Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Zlínský kraj

 
 
Dolanský otevřel ve Zlíně CUPRA Garage
4.prosinec 2022

Zlínský dealer SEATu Jiří Dolanský slavnostně otevřel 1. prosince první exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice, který se nachází v areálu autorizovaného prodejce Auto Dolanský. Opening navštívilo 150 hostů, majiteli dealerství pogratuloval šéf značky Aleš Novák.

Peugeot pozval novináře na jubilejní Barumku
3.září 2021

Letošní „kulatý“ ročník Barum Czech Rally Zlín přilákal i přes nutná hygienická opatření diváky i média. Loňská rallye byla odložena, letos bylo nutné například testování nebo očkování návštěvníků v servisní zóně. Novináři z českých tiskových, rozhlasových i online médií se sem vypravili společně se značkou Peugeot. Kdo byl k vidění ve stáji značky?

U Zlína vykolejil vlak plný korejských aut
5.únor 2021

Nákladní vlaky se srazily v noci na pátek na Zlínsku. Jeden člověk byl zraněn, dva vagóny naložené auty vykolejily. Provoz mezi Tlumačovem a Otrokovicemi byl přerušený, na trati nyní pracuje vyprošťovací tank.

Nové rychlodobíjecí stanice v Horní Bečvě
17.leden 2021

Cestování elektromobilem po Zlínském kraji, na Slovensko nebo za poznáváním Beskyd je zase o něco jednodušší díky dvojici nových veřejných rychlodobíjecích stanic zprovozněných v Horní Bečvě. Stojany ABB, které umí doplnit baterie většiny e-aut v řádu desítek minut, vznikly díky spolupráci ČEZ a obce.

Značka Barum zlínskou rallye neopustí
14.červenec 2020

Letošní Barum Czech Rally Zlín měl být padesátým v pořadí, ale kvůli koronavirové epidemii musel být přeložen na příští rok. A ani po padesáté u toho nebude chybět tradiční česká značka pneumatik Barum, která je partnerem rallye po celou dobu její existence.

Continental Barum má kolektivní smlouvu na 2020
13.prosinec 2019

Na podzim 2019 začalo kolektivní vyjednávání mezi vedením společnosti a závodní odborovou organizací o dodatku kolektivní smlouvy na rok 2020. Rozhovory byly začátkem prosince ukončeny a ve čtvrtek 12. prosince byl podepsán dodatek na další rok.

Continental Barum: 400miliontá osobní pneumatika
12.prosinec 2018

Otrokovická Continental Barum je největším výrobcem osobních, nákladních, autobusových a industriálních plášťů koncernu Continental. Spojení českého tradičního výrobce s koncernem Continental se odehrálo dne 1. března 1993.

Škoda sponzoruje festival ve Zlíně
28.květen 2018

ŠKODA AUTO zajišťuje i letos mobilitu hostů Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně, největší akce svého druhu na světě.

Značka Barum slaví sedmdesát let
23.duben 2018

Téměř na den přesně před 70 lety, tedy 22. 4. 1948, bylo zaregistrováno dodnes používané logo Barum. Tradiční česká značka navazuje na téměř 90letou tradici výroby pneumatik ve Zlíně a jeho okolí. Dnes je v rámci celého koncernu Continental druhým nejprodávanějším „brandem“ v Evropě. V Česku používá pláště Barum 18,1 % řidičů*.

Barum slaví 25 let s německým Continentalem
2.březen 2018

Smlouva o joint-venture s koncernem Continental vstoupila v platnost před 25 lety, 1. března 1993. Od tohoto dne se datuje vznik společnosti Barum Continental, současného Continental Barum.