Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Sportovní vozy na DREAM-CARS RoadShow

Hned patnáct špičkových automobilů, která pojí jeden společný jmenovatel – vysoký výkon – , se sjede na DREAM-CARS RoadShow ve středu 7. října v areálu letiště Aera Vodochody nedaleko Prahy.

Během jízd si budou moci zájemci vyzkoušet ve všech jízdních režimech ty nejzajímavější sportovní vozy svého druhu na jednom místě. K dispozici budou vždy čtyři skupiny vozů (v každé skupině tři až čtyři vozy) podobné třídy, druhu či cenové kategorie.
 
V každé skupině se sejde maximálně 7 až 9 řidičů a jeden řidič bude mít každé auto ze skupiny k dispozici po 40 minut přímo na letišti či v jeho okolí, a to během pěti hodin, po které akce potrvá. Bude na co se dívat i co zkoušet: organizátoři – společnosti DREAM-CARS a ProDriver – mají přislíbenou návštěvu automobilových skvostů jako je špičková verze Corvette, Maserati MC12 či Ferrari Enzo. Zájemci si budou moci nechat změřit rychlost, vyzkoušet detektory policejních radarů nebo se nechat vyfotografovat s některým vozem či při jeho řízení. To vše za cenu od 7 990 Kč za člena ve skupině.
11.září 2009