Kategorie
Značky
Regiony
 
 

SEAT dodal další auta Skiareálu Ještěd

SEAT je od zimy 2019 hlavním partnerem Skiareálu Ještěd. Smlouva o spolupráci mezi španělskou značkou a skiareálem byla uzavřena až do října 2023 a pro příští dva roky počítá s provozem flotily tří vozů SEAT. Nové modely Ateca a Tarraco jsou letos připraveny na celoroční provoz v horských podmínkách severočeských hor.

„Předchozí dva roky našeho partnerství se Skiareálem Ještěd jasně ukázala, že právě SUV značky SEAT jsou na horách jako doma a je na ně za všech okolností spolehnutí i v náročných provozních podmínkách,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

TK SEAT 7.2. 2019 Ještěd, Aleš Novák v akci

„Mám proto velkou radost, že jsme nyní mohli provozovatelům Skiareálu Ještěd předat dva nové vozy v aktuální specifikaci. Oba modely, Ateca i Tarraco, jsou ideálními vozy pro všechny motoristy, kteří se udržují v kondici aktivním sportováním na čerstvém vzduchu v čisté přírodě.“

V partnerství mezi značkou SEAT a Skiareálem Ještěd hrají SUV hlavní roli. Po aktuální obměně vozového parku se budou návštěvníci sportovního areálu na Ještědu setkávat s modely Ateca a Tarraco.

S novou Atecou a novým Tarracem přicházejí do našeho horského týmu dvě atraktivní posily,“ říká Jakub Hanuš, ředitel Skiareálu Ještěd.

„S předchozími vozy SEAT máme jen ty nejlepší zkušenosti. Na SUV značky SEAT je naprosté spolehnutí bez ohledu na roční období nebo aktuální počasí. Na delších cestách osobně velmi oceňuji úspornou jízdu, prostorný interiér a moderní technologie s intuitivním ovládáním, které nejsou samozřejmostí ani u prémiových značek. Ve značce SEAT tak máme silného partnera, který nám zajišťuje profesionální mobilitu a je platným článkem při rozvoji našeho střediska.“

Předchozí generace služebních seatů Ještědu

„Hory za rohem“ – tak zní výstižný slogan, jímž Skiareál Ještěd láká milovníky sportu a přírody do moderního sportovního areálu. Celoročně provozované centrum je totiž ve snadném dosahu liberecké MHD a vynikající je i dopravní dostupnost z Prahy a středních Čech. Skiareál

Ještěd pokračuje v modernizaci započaté před několika lety. Na podzim minulého roku se areál dočkal zcela nové a přelomové sjezdovky Nová Skalka s délkou 1,5 km a šířkou až 50 metrů, která se ještě do nadcházející zimy dočká umělého osvětlení. Nabídne tak lyžařům jedno z nejlepších a nejdostupnějších večerních lyžování v České republice. Na dojezdu sjezdovky vznikla rozsáhlá dětská aréna pro výuku lyžování. Aktuální délka sjezdových tratí na Ještědu je přes 10 kilometrů a další rozvoj je plánován v nejbližších letech.

Návštěvníky velmi oceňovanou předností Skiareálu Ještěd je kvalitní infrastruktura pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Pro motoristy je připraveno více než 800 parkovacích míst a v provozu jsou 3 lanové dráhy a 4 vleky. Ještěd GASTRONOMY zajišťuje kvalitní stravování a občerstvení, zatímco Ještěd MOTION poskytuje moderní služby lyžařské školy, půjčovny sportovního vybavení a prodejny sportovních doplňků.

V létě si mohou návštěvníci vyzkoušet například terénní koloběžky pro adrenalinové jízdy po doporučených trasách. Ideální podmínky pro turisty i cyklisty nabízí řada zajímavých okruhů a naučných stezek. Vyznavače sjezdové a sportovní cyklistiky uchvátí JEŠTĚD Bikepark se čtyřmi trasami všech stupňů obtížnosti.

 

Zdroj: SEAT. Zorka Mašková
10.červen 2021