Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Renault vyhlásil nové speciální nabídky

Na dodatečné slevy, bohatší výbavu už v základní ceně, prodlouženou záruku nebo úvěr či leasing s akčním úrokem od 0 % láká zákazníky v září Renault.

Pro Twingo, nové Clio, Clio Storia, nové Clio Grandtour – fáze 2 a Grand Modus platí dodatečná sleva 20 tisíc Kč a prodloužená záruka na čtyři roky při využití značkového financování od Renault Finance. Tím se cena Twinga dostala již na 164 900 Kč, nového Clia včetně verzí Storia a Grandtour na 179 900 Kč a u modelu Grand Modus na 264 900 Kč. Na novou Thalii nabízí Renault dodatečnou slevu 35 tisíc Kč a zákazníci ji tak mohou s financováním od Renault Finance získat již za 159 900 Kč.

Slevu 50 tisíc Kč nebo úvěr či leasing s úrokem již od 0 % při financování s Renault Finance mohou zájemci využít u modelu Kangoo a Kangoo Storia. U dalších modelů pak Renault nově nabízí bohatší základní výbavu. U nového Mégane je rozšířena o ABS, klimatizaci, elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka a elektrické ovládání předních oken. U Mégane Coupé a Grandtour pak o ABS, ESP a klimatizaci. Nové modely Scénic i Grand Scénic mají zdarma navigační a komunikační systém Carminat TomTom. Na všechny verze Mégane Sedan platí jednorázový cenový bonus ve výši 120 tisíc Kč a dodatečná sleva 40 tisíc Kč při využití značkového financování od Renault Finance. Cena tak začíná už na 249 900 Kč.
 
Akční nabídka platí i na vozidla Dacia. Při jejich financování prostřednictvím DACIA FINANCE mohou zákazníci mimo jiné ušetřit 30 tisíc Kč a platí jim prodloužená záruka na 5 let nebo 100 tisíc km. Modely Logan a Sandero nyní Renault nabízí v limitované sérii ARCTICA MUSIC s klimatizací a rádiem MP3.
11.září 2009