Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda chystá velkolepou Roomster Roadshow

Originální Roadshow představí společnost Škoda Auto v rámci kampaně na podporu nástupu Škody Roomster na trh v celkem 18 metropolích 11 zemí Evropy.

Roomster Roadshow, partnersky podporovaná společností Shell, začíná 27. července v Praze. Po jednotlivých městech Evropy bude putovat až do 22. října. V centrech měst vyroste pozemní základna, složená ze šesti modulů se specifickou obsahovou náplní. Modul Ratio například nabídne technická data vozů či vystavený motor, zatímco sousední Emotion představí barvy, design, čalounění interiéru a také koutek stylisty. Pro návštěvníky jsou připraveny i internetové terminály, konzole Playstation, hokej a další atrakce.
Roomster Roadshow bude doprovázet vzducholoď Skyship nesoucí na boku obří reklamu na Škodu Roomster. Více než šedesátimetrová vzducholoď s luxusní kajutou pro osm pasažérů bude ve dne i v noci křižovat nebe nad místem konání show. Škoda Roomster je v České republice již v prodeji a v příštích měsících se dostane na ostatní evropské trhy. Ještě do konce roku 2006 vyrobí Škoda Auto nejméně 15 000 vozů, v dalších letech pak počítá s prodejem nejméně 50 000 roomsterů ročně.

30.červenec 2006