Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Rojíček ředitelem FCE Credit

Společnost FCE Credit patřící do skupiny Ford Motor Credit Company, má nového generálního ředitele. Brita Tony Jacquese, který firmu vedl čtyři a půl roku, vystřídal od 1. září 2008 Čech Vladan Rojíček.
 
Ing. Vladan Rojíček (38) je absolventem ČVUT v Praze a pro Ford pracuje od roku 1994. Svou kariéru tu zahájil v servisním oddělení českého zastoupení FMC jako Service Representative a později Zone Manager.  V roce 1999 přešel ke společnosti Ford Credit, kde působil jako Dealer Account Manager a později Operations Manager. Od roku 2007 pak pracoval pro Ford Financial Europe, kde koordinoval činnost lokálních poboček v Rakousku, Řecku, ČR, Maďarsku a Polsku.
 
V. Rojíček je ženatý, má dvě děti a k jeho zájmům patří motorismus, golf a hory  (v zimě i v létě).
 
Ford Credit  je součástí finanční divize Ford Motor Company a jejím úkolem je zajišťovat veškeré finanční služby pro automobilky v rámci skupiny FMC. Na českém trhu působí Ford Credit od roku 1998 a zajišťuje leasingové a úvěrové služby (spolu s nabídkou komplexního pojištění) pro zákazníky značek Ford a Volvo. Ford Credit rovněž poskytuje financování obchodu s novými vozy a náhradními díly dealerské síti obou značek.
15.září 2008