Kategorie
Značky
Regiony
 
 

TPCA rozdělí na grantech 4 miliony korun

Automobilka TPCA vyhlásila ve spolupráci s Nadací Partnerství třetí ročník grantového programu Partnerství pro Kolínsko. Mezi vybrané projekty opět rozdělí 4 miliony korun. Projekt je ale určen jen neziskovým organizacím.
 
V uplynulých třech letech podpořila TPCA rozvoj regionu prostřednictvím grantového programu Partnerství pro Kolínsko částkou přes 10 milionů korun. Stejně jako v minulém roce budou podporovány projekty zabývající se bezpečnou dopravou, veřejnými prostranstvími a kulturním a historickým dědictvím regionu. Nově byla zařazena priorita zaměřená na podporu vzdělávání. V loňském roce bylo z programu Partnerství pro Kolínsko podpořeno 17 projektů, mezi něž patří například obnova historické řepařské drážky, čištění Hlubokého potoka, výstavba dětského hřiště, rozvoj cyklostezek, obnova veřejných prostranství, ale třeba i projekt na rozvoj neziskových organizací v regionu.
 
O podporu  do maximální výše 800 tisíc korun mohou žádat obce, školy i neziskové organizace z Kolínska v okruhu do cca 20 km od TPCA. Organizace nemusí mít sídlo v regionu, rozhodující je umístění projektu. Do grantového programu se mohou zapojit i žákovské týmy základních a středních škol, zaštítěné příslušnou školou nebo jiným právnickým subjektem.
 
Uzávěrka podávání žádostí je stanovena na 9. března 2007, vítězné projekty budou oznámeny do konce dubna. Podrobné informace o grantovém programu TPCA včetně žádosti o grant jsou k dispozici na internetových adresách www.tpca-cz.com nebo www.nadacepartnerstvi.cz. Pro zájemce bude také připraven seminář na téma správného zaměření a zpracování projektu, který se uskuteční ve čtvrtek 25. ledna v prostorách automobilky TPCA.
 
25.leden 2007