Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ŠkoFIN představil nabídku financování vozů Audi

Jednou ze značkových řad společnosti ŠkoFIN je i financování vozů Audi. Aktuálně fima nabízí pro tutu značku akce s názevem Audi Leasing 0 % A3 s Kooperativou, Audi Leasing A6 s Allianz a také Audi Leasing Q7 s Allianz nebo Kooperativou.

Hitem je prý stále princip nulového navýšení pod názvem „Audi Leasing 0 % A3 s Kooperativou“. Akce je postavena na nulovém financování bez navýšení u obou typů modelu A3, tedy třídveřové i pětidveřové verze Sportback. Vztahuje se jak na soukromé osoby, tak i na podnikatele a nově platí i pro užitkové varianty N1. Leasingovou smlouvu lze uzavřít na 36 nebo 48 měsíců s úvodní splátkou 30 – 70 %, respektive 40 – 70 % z pořizovací ceny vozu pro 48 měsíců. Zůstatková hodnota vozu činí 119 Kč. Součástí nabídky je také výhodné havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění čelního skla u pojišťovny Kooperativa.
Mezi dalšími zajímavými akcemi můžeme jmenovat Audi Leasing A6 s Allianz (akce se vztahuje na modely A6, A6 Avant a rovněž A6 allroad quattro a S6) a Audi Leasing Q7 s Allianz nebo Kooperativou, kde jsou zajímavé úrokové sazby a podmínky pro havarijní pojištění a povinné ručení pro jmenované typy vozů.

8.červen 2007