Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Spies Hecker má lakýrnický kalendář

Letošní kalendář Spies Hecker "Passion 2013" přináší rozmanitou směs vozidel z různých dekád – od klasických vozů po současné.

Lakovny z celého světa zaslaly své návrhy, ale s ohledem na počet měsíců v roce mohlo být vybráno jen dvanáct nejzajímavějších z nich.

Kalendář ukazuje například sportovní Lincoln Continental Mark II, Ferrari 250 GTE, Fisker Karma ES nebo Mercedes 190 SL v nových kabátech Spies Hecker. Pro tento rok se namíchal zajímavý koktejl automobilových skvostů z posledních šesti desetiletí.

Jakkoli se vozidla v kalendáři mohou lišit, všechny vybrané modely mají něco společného. Každý z nich představuje určitý životní styl a vášeň pro auta. Na každém listu v měsíci jsou vyfoceni také lakýrníci nebo majitelé vozů. Tedy ti, kteří vdechli nový život všem těmto dílům a bez jejichž výjimečného úsilí bychom neměli co obdivovat.

Německá Spies Hecker sídlící v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních světových výrobců lakovacích materiálů, zastoupená ve více než 60 zemích po celém světě.

Česká republika v minulosti již několikrát v kalendáři měla své reprezentanty. V loňském roce to byly dokonce dva kousky (Model letadla Extra 300 a prototyp Legr 1.4).

20.leden 2013