Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ŠkoFIN má tři nabídky pro Audi

ŠkoFIN rozšířil Audi Finance o tři akční nabídky: Audi Leasing/Credit 0 %, Audi Leasing A/ Credit A – 19 % a Audi Leasing/Credit GAP.

U Audi Leasing/Credit 0 % navýšení by měl klient zaplatit jen pořizovací cenu vozu. Nejen podnikatelé a firmy, ale i soukromé osoby mohou zvolit mezi leasingem se splátkou předem od 40 % nebo úvěrem od 50 % na dobu 12 nebo 24 měsíců (leasing jen na 24 měsíců). Nedílnou součástí nabídky je zvýhodněné havarijní pojištění a povinné ručení od pojišťovny Allianz ve splátkách s garantovanou výší. Spolu s možnostmi zhodnotit volné prostředky, optimalizovat cash-flow a uplatnit daňové výhody je tak pořízení vozu touto cestou výhodnější než jeho nákup za hotové. Audi Leasing/Credit 0 % lze využít při nákupu všech nových vozů modelové řady Audi A6 včetně Avant a Allroad, a to do 31. prosince 2009.
 
Na míru modelům s označením „A“ je šitá nabídka Audi Leasing/Credit A – 19 %, kterou lze využít při financování nových vozů Audi řady A3, A4, A5 a A6. Všem zájemcům nabízí variabilní financování s maximálně dostupnými splátkami díky nízkým úrokovým a pojistným sazbám od Allianz nebo České pojišťovny. Podnikatelé a firmy mohou v úvěrové variantě počítat s výhodou odpočtu DPH podle motta: „Dejte 19 % předem a stát Vám vrátí 19 % (nárokované DPH z ceny vozu) – neplatíte tak fakticky žádnou splátku předem a optimalizujete Vaše firemní cash-flow.“
 
Trojlístek akčních nabídek doplňuje možnost leasingu či úvěru za zvýhodněných podmínek s pojištěním ŠkoFIN GAP zdarma – Audi Leasing/Credit GAP. Díky ní nemusí mít vlastník vozu obavy z případného odcizení nebo totální havárie. ŠkoFIN GAP totiž spočívá v pojistném plnění ve výši rozdílu mezi vstupní cenou vozu (až 3 mil. Kč) a obvyklou cenou vozu v době pojistné události (totální škoda na voze nebo jeho krádež), a to až do výše 50 % vstupní ceny, a navíc kryje i spoluúčast na voze vyplývající ze sjednaného havarijního pojištění. Vedle toho majitel vozu obdrží běžné pojistné plnění plynoucí z havarijního pojištění v aktuální výši obvyklé ceny vozu, které je spolu s povinným ručením za zvýhodněných podmínek také součástí nabídky. Může tak dostat zpět až 100 % původní ceny vozu a pořídit si bez starostí nový vůz.
 
V každém z finančních produktů Audi Finance mají zákazníci ŠkoFINu možnost uzavřít další připojištění za velmi výhodných podmínek a součástí všech akcí Audi Finance je rovněž ŠkoFIN Asistent, bezplatný pomocník při nenadálých situacích na silnici doma i v zahraničí.
20.prosinec 2009