Kategorie
Značky
Regiony
 
 

TomTom varuje před bezpečnostními kamerami

TomTom, poskytovatel navigačních řešení, oznámil dostupnost rozsáhlé databáze bezpečnostních kamer, zahrnující ověřené informace o bezpečnostních kamerách v České republice, Polsku a v mnoha dalších zemí Evropy. Informace jsou přístupné pro celé produktové portfolio TomTom.

Tato funkce pomůže identifikovat a upozornit motoristy na přítomnost bezpečnostních kamer a radarů, a tím je povzbudit k bezpečnější jízdě a zároveň ušetřit peníze za pokuty. Uživatelé, kteří cestují do zahraničí mohou těžit z rozsáhlého pokrytí po celé Evropě, které zahrnuje pozice bezpečnostních kamer v Rakousku, Belgii, Finsku, Francii, Německu, Itálii, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Španělsku, Švédsku, Portugalsku a ve Velké Británii.
 
Databázi kamer lze snadno stáhnout na jakékoli zařízení TomTom prostřednictvím bezplatné online aplikace TomTom HOME. Poté řidiči obdrží na svém zařízení včasná varování pokaždé, když vjíždějí do lokality s bezpečnostní kamerou, což přispěje ke snížení rychlosti vozidel po celé České republice.
 
Na rozdíl od papírových map, které mohou obsahovat zastaralé informace o bezpečnostních kamerách, se databáze bezpečnostních kamer TomTom pravidelně aktualizuje. Nové aktualizace lze stáhnout prostřednictvím TomTom HOME, takže řidiči mají stále k dispozici nejnovější informace o bezpečnostních kamerách.
 
Databáze bezpečnostních kamer TomTom je ke stažení prostřednictvím TomTom HOME za roční paušál 29 Euro.
30.listopad 2008