Kategorie
Značky
Regiony
 
 

U prodejců Kia se rozjela zimní akce

Kia Motors Czech vyhlásila nabídku akcí, slev a bonusů pro sezónní prodeje.

U dealerů Kia jsou v současné době připraveny následující incentivy: Sada zimních pneu a disky zdarma Zákazníci, kteří přijdou nyní k prodejcům Kia, získají při koupi nového cee´du sadu zimních pneumatik. U modelu Rio přidá prodejce navíc zdarma sadu disků a v případě koupě modelů Soul, Carens nebo Sportage si zákazník zdarma kromě zimních pneu odveze disky hliníkové.
 
Kia poskytuje „šrotovné“ Šrotovné – slevu ve výši 30 000 Kč, získá kupující na vybrané skladové zásoby dovozce a týká se vozů cee´d, Soul a Sportage. Akční slevy a leasingový bonus Podle modelu poskytuje Kia akční slevy až 35 000 Kč na Picanto, Rio a cee´d (před faceliftem), dále pak slevu až 80 000 Kč na Carens a Carnival, až 85 000 Kč na Sportage a 175 000 Kč na Sorento.
 
Další redukce ceny lze dosáhnout využitím leasingové nabídky Kia Finance a získat další bonus 30 000 Kč na koupi nového vozu Picanto, bonus 50 000 Kč v případě modelů Rio, cee´d a Soul a nebo bonus 80 000 Kč při financování modelů Carens, Carnival, Sportage a Sorento.
14.listopad 2009