Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Autopilot ČSOB Leasing má 2000 klientů

AUTOPILOT asistence zabezpečuje pomoc na cestách nonstop po celý rok a jejích služeb mohou využít výhradně klienti ČSOB Leasing. Služba byla spuštěna na podzim loňského roku. 

Je k dispozici těm klientům, kteří si pořídí osobní nebo užitkové vozidlo s pomocí zákaznického úvěru nebo finančního leasingu. Tato služba platí nejen na území České republiky, ale i v dalších 42 evropských zemí, a je automaticky sjednána na 24 měsíců od data uzavření smlouvy v rámci financování osobních a užitkových vozů. Služby je možné čerpat opakovaně a zahrnují například výměnu pneumatik, odtah vozidla do nejbližšího servisu, dopravní a mototuristické informace či přistavení náhradního vozidla.

„Nespornou výhodou služby AUTOPILOT je možnost jejího využití bez vazby na pojistnou událost, i když se klient dostane do potíží bez cizího zavinění. Praktické a klienty velmi oceňované je vyproštění vozidla nebo výměna prasklé pneumatiky zdarma, jakož i velmi rychlá reakce a příjezd odborné pomoci v řádu minut. Prostě je to služba „na tlačítko“, doplňuje některé výhody nové služby Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva ČSOB Leasing, a.s.  

Služba ČSOB Leasing je nově obohacena o podporu ze strany mobilní aplikace AUTOPILOT asistence, která je zdarma ke stažení na Google Play. V rámci aplikace je možné zdarma přivolat pomoc či zjistit aktuální dopravní informace a navíc velmi přesně určí polohu nepojízdného vozidla. Vše doplňují důležité turistické informace, které řidičům poskytují nejen všeobecné informace, jakou jsou rozloha, počet obyvatel či měna dané země, ale i další praktické rady pro řidiče právě v dané zemi.

Autopilot_01
Zdroj: Lenka Vosátková, ČSOB
19.únor 2017