Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ŠkoFIN oznámil podzimní novinky

Jednatelé ŠkoFINu Stefan Rasche a Jiřina Tapšíková pozvali toto úterý novináře na terasu pražského domu U Hybernů. Oznámili personální změny, aktuální akce a další novinky.

Vedení leasingové společnosti opustil v létě po čtyřletém působení Oliver Schmitt (49), který v něm zastával pozici jednatele. Jeho odpovědnosti převzali dva zbývající jednatelé Stefan Rasche a Jiřina Tapšíková. 
 
Schmitt přijal nabídku koncernu a v rámci společnosti Volkswagen Financial Services přešel na vedoucí pozici s odpovědností za operativní retailový obchod na německém trhu. Rasche má nyní na starosti řízení prodeje, péči o dealery, financování korporátních zákazníků, marketing a PR a oddělení péče o klienty. Tapšíková zodpovídá mimo jiné za řízení rizik, ekonomické oddělení a IT. Nově převzala řízení interního auditu, právní oddělení nebo personální oddělení. 
 
Firmě klesl v prvním pololetí meziročně objem obchodů o 41 procent na 3,24 miliardy korun. Tento vývoj odpovídá podle Tapšíkové situaci na celém leasingovém trhu, který klesl o více než polovinu. Společnost uzavřela 10.000 nových smluv, což je ve srovnání se stejným obdobím minulého roku o třetinu méně.

Představitelé ŠkoFINu také na konferenci oznámili podzimní akce. Patří mezi ně 0procentní navýšení na Volkswagen Variant a Crafter.

19.září 2009