Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ŠkoFIN rozjel záruku VW plus

S akční novinkou pro financování ojetých vozů Volkswagen pod názvem "Záruka VW plus" přišel od května ŠkoFIN. Akce platí do konce roku 2009.

Jde o novinku určenou pro zákazníky v rámci programu auto-plus. Zakoupí-li si klient v této akci ojetý vůz Volkswagen se stářím do 5 let, obdrží zcela zdarma v rámci financování od ŠkoFINu roční záruku zcela shodnou se zárukou tovární. Mimo tuto výhodu klient obdrží zdarma takéŠkoFIN Asistenta. Akce se týká nejen osobních ale i užitkových variant divize VW osobních vozů (např. užitkového Passatu atd.).
 
Splátky lze rozložit od 6 až do 72 měsíců, první splátka hrazená klientem předem se pohybuje v závislosti na ceně vozu v rozmezí 10–30 % z jeho ceny a do splátek lze zahrnout i výhodné kompletní pojištění vozu se slevou až 35 %. Záruka je poskytována ve spolupráci s auto-plus i společností Car Garantie (jedna z největších evropských poskytovatelů záruk) a je zcela shodná s tovární zárukou poskytovanou výrobcem.
 
V případě úvěrového financování se klient stává ihned majitelem vozu a havarijní pojištění je nutno uzavřít až při výši úvěru 300.000 Kč a více.
 
13.červen 2009