Kategorie
Značky
Regiony
 
 

S DKV lze tankovat na více než 33 000 čerpadlech

Na více než 33 tisíc se rozrostl počet míst, kde mohou čeští řidiči kamionů na svých cestách Evropou natankovat pomocí karty DKV Euro Service, řekl ředitel české pobočky firmy Ondřej Pavlík na čtvrteční konferenci v Praze.

 „Naším cílem je usnadnit zákazníkům život na cestách. Díky našemu servisu mají větší jistotu, že dojedou na určené místo včas – mohou výhodně natankovat a využít množství dalších služeb bez toho, aby se museli trápit složitou administrativou,“ uvedl Pavlík  
DKV Euro Service úspěšně pomáhá přepravcům již 75 let. Nejznámějším produktem společnosti se sídlem v německém Düsseldorfu jsou karty DKV, díky nimž zákazníci bezhotovostně čerpají pohonné hmoty nebo nakupují maziva bez kurzových ztrát či směnných poplatků. S kartou DKV mohou řidiči kamiónů také snáze uhradit například případné opravy a servisní zákroky, ale i mýtné na dálnicích, tunelech, mostech či trajektech.
V posledních letech přepravci stále více oceňují možnost jednotného vyúčtování různých mýtných systémů. Klienti mají k dispozici například cenové výhody u ital-ského mýta a výrazné slevy v dalších systémech, například TIS/PL ve Francii, kde je DKV jediným nefrancouzským akreditovaným dodavatelem palubních zařízení pro francouzský dálniční systém TIS PL.
23.červenec 2009