Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Soutěžte na Autodealers.cz o IT řešení Carplex

Portál Autodealers.cz a společnost CARPLEX vyhlašují soutěž pro prodejce a servisy aut. Cenou je IT řešení Carplex i se zakázkovými úpravami na 1 rok zcela zdarma!

Carplex  je novinkou na českém trhu, která přináší do prodeje a servisu automobilů nové možnosti. Takové, které dávají mnohem větší komfort Vašim zákazníkům a Vy z nich naopak můžete adekvátně profitovat.

Ať už je to automatizovaná péče o zákazníka, hlídání veškerých termínů na všech vozech, vlastní zákaznické stránky, automatické připomínání, marketing 3.0, nebo nástroje pro vedení Vašich zaměstnanců a reporting, vždy Vám Carplex poskytne sofistikované funkce, které z Vašeho autocentra udělají moderní firmu a Vám se budou velice snadno používat.

ANKETA

Portál Autodealers.cz Vám nabízí exkluzivně soutěž o celé řešení i se zakázkovými úpravami na 1 rok zcela zdarma. Stačí nám napsat, co byste rádi ve Vašem autocentru pomocí moderních technologií zlepšili, podpořili, nebo vyřešili, a pokud se na Vás usměje štěstí, získáte individuálně upravené řešení CARPLEX na 1 rok zcela zdarma.

Více informací o samotném řešení CARPLEX naleznete na http://www.carplex.cz.

Soutěžní otázka:

Napište nám, jaké činnosti byste rádi ve svém autocentru podpořili pomocí IT řešení? (jakou činnost byste rádi automatizovali, co byste rádi zlepšili, nad čím byste rádi měli větší kontrolu, atd.)

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá do 31. srpna 2014. Do této doby můžete zasílat své návrhy na emailovou adresu info@automakers.cz. Na konci soutěže bude vybrán výherce, který získává zcela bezplatnou implementaci systému CARPLEX a licenci na jeden rok zdarma.

Jako bonus bude mít exkluzivně doprogramovány jeho požadované funkce. Vyhrává nejzajímavější nápad na rozšíření aplikace CARPLEX!

Zdroj: Autodealers.cz, Carplex
6.červen 2014