Kategorie
Značky
Regiony
 
 

SEAT Exeo startuje na českém trhu

Značka SEAT rozšiřuje svou nabídku o novou řadu. Se sportovním sedanem Exeo je poprvé zastoupena také v prémiovém segmentu střední třídy. Jaká je cena nového vozu?
 
"Cena modelu Exeo začíná na 499 900 Kč," říká Petr Táborský, vedoucí zastoupení SEAT na českém trhu.  "Vzhledem k tomu, že od zveřejnění prvních informací o Exeu registrujeme velký zájem zákazníků, věříme, že ceny, s nimiž právě zahajujeme prodej, budou pro všechny velmi příjemnou zprávou. Očekáváme největší zájem o výborně vybavené Exeo Style s motorem 2.0 TDI CR/143 k, kde cena začíná na 629 900 Kč."
 
S modelem Exeo chce SEAT oslovit nové vrstvy zákazníků a současně nabídnout současným majitelům vozů SEAT větší a lépe vybavený model. SEAT sází na to, že tato novinka zaujme z velké části také firemní zákazníky, kteří tvoří značné procento prodejů v tomto segmentu.
 
Už základní verze Reference je sériově vybavena mj. sedmi airbagy včetně kolenního, dvouzónovou automatickou klimatizací Climatronic, protiblokovacím systémem ABS, protiprokluzovým systémem TCS, stabilizačním systémem ESP s brzdovým asistentem EBA, rádiem s přehrávačem CD a MP3 a vstupem AUX-in. Pro náročnější zákazníky jsou připraveny verze Style a Sport s ještě bohatší sériovou výbavou. SEAT Exeo nabízí také velmi příznivé ceny výbav na přání.
 
Nově SEAT nabízí na modely Exeo možnost dokoupení záruky na 1 rok/120 000 km nebo 2 roky/120 000 km.

24.duben 2009