Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Toyota iQ má již svou cenu v České republice

Vedení společnosti Toyota Motor Czech v úterý zveřejnilo podrobnosti k začátku prodeje městského vozu Toyota iQ. Zároveň byl zveřejněn kompletní ceník k tomuto modelu a vůz je od úterka v oficiální nabídce pro trh v České republice.

Toyota iQ se bude v České republice nabízet ve třech motorizacích – 1,0l VVT-i, 1,4l D-4D a 1,33 Dual VVT-i, které jsou součástí firemní filozofie Toyota Optimal Drive. Model iQ bude možné získat s manuální 5 či 6 stupňovou převodovkou nebo se samočinnou převodovkou Multidrive. Také nabízené výbavy jsou tři – Luna, Sol a Lux. Základní cena vozu Toyota iQ je 339.900,- Kč.
 
V základní výbavě vozu je např. systém ABS+EBD+BA, dále systém VSC, 9 airbagů včetně kolenního a hlavového airbagu v oblasti zadního okna (světová premiéra!), klimatizace, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, el. ovládaná okna, 15“kola z lehkých slitin, palubní počítač, elektrický posilovač řízení EPS, radiopřehrávač CD s podporou souborů MP3 a WMA, 6 reproduktorů, ovládání audio systému na volantu, imobilizér, výškově nastavitelný volant a optitronové palubní přístroje. První vozy by měly být předány zákazníkům na začátku září 2009.
20.červen 2009