Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda chystá virtuální premiéru nové Fabie

Škodovka připravuje na úterý 4. května v 19:00 světovou premiéru čtvrté generace Fabie v centru současného umění DOX v Praze. Fanoušci značky z celého světa se budou moci volně pohybovat po virtuálním pavilonu.

Světová premiéra bude vysílána také na platformě ŠKODA Storyboard a na sociálních sítích automobilky (Youtube a Facebook).

Po 22 letech od prvního představení prezentuje ŠKODA čtvrtou generaci modelu FABIA, která je poprvé postavena na modulární platformě MQB-A0 koncernu Volkswagen. Podle výrobce nabídne přesvědčivý poměr ceny a užitné hodnoty, bezpečnost, komfort a příkladnou kvalitu zpracování.

Formát digitální prezentace umožňuje divákům procházet se jako na skutečné výstavě, neboť se ve virtuálním pavilonu mohou volně pohybovat a prohlížet si exponáty.

Během prohlídky se hosté setkají se členy představenstva společnosti ŠKODA AUTO, např. s předsedou představenstva ŠKODA AUTO Thomasem Schäferem, členem představenstva za oblast prodeje a marketingu Martinem Jahnem, a také s odborníky z týmu ŠKODA Design pod vedením Olivera Stefaniho.

Aby tato setkání byla co nejrealističtější, bude každý zástupce značky ŠKODA přítomen jako virtuální postava.

Prezentační plochy na vnitřním nádvoří a na střešní terase

Prohlídka zavede návštěvníka v Centru současného umění DOX na různá prezentační místa. Na vnitřním nádvoří je pro účely prezentace instalována řada stěn z LED světel a na střešní terase vznikne terasa „NEXT LEVEL“, která koresponduje s aktuálním programem pro budoucí rozvoj české automobilky. Po úvodním projevu Thomase Schäfera dojde na těchto dvou místech k odhalení nového modelu ŠKODA FABIA. Poté budou ve virtuálním pavilonu k dispozici vozidla pro 360° pohled. Záznam z prezentace a další videa budou později k nalezení ve vzducholodi nad terasou „NEXT LEVEL“. Kromě toho bude k dispozici i odkaz ke stažení tiskové mapy na platformě ŠKODA
Storyboard.

Trojrozměrný model centra DOX jako virtuální pavilon

U příležitosti světové premiéry nového modelu ŠKODA FABIA byl pro virtuální pavilon vytvořen trojrozměrný model Centra současného umění DOX. Ten by měl v návštěvnících vyvolat dojem, že se nacházejí na reálné akci.

Centrum současného umění se nachází v pražských Holešovicích. Jedná se o architektonicky působivé, ultramoderní prostory bývalé továrny.

Zdroj: Škoda Auto
4.květen 2021