Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Startuje anketa o PR manažera SDA roku 2019

Časopis Automakers zahajuje, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci Svazu dovozců automobilů roku 2019. Jak bude probíhat letošní ročník?

Na členské schůzi Klubu motoristických novinářů 3. prosince budou rozdány anketní hlasovací lístky, jejich distribuce v Klubu motoristických publicistů proběhne v dalších prosincových dnech.

„Motorističtí novináři pak budou moci v průběhu ledna 2020 posílat hlasy PR manažerům, kteří poskytovali v průběhu roku 2019 nejdostupnější informační servis pro jejich redakce,“ vysvětluje předseda KMN Michal Busta.

Hlasy bude možné dávat všem oficiálním mluvčím společností sdružených v SDA, kteří poskytovali PR servis v průběhu roku 2019.

„Kandidovat budou moci interní i externí PR specialisté, podmínkou je že danou pozici vykonávali alespoň jeden den v daném roce,“ upřesnil šéfredaktor Automakers Erich Handl.

Do soutěže bude opět nominován každý manažer, který obdrží alespoň jeden novinářský hlas. Počítá se opět s vedlejší kategorií tiskovka roku. Vyhlášení ankety proběhne v únoru 2020.

Ročník 2018 ovládla Radka Matthey z Peugeotu. Květiny vítězce předali: (zleva) Vladimír Fuchs (Europ Assistance), Tomáš Lerch (Policie ČR), Michal Busta (KMN), Erich Handl (KMP)

Zdroj: Erich Handl, FOTO: Auto roku 2020, archiv
3.prosinec 2019