Kategorie
Značky
Regiony
 
 

SEAT prodal 80 aut půjčovně SIXT

Osmdesát modelů značky SEAT rozšíří vozový park renomované autopůjčovny SIXT, kde budou sloužit zejména pro krátkodobé pronájmy. Část z nich bude zajišťovat osobní přepravu na Letišti Praha, kde SIXT uskutečňuje 60 procent pronájmů vozů.

 
SIXTu již bylo předáno třicet modelů SEAT Ibiza 1.4 Reference vybavených klimatizací, dvacet Leonů Reference 1.4 a deset vozů SEAT Leon 1.6 Reference, všechny v metalickém laku. Do konce roku k nim přibude ještě dalších dvacet vozů SEAT.
 
„Vítězství značky SEAT v tomto prestižním výběrovém řízení potvrzuje kvality našich nejúspěšnějších modelů. Jsme rádi, že SEATy budou v barvách autopůjčovny SIXT působit také na Letišti Praha, které je jedním z center turistického ruchu v hlavním městě, a tudíž vhodným místem k prezentaci kvalit vozů SEAT,“ říká Petr Táborský, vedoucí divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group.
 
Společnost SIXT se věnuje činnosti v oblasti krátkodobých i dlouhodobých pronájmů vozidel, operativního leasingu a limousine servisu. Od počátku své činnosti nabízí SIXT ČR jako jedna z mála autopůjčoven on-line propojení mezi všemi evropskými a světovými SIXT stanicemi. Od roku 2004 obhospodařuje SIXT flotilu tří tisíc vozidel v operativním leasingu pod značkou SIXT FULL SERVICE LEASING. V jeho rámci poskytuje unikátní službu SIXT MONITOR, která umožňuje sledování pohybu vozidel v rámci ČR i v zahraničí v reálném čase. SIXT Česká republika se může chlubit několika prestižními cenami, jako například Flotila Award 2008 – Nejlepší produkt a služba pro leasingové zákazníky v kategorii autopůjčovna, SIXT Award 2007 – nejlepší poskytovatel operativního leasingu, TTG award 2007, druhé místo – nejlepší autopůjčovna v ČR.
14.červen 2009