Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Renault Trucks s novým ředitelem

Na tiskové konferenci Renault Trucks má být dnes oznámen příchod nového ředitele Jeana-Francoise Gatineau (41). Po pěti letech působení končí k 31. květnu smlouva Franku Farskému (57).

Jeho původní smlouva na obvyklé tři roky byla dvakrát o rok prodloužena, takže patřil k služebně nedéle soužícím šéfům francouzského importéra.
 
Podle slov Franka Farského, kterého mnozí znají také z jeho někdejšího působení ve Škodě Auto, kde vedl několik let marketing a komunikaci, si nyní chce především nějaký čas odpočinout. Teprve pak se začne zajímat o své další působení a nevylučuje, že to bude opět v České republice nebo na Slovensku, ale jako jazykově dobře vybavený Kanaďan slovenského původu se jistě může poohlédnout i jinde.
 
Nástupcem Franka Farského byl, jako nový generální ředitel Renault Trucks pro Čechy a Slovensko, jmenován Jean-Francois Gatineau (41). Gatineau pracoval 8 let na různých vedoucích pozicích v rámci společnosti Renault Trucks ve Francii a v oblasti Beneluxu.
 
Předtím, pracoval 8 let pro společnost  Volvo Trucks ve Francii a v Jižní Americe. Je ženatý, má 2 děti, Mluví několika jazyky, kromě rodné francouzštiny mluví ještě plynně anglicky, holandsky, portugalsky, španělsky a německy.  Mezi jeho koníčky patří hra na saxofon, sport, zejména pak lyžování a běh. Jak sám říká, místo generálního ředitele v Čechách a na Slovensku je pro něj obrovskou výzvou.
7.červen 2009