Značky
Regiony

Roomster autem roku v Bulharsku

Škoda Roomster zabodovala v bulharské novinářské anketě. Získala titul Auto roku.

Po nedávném ocenění Rodinný automobil roku 2006, který roomster dostal ve Švédsku, je to další cenná trofej pro čtvrtou modelovou řadu Škody Auto. Anketu Auto roku v Bulharsku organizuje místní klub motoristických novinářů, vypisuje přitom čtyři kategorie – osobní, MPV, 4×4 a nákladní auto. V hlasování 35 předních novinářů získala Škoda Roomster 962 bodů a stala se vítězem kategorie MPV. Během slavnostního galavečera v Kempinski Hotelu Zografski v Sofii převzal trofej Ivan Todorov, prezident společnosti Euratec LTD, která je výhradním dovozcem vozů Škoda do Bulharska. Cena Auto roku pro model Roomster je již druhou v pořadí, kterou značka Škoda v bulharské anketě získala. V roce 2005 takto porota ocenila druhou generaci modelové řady Octavia.