Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda FS rozjela akci k výročí Octavie

ŠKODA Financial Services připomněla 60. výročí Škody Octavia akční nabídkou na novodobý model OCTAVIA a OCTAVIA COMBI.

Do konce září se na domácím trhu prodalo více než 16 tisíc octavií.

„OCTAVIA je za poslední tři roky suverénně nejprodávanější model. Z modelů automobilky ŠKODA v naší nabídce tvoří OCTAVIA a OCTAVIA COMBI zhruba třetinu všech financovaných vozů. Naši fleetoví manažeři také potvrzují, že ve firmách je OCTAVIA stále jednička,“ říká Lukáš Cankař, ředitel oddělení marketingu a retailového prodeje Volkswagen Financial Services.

K příležitosti 60. výročí nejoblíbenějšího modelu všech dob nabízí ŠKODA ve spolupráci se ŠKODA Financial Services zvýhodnění až 140 000 Kč. Tato suma zahrnuje slevu 93 000 Kč z hodnoty vozu, výbavový paket v ceně 23 000 Kč a také prodlouženou záruku na 5 let. Při pořízení vozu na úvěr si klienti mohou vybrat sadu zimních kol zdarma nebo dodatečný bonus 24 000 Kč. Splátka včetně pojištění u těchto modelů začíná již na 5 889 Kč s DPH.

Srdcem prvních Octavií byl řadový čtyřválec s výkonem 29,4 kW, se kterým mohla OCTAVIA brázdit silnice rychlostí až 110 km/h.

Silnější verze představená v roce 1960 v Ženevě následující 3 roky kralovala své třídě cestovních vozů na Rallye Monte Carlo. Dnešní OCTAVIE, dostupné s limitovanou akční nabídkou, pohání přeplňované motory 1,5 TSI (110 kW) nebo 1,6 TDI (85 kW).

Komfort řidičů a cestujících původního modelu zajišťovaly na tu dobu inovativní vinuté pružiny, stabilizátor přední nápravy a asymetrické světlomety. S pěti pasažéry se do vozu vešla ještě zavazadla v objemu celkem 690 litrů.

Dnes je možné pro komfortní mobilitu vybírat z modelů OCTAVIA a OCTAVIA COMBI s výbavovými pakety Ambition a Ambition plus, tónovanými skly Sunset, litými koly z lehké slitiny Ilias, zadními parkovacími senzory, bezpečnostním systémem Front Assist s ochranou chodců nebo funkcí SmartLink k propojení chytrého telefonu a infotainmentu vozu.

 

Zdroj: Ogilvy
15.listopad 2019