Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Siemens nabízí zkušební verzi softwarů

Společnost Siemens nově umožňuje bezplatně vyzkoušet po dobu 30-dnů softwary Plant Simulation a RobotExpert z portfolia Tecnomatix® určeného pro digitální řízení výroby. 

Výrobní firmy tak mají možnost zhodnotit přínosy digitální továrny pro jejich podnikání. Plant Simulation je nástrojem pro simulaci diskrétních událostí používaný pro plánování logistiky a analýzu výkonnosti výroby. Plant Simulation je objektově orientovaný 3D modelovací nástroj používaný k provedení simulace diskrétní události a mapování hodnoty dráhy.

RobotExpert je snadno použitelná robotická simulace a off-line programovací software, který pomáhá výrobcům plánovat a efektivně řídit průmyslové robotické systémy. Software může fakticky optimalizovat robotické procesy, a tím snižovat dobu nastavení systému, minimalizuje prostoje a zvyšuje výkonnost dílenských robotů.

Bezplatná 30-denní zkušební licence Plant Simulation a RobotExpert je ihned ke stažení zdarma po vyplnění formuláře na www.siemens.com/plm/free-plantsimulation a www.siemens.com/plm/free-robotexpert.

17.únor 2013