Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Subaru nabídlo prodlouženou záruku

Majitelé nových automobilů značky Subaru zakoupených od 15. října 2012 získávají automaticky také 24 měsíční záruku navazující na záruku na nový vůz, která začne běžet po uplynutí záruky výrobce. Zákazník je tak chráněn před nepředvídanými náklady na opravy celkem pět let od první registrace vozidla.

Tato záruka patří ke standardním službám poskytovaným při koupi vozidla. Pokrývá téměř všechny díly vozidla kromě malého počtu výjimek, k nimž patří například typické opotřebitelné díly (pneumatiky atd.). Lze ji sjednat na všechna nová vozidla značky Subaru do 3,5 tun.

Při uplatnění záručních nároků hradí CarGarantie mzdové a materiálové náklady v plné výši, aniž by zákazník musel platit jakoukoli akontaci. Při cestách na dovolenou a pracovních cestách platí záruka v celé Evropě. Záruka navazující na záruku na nový vůz je vázána na vozidlo, a proto ji lze při pozdějším prodeji převést na nového majitele vozidla.Výhody navazující záruky mohou využít také zákazníci, kteří si koupili Subaru před 15. říjnem. Také oni mohou v době platnosti tříleté záruky výrobce uzavřít na své vozidlo navazující záruku s dobou platnosti buď na 12 měsíců (platí do 150.000 najetých kilometrů od první registrace) nebo na 24 měsíců (platí do 200.000 kilometrů). Tato volitelná záruka má stejně kvalitní rozsah jako navazující záruka, kterou nyní obdrží zákazníci při koupi nového vozidla.

 

 

26.listopad 2012