Kategorie
Značky
Regiony
 
 

UNIQA má asistenci k pojištění Hyundai

Zákazníci, kteří si během prvních tří měsíců roku 2013 pořídí nové osobní vozidlo Hyundai a pojistí si ho u UNIQA pojišťovny, mají nárok na vybavení auta telematickou jednotkou UNIQA SafeLine RENT+.

Ta jim po aktivaci zajistí nepřetržitou inteligentní asistenci k operativnímu řešení různých nouzových situací, jaká prý nemá na trhu pojištění obdoby. Díky napojení na asistenční centrálu dokáže nejen zachránit život motoristy v případě nehody, ale i vrátit ukradený vůz majiteli nebo pomoci při defektu na silnici. UNIQA SafeLine RENT+ je pro většinu modelů Hyundai poskytována zdarma.

UNIQA pojišťovna spolupracuje s importérem vozů Hyundai dlouhodobě. Minulý rok přinesla speciální, tzv. Hyundai pojištění, zahrnující optimální kombinaci pojistné ochrany.

Od začátku ledna do konce března 2013 přidává UNIQA k Hyundai pojištění také asistenci pro nouzové situace UNIQA SafeLine RENT+ zdarma pro většinu modelů. Pouze u Hyundai i10 a i20 činí doplatek 1.999 korun ročně.

Pro získání asistence UNIQA SafeLine RENT+ si klient Hyundai nechá zdarma namontovat a aktivovat telematickou jednotku do vozu u dealera, kde vůz kupuje.

19.leden 2013