Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Toyota umožní odklad splátek a nižší úročení

České zastoupení Toyoty začalo tuzemským podnikatelům, živnostníkům i soukromým osobám nabízet možnost pořízení vozu s odkladem splátek o tři měsíce, tedy až do doby, kdy se tuzemské ekonomické prostředí stabilizuje po epidemii koronaviru. Novinku popsal šéf importu Martin Peleška.

Splátky budou navíc úročené 3,99 procenty při 30procentní akontaci, což výrazně snižuje měsíční náklady na vůz.

Zákazníci mohou v současnosti vybírat z akční nabídky Best, která zahrnuje téměř celou modelovou řadu Toyoty od Ayga, přes Corollu až po RAV4, to vše za bezkonkurenční ceny. V rámci nabídky je k dispozici výrazné množství skladových vozů s krátkou dobou dodání.

Například Corolla Sedan je v nabídce za 444 900 Kč, tedy se slevou 110 000 Kč, populární crossover Toyota C-HR je dostupný již za 499 000 Kč. Akční nabídka je připravena například i na manažerský sedan Camry nebo užitkové vozy včetně zbrusu nového modelu Proace City a Proace City Verso. Zákazníci mají navíc možnost výkupu stávajícího vozu protiúčtem.

„Uvědomujeme si mnohdy nepříznivou situaci, do které se část živnostníků a podniků dostala kvůli bezpečnostním opatřením proti šíření nákazy covid-19, a proto jsme přišli s nabídkou, která jim umožňuje pořízení nového vozu do firmy tak, aby je to aktuálně finančně co nejméně zatížilo, a to až do doby, než se jejich podnikání opět stabilizuje. Produkt výhodného financování pro OSVČ jsme spustili tento týden, kdy se opět od pondělí otevřely i naše autosalony,“ říká generální ředitel Toyota a Lexus ČR Martin Peleška.

Šéf importu Martin Peleška

Během měsíčního uzavření prodejen, které si vyžádalo nařízení vlády v rámci boje proti šíření koronaviru, Toyota vyvinula pro své zákazníky unikátní online Internetový Showroom, ve kterém si prostřednictvím živého videohovoru s prodejcem mohou vybrat a prohlédnout nový vůz. Virtuální showroom bude fungovat i po otevření autosalonů, jejichž provoz bude samozřejmě splňovat ty nejpřísnější bezpečnostní podmínky.

Zdroj: Toyota
24.duben 2020