otevřel první speciální Centrum SUV & terénních vozů. Další specializovaná centra potom vyrostla v Brně, Jihlavě, Pardubicích a Sokolově a letos v listopadu síť největšího prodejce ojetých automobilů doplní nové centrum v Teplicích.

Video
Autodrom přivede do Mostu sérii NASCAR
1.listopad 2018

Manažeři mosteckého autodromu seznámili 1. listopadu novináře na tiskovce v pražském Praga Café s výsledky své snahy přilákat na sever Čech další atraktivní závodní série.

Konec sezony přilákal na autodrom davy
29.říjen 2018

Tisíce fanoušků motorismu a motoristického sportu přilákalo v sobotu 27. října do areálu mosteckého autodromu The Most AUTOSHOW #8, tradiční rozloučení se závodní sezonou s pestrým doprovodným programem.

Mostecký autodrom opět přivítá historické formule
12.říjen 2018

Mostecký autodrom potěší i v příštím roce milovníky a příznivce historických závodních vozů rozmanitých kategorií. Už potřetí se podařilo dohodnout s promotéry prestižních evropských okruhových sérií, v nichž svádějí souboje jezdci ve speciálech z dob našich dědů a otců.

O kurz Jedu s dobou byl mezi seniory zájem
10.říjen 2018

Mostecký autodrom patřil k nejvyhledávanějším centrům bezpečné jízdy mezi účastníky letošního celorepublikového projektu Jedu s dobou, určeného pro řidiče a řidičky starší 65 let.

Autodrom vymění asfalt, svezte se na rozloučenou
4.říjen 2018

Ani po skončení závodní sezony se mostecký autodrom nechystá k zimnímu spánku. Velký závodní okruh je možné si pronajmout k volným jízdám, testování či tréninkům prakticky po celý kalendářní rok.

Boj o vítěze The Most Challenge graduje
2.říjen 2018

Minimální bodový rozdíl mezi favority na vítězství okoření závěrečné boje čtvrtého ročníku soutěže amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu.

Autodrom Most ovládlo přes 150 škodovek
24.září 2018

Majitelé více než 150 vozů značky Škoda dorazili v sobotu do areálu mosteckého autodromu. The Most Škoda Camp přilákal fanoušky výrobce z Mladé Boleslavi ze všech koutů České republiky, nechyběli ale ani příznivci škodovek ze sousedního Německa.

Autodrom: sezóna skončí závodem do vrchu
19.září 2018

Na 27. října připravil mostecký autodrom rozloučení s letošní závodní sezonou. The Most AUTOSHOW #8 nabídne od 09:00 do 17:00 hodin oblíbené volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu, cena 150 korun za desetiminutové svezení.

MONETA testovala elektromobily na autodromu
12.září 2018

Společnost MONETA Money Bank, která jako první firma v České republice obmění postupně flotilu většiny svých služebních vozů za auta s výhradně elektrickým pohonem, pozvala na konci srpna 80 obchodních partnerů do areálu mosteckého autodromu.

Soutěž The Most Challenge vrcholí
11.září 2018

Čtvrtý ročník soutěže amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu pokračuje šestým kolem ve čtvrtek 20. září opět v čase od 16:30 do 18:00 hodin.

Škodovky se po roce sjedou v Mostu
10.září 2018

V sobotu 22. září se do areálu mosteckého autodromu sjedou majitelé škodovek, jejich rodinní příslušníci, přátelé, ale i fanoušci stále v tuzemsku nejrozšířenějšího automobilu výrobce z Mladé Boleslavi.

Autodrom v projektu Bezpečně do škol
4.září 2018

Výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš společně s ústecký hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem v pondělí pozdravili při příležitosti zahájení školní docházky děti ze tří prvních tříd základní školy Za Chlumem v Bílině.

Most viděl European Truck Championship
3.září 2018

Deštivé počasí neodradilo o tomto víkendu fanoušky evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC) od návštěvy mosteckého autodromu. Pod názvem Czech Truck Prix hostil o tomto víkendu souboje truckerů už pošestadvacáté.

Kia předala Autodromu dalších 10 ceedů
29.srpen 2018

KIA MOTORS CZECH prodloužila partnerství s Autodromem Most. Spolupráci oba partneři zahájili v roce 2015, kdy autodrom poprvé získal od autorizovaného prodejce vozů KIA, firmy ASAS, flotilu vozů značky KIA pro kurzy bezpečné jízdy.