Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda otevírá autosalon v Hradci Králové

 

Porsche Inter Auto CZ, největším prodejce na českém trhu, ve čtvrtek 13. srpna otevírá v centru Hradce Králové nový autosalon značky Škoda. Co nové prodejní místo nabízí?
Autosalon na 9000 m2 nabídne nejen kompletní portfolio nových osobních a užitkových vozů Škoda, ale i moderní servisní a dílenské zázemí určené nejen pro značku Škoda, ale i Audi, Volkswagen a SEAT.
„V naší nové pobočce v Hradci Králové chceme v brzké době docílit nejen prodeje přes 500 nových vozů, ale také nabídnout zákazníkům kvalitní služby založené na našich dlouholetých zkušenostech v oblasti prodeje automobilů a mezinárodním know-how,“ komentuje hlavní důvody výstavby nového showroomu za bezmála 140 miliónů korun Josef Roider, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ a dodává: „Současně s naším příchodem do Královehradeckého kraje vznikne v regionu na 35 nových pracovních míst, kde najdou své uplatnění především prodejci vozů a servisní pracovníci.“
Návštěvníci budou moci v moderním prostředí nového autosalonu využít kromě samotného nákupu a servisu vozů, také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy a mnoho dalších.
22.srpen 2009