Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Beutl rozšiřuje flotilu vozidel Anytime

Služba na sdílení aut Anytime Carsharing mění vizuální styl a rozšíří svou flotilu v České republice. O pronájmu nových aut hovořil šéf značky Milan Beutl.

Anytime Carsharing vstoupila na český trh koncem letošního dubna. Od té doby si její aplikaci pro sdílení aut v Praze podle vedení firmy stáhlo a nainstalovalo téměř 60 000 uživatelů, což je na místní poměry výrazný úspěch. Aplikace navíc získala vysoké průměrné hodnocení, které se pohybuje kolem 4,5/5.

Sázka na Toyotu Yaris

„Obyvatelé Prahy a okolí si naši službu velmi rychle oblíbili. Proto jsme se rozhodli nabídku vozů ztrojnásobit. Tím rozšiřujeme své zázemí pro ještě kvalitnější službu a sjednocujeme vizuální styl, aby se s námi lidé i v zahraničí cítili jako doma. Navíc do konce září přidáváme 40 minut zdarma ke každé nové registraci,“ říká ředitel firmy Milan Beutl. Ke stovce provozovaných vozů Toyota Yaris Hybrid přidá firma podle jeho slov dalších 200.

Milan Beutl

Novým logem a barvami se již postupně vybavují vozy v ulicích. Logo je čistě typografické a vizuál je moderní, světlý a svěží. Základem je tyrkysová barva odkazující na neon velkých měst a schéma pravoúhlých tvarů evokujících ulice a pocit dynamiky. Rebranding se týká celé komunikace služby, tedy nejen polepů aut, ale i aplikace, webu i marketingu.

Ceny začínají od 1,99 Kč za minutu použití auta, km jsou zahrnuté v ceně. Stejně jako benzín, mytí, dálniční známka i pojištění vozu. Součástí je bezplatné parkování v modrých a fialových zónách v Praze. Platba se uskuteční automaticky po ukončení pronájmu z připojené platební karty. Kromě ceny za minutu uživatel nic dalšího neplatí.

Zájemce o využití služby stáhne bezplatnou aplikaci Anytime Carsharing CZ z Apple Store nebo Google Play a provede on-line registraci, která trvá do 15 minut. Cesty pak může podnikat po celé ČR a auto nakonec nechá kdekoli po Praze. Všechny vozy jsou vybavené automatickou převodovkou a parkovací kamerou.

Tisková konference Anytime, SOHO Praha, duben 2019

Anytime je jedním z největších poskytovatelů sdílení vozidel na světě. V České republice plánuje v příštích letech investovat až 30 milionů eur. Firma se také stala členem asociace Českého Carsharingu.

Zdroj: Anytime
31.říjen 2019