Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Shell představil vylepšená paliva

Letošní rok je pro společnost Shell ve znamení oslav začátku spolupráce s Ferrari před 60 lety. Partnerství Shellu a Ferrari vedlo také k vývoji paliv Shell V-Power a Shell V-Power Racing.

Palivo Shell V-Power je běžně dostupné na čerpacích stanicích. „Know-how Shellu získané v prostředí formule 1 mohou využívat zákazníci nejen v České republice, ale po celém světě,“ říká Dušan Nedorost,“ pověřený vedením čerpacích stanic Shell v České republice.
Nové, vylepšené složení Shell V-Power obsahuje aditivum používané v závodním palivu formule 1, má vyšší čisticí  schopnost a obsahuje unikátní technologii společnosti Shell FMT snižující třecí ztráty motoru.  Na oslavu začátku spolupráce s Ferrari připravil Shell pro své zákazníky sbírku 24 karet Shell V-Power s obrázky klasických vozů Ferrari. Karty mohou získat řidiči, kteří mezi 16. dubnem a 30. červnem natankují u čerpací stanice Shell 30 l paliv Shell V-Power, Shell V-Power Racing či Shell V-Power Diesel nebo si zakoupí olej Shell Helix. S pomocí soutěžního kódu mohou také soutěžit o Den na závodní dráze s Ferrari.

12.květen 2007