Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
Do Mostu se vrací bezplatný kurz pro motorkáře
19.červenec 2019

Zdokonalovací kurz pro motocyklisty, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“, se po roce vrací na výcvikové plochy polygonu mosteckého autodromu. Premiéru zde měl, jakož i v celém Ústeckém kraji, loni na konci srpna.

Autodrom Most doplnil flotilu o vozy Hyundai
17.červenec 2019

Do autoparku mosteckého autodromu se zařadily tři vozy Hyundai od nošovické automobilky. Slouží jako Safety Car (bezpečnostní vůz), Medical Car (vůz pro přepravu lékaře) a Course Car (vůz pro přepravu komisařů, tlumočníků apod.) pro rychlý zásah na dráze při závodech.

FIA: závod NASCAR v Mostě splnil kritéria
12.červenec 2019

Ocenění sportovní úrovně závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show, který na konci června uspořádal mostecký autodrom, se nyní dočkali jeho organizátoři.

Most: děti si osvojovaly zásady cyklisty
10.červenec 2019

Chlapce a dívky, kteří tráví v těchto dnech volný čas na příměstském táboře v areálu mosteckého autodromu, navštívili lektoři Týmu silniční bezpečnosti.

Nexen Tire podpořil hasiče u Žatce
9.červenec 2019

Jihokorejský výrobce pneumatik Nexen Tire Europe finančně podpořil novou hasičskou stanici v průmyslové zóně Triangle u Žatce a pořídil vybavení pro zajištění bezpečnosti a zdraví při zásazích.

Most: test speciálu Octavia RS v akci
8.červenec 2019

Volné jízdy na velkém okruhu mosteckého autodromu zájemci mohu využít ve středu 14. srpna od 13:00 do 14:00 hodin. V rámci projektu OC Race je možné si také vyzkoušet okruhový speciál Škoda Octavia RS III Cup, a to za akční cenu 2 900 korun.

Speciály NASCAR projely Mostem před závodním víkendem
28.červen 2019

Na východoevropskou i tuzemskou premiéru závodů série NASCAR na mosteckém autodromu o tomto víkendu lákali ve čtvrtek fanoušky prostřednictvím svých osmiválcových pětilitrových speciálů v ulicích Mostu protagonisté podívané.

Most: vozy NASCAR tankují OMV MaxxMotion
27.červen 2019

Poslední červnový víkend čeká návštěvníky mosteckého autodromu sváteční událost. V České republice se v rámci evropské série historicky poprvé utkají legendární americké závodní vozy NASCAR.

Speciály NASCAR vyrazí do ulic Mostu
26.červen 2019

Propagační spanilá jízda pětilitrových osmiválcových speciálů NASCAR z areálu autodromu na parkoviště za hlavní poštou se uskuteční výjimečně už ve čtvrtek 27. června.

Doubek trénoval před NASCAR v Mostě
24.červen 2019

Na jeden ze dvou původně plánovaných dnů musel zredukovat trénink před závodním víkendem OMV MaxxMotion NASCAR Show na mosteckém autodromu Martin Doubek.

The Most Challenge přidělil první body
4.červen 2019

První body přidělili organizátoři účastníkům pátého ročníku soutěže amatérských jezdců The Most Challenge, který pokračoval na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu minulý týden.

Závod NASCAR doplní Monster show
29.květen 2019

Mostecký autodrom nabídne v červnu fanouškům motoristického sportu další zážitek. Do České republiky se vůbec poprvé sjedou legendární americké závodní vozy NASCAR.

Autodrom přivítá 34. Olympijský běh
27.květen 2019

Na mosteckém autodromu si dají sraz 19. června účastníci amatérského závodu T-Mobil Olympijský běh. Velký okruh jej hostí už počtyřiatřicáté, běžci si mohou i letos vybrat ze dvou tratí.

Úvod ADAC GT Master ve znamení rekordu
19.květen 2019

Při volných trénincích 17. května se podařilo překonat ustavující rekord šampionátu supersportovních vozů ADAC GT Masters na okruhu mosteckého autodromu z roku 2018.