Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda chystá čtvrtý ročník zimní roadshow

Nová Octavia se stane hlavní hvězdou Škoda Parku 2013. Roadshow s vozy ŠKODA 4×4 navštíví mezi 19. lednem a 2. březnem 2013 deset lyžařských středisek na území ČR.

Ve srovnání s minulými ročníky představí ŠKODA v rámci zimní roadshow ŠKODA Park hned čtyři různé modely. Vedle statické prezentace modelů Octavia a Rapid se "naživo" představí vozy s pohonem všech kol Superb 4×4 a Yeti 4×4.

S nimi se návštěvníci budou moci zúčastnit testovacích jízd a ocenit tak jejich schopnosti při jízdě na sněhu. V zimním ŠKODA Parku bude otevřen i ŠKODA Butik – zóna věnovaná ŠKODA Originálnímu příslušenství a dárkovým předmětům. Vystavený sortiment bude možno objednat ze ŠKODA E-shopu za zvýhodněných podmínek.

„Letošní ročník zimního ŠKODA Parku bude v tomto ohledu výjimečný,“ říká ředitel ŠKODA AUTO Česká republika Petr Pečenka. „Rozhodli jsme se náš úspěšný koncept spojení prezentace vozů a volnočasové aktivity pro celou rodinu posunout ještě dál a nabídnout lidem možnost spatřit zcela nový vůz. Věříme, že očekávaná nová Octavia i model Rapid přilákají rekordní množství návštěvníků.“

V rámci zimního ŠKODA Parku se uskuteční koncert skupiny Nightwork, připravena je tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma a proběhne také celá řada zábavných dovednostních soutěží pro děti i dospělé. Soutěžit se bude například v rychlosti nasazování sněhových řetězů, ve střelbě na elektronického hokejového brankáře či v atraktivní dětské soutěži „Chyť si svého Yetiho“. Celým programem budou provázet moderátoři Adéla Gondíková a Martin Dejdar.

13.leden 2013