Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
OMV MaxxMotion NASCAR Show v červnu
15.květen 2019

Do Česka se na konci června poprvé sjedou americké závodní vozy NASCAR. Hlavním partnerem závodního víkendu, který se v Mostě uskuteční 28. až 30. června 2019, je OMV.

Mostecký OC Race vyzkoušeli první nadšenci
13.květen 2019

Premiéru klubového závodu OC Race na velkém okruhu mosteckého autodromu ve čtvrtek 9. května ovládl novinář serveru Garáž.cz a instruktor sportovní i bezpečné jízdy Jan Červenka.

Autodrom přezul sousedům pneu zdarma
6.květen 2019

Lidé žijící u mosteckého autodromu si v pneuservisu v jeho areálu mohli nechat zdarma vyměnit sadu zimních pneumatik za letní. Nabídky využilo několik desítek řidičů.

Most: OC Race nabízí 16 závodních speciálů
3.květen 2019

AUTODROM MOST přichází s projektem OC Race. Autopark firmy obohatilo 16 okruhových speciálů Škoda Octavia RS III Cup, jež převzala od promotéra poháru OC Benet Cup. Auta si může vyzkoušet každý.

Nexen vyexpedoval u Žatce první pneumatiky
3.květen 2019

Nexen Tire Europe získala povolení k zahájení zkušebního provozu a mohla tak slavnostně vyexpedovat první pneumatiky. Tu historicky úplně první vyexpedoval CEO společnosti Nexen Tire Travis Kang.

Jezdci Porsche Carrera Cup testovali v Mostě
15.duben 2019

Dvoudenní testování jezdců a techniky před sezonou na mosteckém autodromu mají za sebou týmy Porsche Carrera Cup Germany. Seznámily se zároveň s tratí, kde bude mít pohár premiéru o víkendu 17. až 19. května jako část ADAC GT Masters.

Nový seriál OC Benet Cup měl premiéru
11.duben 2019

OC Benet Cup, který se v této sezoně otevřel každému zájemci staršímu šestnácti let, má za sebou premiérový závod. V pondělí 8. dubna přilákal pět nadšenců, kteří si to mezi sebou rozdali v identických speciálech Škoda Octavia RS Cup III.

Závodní sezonu v Mostě odstartuje ADAC GT Masters
8.duben 2019

Letošní závodní víkendy odstartuje na mosteckém autodromu evropský šampionát supersportovních speciálů ADAC GT Masters. První z víkendů nabídne ve dnech 17. – 19. května kromě vozů hlavní kategorie GT3 další tři doprovodné série.

Most: Fun aréna po zimním období ožila
5.duben 2019

Po zimním období ožily v areálu mosteckého autodromu nejen velký a malý závodní okruh, plochy polygonu pro výcvik bezpečné jízdy či offroadová dráha. S příchodem jara opanovali návštěvníci znovu i Fun arénu.

Mostecký autodrom zahájil sezonu 2019
28.březen 2019

Tiskovou konferencí začala 28. března letošní sezona na Autodromu Most. Výkonný ředitel Martin Diviš hovořil o chystaných akcích tohoto roku, novém asfaltu a dalších tématech.

V simulátoru autodromu se otáčí Fabia
15.březen 2019

Do nové Fabie se mohou těšit návštěvníci mosteckého autodromu, kteří si chtějí vyzkoušet pocity posádky při převrácení vozidla při nehodě. Otočný simulátor autodrom pořídil díky příspěvkové organizaci AUTOMOTOKLUB MOST.

V Mostě začala pokládka nového asfaltu
11.březen 2019

Stavební firma obnovila práce na výměně asfaltového povrchu velkého závodního okruhu mosteckého autodromu s homologací mezinárodní automobilové federace FIA a evropské motocyklové federace FIM Europe.

Most: Winter Trial se přesouvá na 24. březen
6.březen 2019

Mototuristická jízda Winter Trial se uskuteční v neděli 24. března. Původně měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu na konci ledna, pozdější termín vyplynul z přání přihlášených posádek.