Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ústecký kraj

 
 
Most přivítá poprvé v historii mistrovství světa
30.květen 2021

Autodrom Most se zařadil mezi okruhy, které pořádají závody světového šampionátu superbiků WorldSBK. Premiérový závodní víkend se na severu Čech uskuteční 6. až 8. srpna 2021, a to místo původně zamýšleného podniku v Austrálii, odloženého vzhledem k nejistotě kolem situace s pandemií nemoci covid-19 na rok 2022.

Nadační fond autodromu podpořil zdravotníky
20.duben 2021

Potravinové balíčky pro posilnění při náročných směnách věnoval zdravotnickému personálu COVID – ARO v nemocnici v Mostě a v Ústí nad Labem Nadační fond AUTODROM MOST. Vyjádřil tak poděkování za vynikající péči o pacienty s onemocněním covid-19.

Nexen chce ze Žatce 11 milionů pneumatik ročně
14.duben 2021

Před více než rokem vznikl u Žatce závod jihokorejské Nexen Tire, první na evropském kontinentě. Továrna se postupně stává základnou pro produkci, výzkum a vývoj nových technologií na výrobu pneumatik a měla by postupně vyexpedovat až 11 milionu pneumatik ročně.

Autodrom Most hledá traťové komisaře
29.březen 2021

Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Jde o sezónní práci ideální pro studenty nebo aktivní důchodce.

AGC investuje do výroby čelních autoskel
23.březen 2021

Novou linku na výrobu čelních autoskel dokončila společnost AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku. Celková investice do výrobního zařízení a nových hal vyšla firmu v přepočtu na 650 milionů korun. Díky nové lince jeden z největších výrobců autoskel v Evropě zvýší kapacitu výroby čelních skel.

ČEZ předal volkswageny ID.3 Ústeckému kraji
28.leden 2021

Celkem 13 vozů Volkswagen ID.3 se stalo součástí flotily, kterou ČEZ předal zástupcům příspěvkových organizací v Ústeckém kraji. Elektromobily používají pracovníci sociálních ústavů a dětských domovů především k přepravě klientů a dětí.

Most má novinku v kurzech bezpečné jízdy
20.říjen 2020

Mostecký autodrom nabízí novinku pro letošní zimu. Je zaměřena na bezpečnost, respektive na snížení rizika dopravních nehod i jejich následků. Jde o modifikaci základního kurzu bezpečné jízdy.

Air Products vstoupila do aliance pro čistý vodík
1.říjen 2020

Společnost Air Products přistoupila k Evropské alianci pro čistý vodík (European Clean Hydrogen Alliance, ECH2A) zřízené Evropskou komisí. Svým know-how chce pomoci Alianci vybudovat funkční a konkurenceschopnou vodíkovou síť.

Herec Nový tváří projektu Jedu s dobou
3.září 2020

Populární herec Pavel Nový natáčel ve středu na výcvikových plochách polygonu edukativní spoty pro projekt Jedu s dobou, jemuž propůjčil svou tvář. Stále aktivní řidič a bývalý závodní jezdec oslaví 5. září 72. narozeniny.

Konec srpna patří na autodromu speciálům OCR
10.srpen 2020

Šanci řídit speciál OCR Evo (Škoda Octavia Cup RS III) na velkém závodním okruhu nabízí v pondělí 31. srpna mostecký autodrom. Zájemci si mohou vybrat z několika variant. Buď se přihlásí do klubového závodu OCR Sprint Cup nebo do kurzu sportovní jízdy Intensive OCR.

Truck Festival ozdobí speciál Buggyra Racing
6.srpen 2020

Přehlídku The Most Truck Festival, která bude 29. a 30. srpna součástí závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix na mosteckém autodromu, zpestří speciál týmu Buggyra Racing, s nímž letos patnáctiletá jezdkyně Aliyyah Kolocová vytvořila rychlostní rekord.

Nexen využil přestávku k testům prototypů
23.červenec 2020

Pandemie na čas ochromila zdejší průmysl, avšak jihokorejský výrobce pneumatik Nexen Tire Europe se rychle vrátil do původních kolejí. Závod na průmyslové zóně Triangle u Žatce znovu obnovil plný provoz a všichni zaměstnanci jsou opět u strojů.

Most rozšířil nabídku kurzů sportovní jízdy
20.červenec 2020

Pro pokročilé řidiče, kteří už si vyzkoušeli kurz sportovní jízdy a chtějí své dovednosti zdokonalit, nabízí mostecký autodrom novinku. Je jí kurz sportovní jízdy Intensive. Premiéru bude mít v pondělí 31. srpna od 13:00 do 18:00 hodin.

Volkswagen FS partnerem Autodromu Most
16.červenec 2020

Šéf Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil se dohodl na spolupráci s mosteckým autodromem. Náplní partnerství budou společné vzdělávací a zábavné akce pro veřejnost i partnery. Zaměří se na téma bezpečnosti na silnicích a budoucnost automobility.

Mostecký polygon patřil značce JAWA
7.červenec 2020

Polygon mosteckého autodromu hostil v sobotu 4. července republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech MMČR Miniracing. Výkony jezdců v Mostě obdivovali také majitelé a příznivci motocyklů značky JAWA, kteří si ve stejný den dali na polygonu sraz.

Nadační fond autodromu podpořil Baník Souš
1.červenec 2020

Správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST vyhověla žádosti fotbalového klubu o příspěvek na podporu zhruba 100 dětí a mladých sportovců do 18 let, kteří trénují v areálu Baníku Souš.

Most: řidiči si mohou opět odečítat trestné body
26.červen 2020

Mostecký autodrom po vynucené pauze znovu ožívá. V červenci tam bude opět možné mazat trestné body. Most nabízí školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů v učebnách a na výcvikových plochách polygonu už od jeho zavedení v roce 2008.