Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Škoda ukáže omlazený Superb v Číně

Na koncernovém večeru pořádaném v předvečer autosalonu v Šanghaji oslaví svou světovou premiéru omlazená ŠKODA Superb.
 
Celkem chce letos ŠKODA AUTO představit osm nových nebo přepracovaných modelů. Do roku 2018 má pak česká značka v plánu zvýšit své celosvětové prodeje na minimálně 1,5 milionu vozů. V roce 2012 přitom s 939 200 prodanými vozy dosáhla ŠKODA AUTO již osmého prodejního rekordu v řadě.
 
„Rok 2013 je pro nás ve znamení modelové ofenzívy,“ říká předseda představenstva společnosti Winfried Vahland. „Osm náběhů modelových novinek za jediný rok – to tu ještě nebylo. S přepracovanými modely Superb zahajujeme jen několik týdnů po představení nové generace modelu ŠKODA Octavia další stupeň naší modelové ofenzívy.“
 
Vlajková loď značky zaujme podle výrobce novým, výrazným designem, dostatkem prostoru, svěžím interiérem, nižší spotřebou a prvky moderní techniky. „Díky rozsáhlé modelové péči je nyní náš vrcholný model ještě atraktivnější. Superb svým komfortem přesahuje standardy střední třídy. Nabízí dostatek místa, vynikající funkčnost, vysoký komfort, špičkovou bezpečnost, skvělý poměr ceny a nabízené hodnoty a nadčasovou eleganci. I v naší vlajkové řadě chceme našim zákazníkům nabízet o kus auta víc,“ dodává Vahland. „Jsme optimisty a očekáváme, že omlazený Superb, ale samozřejmě i nová Octavia, nový Rapid a vůbec celá naše atraktivní modelová paleta nám poskytnou silný základ pro pokračování pozitivního vývoje naší značky i v letošním roce,“ říká předseda představenstva.
19.duben 2013